Powrót na stronę główną www.teczakrasnik.pl Terminarz i tabela
Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_orze1617.png Orzeł Urzędów 26 66 21-3-2 117:29 +88 13 34 11-1-1 64:14 +50 13 32 10-2-1 53:15 +38
2. up (+1) small_iskr1617.jpg Iskra Krzemień 26 53 16-5-5 93:37 +56 13 28 8-4-1 52:15 +37 13 25 8-1-4 41:22 +19 2 3 1:1
3. down (-1) small_stroz1617.gif LKS Stróża 26 53 17-2-7 69:26 +43 13 32 10-2-1 36:7 +29 13 21 7-0-6 33:19 +14 2 3 1:1
4. stay   small_syg1617.png Sygnał Chodel 26 46 14-4-8 63:49 +14 13 27 8-3-2 32:17 +15 13 19 6-1-6 31:32 -1
5. stay   small_ruch1617.jpg Ruch Popkowice 26 44 13-5-8 60:42 +18 13 25 8-1-4 33:19 +14 13 19 5-4-4 27:23 +4
6. stay   small_potok1617.gif GLKS Potok Wielki 26 39 11-6-9 57:46 +11 13 18 5-3-5 34:26 +8 13 21 6-3-4 23:20 +3
7. stay   small_stal1617.gif Stal II Kraśnik 26 36 10-6-10 52:56 -4 13 24 7-3-3 34:22 +12 13 12 3-3-7 18:34 -16
8. stay   small_tecz1617.gif Tęcza Kraśnik 26 35 10-5-11 57:48 +9 13 17 5-2-6 29:20 +9 13 18 5-3-5 28:28 0
9. stay   small_poniat1617.jpg LKS Poniatowa Wieś 26 33 9-6-11 42:63 -21 13 20 6-2-5 23:25 -2 13 13 3-4-6 19:38 -19
10. stay   small_modli1617.png GUKS Modliborzyce 26 30 9-3-14 47:89 -42 13 19 6-1-6 27:46 -19 13 11 3-2-8 20:43 -23
11. stay   small_gosc1617.gif GKS Gościeradów 26 28 9-1-16 38:77 -39 13 24 8-0-5 28:31 -3 13 4 1-1-11 10:46 -36
12. stay   small_kowa1617.jpg LKS Kowalin 26 21 6-3-17 44:74 -30 13 14 4-2-7 24:32 -8 13 7 2-1-10 20:42 -22
13. stay   small_kierz1617.jpg Błękitni Kierz 26 19 4-7-15 31:58 -27 13 8 2-2-9 16:26 -10 13 11 2-5-6 15:32 -17
14. stay   small_kame1617.jpg Kamex Polichna 26 13 3-4-19 26:102 -76 13 10 2-4-7 19:45 -26 13 3 1-0-12 7:57 -50
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Orzeł Urzędów X 5:2 4:1 3:3 2:3 5:1 4:0 3:1 5:0 12:0 6:0 3:1 3:1 9:1
2. Iskra Krzemień 4:4 X 1:0 1:3 4:1 1:1 2:0 2:2 8:0 5:2 7:0 2:2 7:0 8:0
3. LKS Stróża 0:1 1:0 X 8:1 1:1 2:1 4:0 2:1 3:0 4:1 3:0 2:0 1:1 5:0
4. Sygnał Chodel 0:6 1:2 3:1 X 3:1 1:1 5:1 0:0 6:1 2:0 3:1 4:2 1:1 3:0
5. Ruch Popkowice 0:1 1:3 3:2 1:0 X 3:2 2:3 1:5 3:0 3:0 1:1 6:1 3:0 6:1
6. GLKS Potok Wielki 3:2 1:3 2:3 1:4 2:0 X 2:3 1:1 4:4 1:3 7:0 5:1 1:1 4:1
7. Stal II Kraśnik 3:3 1:7 1:2 4:2 1:1 2:3 X 5:1 1:1 3:0 4:1 3:1 3:0 3:0
8. Tęcza Kraśnik 1:3 0:3 3:1 1:2 3:3 1:2 4:2 X 1:1 6:0 2:0 0:1 1:2 6:0
9. LKS Poniatowa Wieś 0:4 1:5 1:0 4:1 1:3 2:0 2:2 1:2 X 1:1 2:1 2:1 3:4 3:1
10. GUKS Modliborzyce 0:12 1:3 0:7 3:2 1:7 0:4 2:2 3:1 1:4 X 5:0 5:2 4:1 2:1
11. GKS Gościeradów 2:5 3:2 0:4 2:1 1:4 2:3 2:1 3:2 3:1 1:6 X 3:1 2:1 4:0
12. LKS Kowalin 1:2 4:4 0:6 0:2 3:1 0:1 4:1 4:6 0:3 1:4 4:2 X 0:0 3:0
13. Błękitni Kierz 0:3 3:2 1:2 1:2 0:1 0:0 1:3 0:2 1:2 1:1 0:3 7:3 X 1:2
14. Kamex Polichna 1:7 0:5 0:4 3:8 1:1 1:4 0:0 3:4 2:2 3:2 2:1 0:4 3:3 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
1. Orzeł Urzędów W W W R W W W W W W W W W W W W W W W W R R P P W W
2. Iskra Krzemień W R W R P R W P W P R W W W W W P W R W W W W W P W
3. LKS Stróża P W W W W W W P W W R W W P R W W P W W W P W P W P
4. Sygnał Chodel W W R W P R P P P W W P P P R W P W W W R W W W W W
5. Ruch Popkowice P W R R W R W W W P R W R P W W P P P W P W W W P W
6. GLKS Potok Wielki W R P W R R P P R R P P W W P W W W P W W R P W P W
7. Stal II Kraśnik W P W P W R W R P P P W P R W P W W W P R R P W R P
8. Tęcza Kraśnik P P P R R R P W W W R W P W R W W P W P P P W P P W
9. LKS Poniatowa Wieś W R P W W R W R P R P P P W W P R P P P R P W W P W
10. GUKS Modliborzyce P P W P P P W W P R W P W R P P R P P W P P W W W P
11. GKS Gościeradów P W R P P P P W P W P W W W P P P W P P P W P P W P
12. LKS Kowalin P P P P W R P P P P W P P P P P R W R P W W P P W P
13. Błękitni Kierz W P R W P P P W R R W P P P R P R P R P P R P P P P
14. Kamex Polichna P R P P P W P P W P P P R P P P P P R P W P P P R P
powered by © Tabelkownik 1.5