Powrót na stronę główną www.teczakrasnik.pl Terminarz i tabela
Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   MUKS Kraśnik 7 21 7-0-0 37:7 +30 4 12 4-0-0 27:3 +24 3 9 3-0-0 10:4 +6 1 3 3:1
2. stay   MOSIR Lubartów 8 21 7-0-1 21:5 +16 5 12 4-0-1 11:4 +7 3 9 3-0-0 10:1 +9 1 0 1:3
3. up (+3) ULKS Dzierzkowice 8 18 6-0-2 28:13 +15 3 6 2-0-1 8:8 0 5 12 4-0-1 20:5 +15
4. stay   Zawisza Garbów 8 16 5-1-2 32:8 +24 5 10 3-1-1 17:3 +14 3 6 2-0-1 15:5 +10 1 1 0:0
5. stay   Granit Bychawa 8 16 5-1-2 28:10 +18 3 6 2-0-1 14:5 +9 5 10 3-1-1 14:5 +9 1 1 0:0
6. down (-3) Stal Poniatowa 8 15 5-0-3 22:15 +7 4 9 3-0-1 10:3 +7 4 6 2-0-2 12:12 0
7. stay   Sygnał II Lublin 8 12 4-0-4 15:16 -1 4 6 2-0-2 6:9 -3 4 6 2-0-2 9:7 +2
8. stay   Janowianka Janów Lubelski 8 9 3-0-5 19:20 -1 3 6 2-0-1 10:9 +1 5 3 1-0-4 9:11 -2
9. stay   small_tecza_krasnik6836.png Tęcza Kraśnik 8 6 2-0-6 6:45 -39 5 6 2-0-3 4:23 -19 3 0 0-0-3 2:22 -20
10. stay   Wisła Annopol 7 4 1-1-5 14:22 -8 3 1 0-1-2 5:9 -4 4 3 1-0-3 9:13 -4
11. stay   POM-ISKRA Piotrowice 8 1 0-1-7 4:19 -15 4 0 0-0-4 2:10 -8 4 1 0-1-3 2:9 -7
12. stay   GKS Gościeradów 8 0 0-0-8 1:47 -46 4 0 0-0-4 0:27 -27 4 0 0-0-4 1:20 -19
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. MUKS Kraśnik X 5:2 4:1 -:- 15:0 -:- 3:0
2. MOSIR Lubartów 1:3 X 2:1 2:0 3:0 -:- 3:0
3. ULKS Dzierzkowice -:- -:- X 2:4 4:3 2:1
4. Zawisza Garbów 1:2 -:- X 0:0 2:1 2:0 12:0
5. Granit Bychawa 2:3 -:- X -:- 5:0 7:2
6. Stal Poniatowa 4:0 0:2 3:1 X -:- 3:0 -:-
7. Sygnał II Lublin 1:4 0:4 -:- X 2:1 3:0 -:-
8. Janowianka Janów Lubelski -:- 3:6 X 4:2 3:1 -:-
9. Tęcza Kraśnik 0:8 0:11 -:- 0:3 X 2:0 2:1
10. Wisła Annopol 0:3 -:- 3:4 -:- X 2:2
11. POM-ISKRA Piotrowice -:- 0:4 1:2 0:2 1:2 X
12. GKS Gościeradów 0:7 0:7 0:7 0:6 -:- X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8
1. MUKS Kraśnik W W W W W W W  
2. MOSIR Lubartów W W P W W W W W
3. ULKS Dzierzkowice W W P P W W W W
4. Zawisza Garbów W P W P W W W R
5. Granit Bychawa P W W W W W P R
6. Stal Poniatowa W W W W W P P P
7. Sygnał II Lublin W P W W P P P W
8. Janowianka Janów Lubelski P W P P P W P W
9. Tęcza Kraśnik P P W P P P W P
10. Wisła Annopol P P P W P P R  
11. POM-ISKRA Piotrowice P P P P P P R P
12. GKS Gościeradów P P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5