Powrót na stronę główną www.teczakrasnik.pl Terminarz i tabela
Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   UKS Widok II SP 51 9 24 8-0-1 50:12 +38 4 9 3-0-1 27:6 +21 5 15 5-0-0 23:6 +17
2. stay   Sygnał Lublin 8 22 7-1-0 61:6 +55 4 12 4-0-0 35:1 +34 4 10 3-1-0 26:5 +21
3. stay   Stal Poniatowa 9 21 7-0-2 57:19 +38 4 12 4-0-0 24:3 +21 5 9 3-0-2 33:16 +17
4. stay   Unia Wilkołaz 9 19 6-1-2 25:17 +8 5 13 4-1-0 19:5 +14 4 6 2-0-2 6:12 -6 1 3 3:0
5. stay   AF Głusk 9 19 6-1-2 56:20 +36 5 10 3-1-1 37:16 +21 4 9 3-0-1 19:4 +15 1 0 0:3
6. up (+1) small_tecza_krasnik7054.png Tęcza Kraśnik 9 16 5-1-3 47:14 +33 4 9 3-0-1 25:5 +20 5 7 2-1-2 22:9 +13
7. down (-1) KAMEX Polichna 9 15 5-0-4 33:23 +10 5 9 3-0-2 19:13 +6 4 6 2-0-2 14:10 +4
8. stay   Krężnica Jara 10 9 3-0-7 12:36 -24 5 6 2-0-3 7:17 -10 5 3 1-0-4 5:19 -14
9. stay   HEKSA Niedrzwica Duża 8 7 2-1-5 10:26 -16 4 4 1-1-2 3:7 -4 4 3 1-0-3 7:19 -12
10. stay   UKS Orzeł Łaziska 9 6 2-0-7 11:86 -75 4 3 1-0-3 2:40 -38 5 3 1-0-4 9:46 -37
11. stay   Perła Rudnik 9 5 1-2-6 9:30 -21 5 4 1-1-3 8:19 -11 4 1 0-1-3 1:11 -10
12. stay   Motor Lublin S.A. 8 4 1-1-6 10:32 -22 4 0 0-0-4 3:21 -18 4 4 1-1-2 7:11 -4
13. stay   Płomień Trzydnik Duży 8 0 0-0-8 9:69 -60 4 0 0-0-4 4:24 -20 4 0 0-0-4 5:45 -40
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. UKS Widok II SP 51 X 0:4 3:1 -:- 9:1 15:0 -:-
2. Sygnał Lublin X -:- 3:0 4:1 -:- 4:0 24:0
3. Stal Poniatowa X 9:0 4:2 8:0 3:1 -:-
4. Unia Wilkołaz X -:- 1:0 5:1 1:1 6:1 6:2
5. AF Głusk -:- 4:4 11:6 0:3 X 5:2 17:1
6. Tęcza Kraśnik 2:4 -:- X 6:1 -:- 6:0 11:0
7. KAMEX Polichna 1:3 1:5 3:1 X 11:4 3:0 -:-
8. Krężnica Jara 0:8 1:2 X 2:0 0:4 4:3
9. HEKSA Niedrzwica Duża 0:3 1:1 -:- 0:3 X -:- 2:0
10. UKS Orzeł Łaziska 0:13 0:16 -:- 0:10 -:- 2:1 X
11. Perła Rudnik 2:8 -:- 1:5 1:3 2:1 X 2:2
12. Motor Lublin S.A. 0:3 -:- 1:5 0:10 2:3 X
13. Płomień Trzydnik Duży 1:5 0:5 2:11 -:- 1:3 -:- X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. UKS Widok II SP 51 W W W W W P W W W  
2. Sygnał Lublin W   W W W W W R W  
3. Stal Poniatowa   W W P W P W W W W
4. Unia Wilkołaz W W   W W R P W P W
5. AF Głusk   P W W W W P R W W
6. Tęcza Kraśnik R W P W P W W   P W
7. KAMEX Polichna P W W P P W W P W  
8. Krężnica Jara P P W W P P P W P P
9. HEKSA Niedrzwica Duża R P P P P W   W P  
10. UKS Orzeł Łaziska P P P P W   P P W P
11. Perła Rudnik W P P P P R R P   P
12. Motor Lublin S.A. P W P P   P R P P  
13. Płomień Trzydnik Duży   P P   P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5