Powrót na stronę główną www.teczakrasnik.pl Terminarz i tabela
Tabela
  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
        Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   small_unia1718.jpg Unia Wilkołaz 24 61 20-1-3 76:21 +55 12 31 10-1-1 40:9 +31 12 30 10-0-2 36:12 +24
2. stay   small_stroza1718.gif LKS Stróża 24 54 17-3-4 63:28 +35 12 22 7-1-4 26:15 +11 12 32 10-2-0 37:13 +24
3. stay   small_iskra1718.jpg Iskra Krzemień 24 43 13-4-7 54:41 +13 12 20 6-2-4 27:18 +9 12 23 7-2-3 27:23 +4
4. stay   small_stok1718.jpg Stok Zakrzówek 23 41 13-2-8 53:36 +17 11 22 7-1-3 29:14 +15 12 19 6-1-5 24:22 +2
5. stay   small_plomien1718.png Płomień Trzydnik Duży 23 40 11-7-5 61:40 +21 11 21 6-3-2 34:18 +16 12 19 5-4-3 27:22 +5 2 4 7:6
6. stay   small_poniatowa1718.jpg Poniatowa Wieś 24 40 12-4-8 62:52 +10 12 23 7-2-3 38:22 +16 12 17 5-2-5 24:30 -6 2 1 6:7
7. stay   small_wisa1718.png Wisła Józefów 23 36 11-3-9 59:47 +12 12 19 6-1-5 34:23 +11 11 17 5-2-4 25:24 +1
8. up (+1) small_potok1718.gif Potok Wielki 24 34 9-7-8 60:47 +13 12 15 4-3-5 34:26 +8 12 19 5-4-3 26:21 +5 2 6 8:3
9. down (-1) small_tecza1718.gif Tęcza Kraśnik 24 34 10-4-10 38:41 -3 12 14 4-2-6 17:24 -7 12 20 6-2-4 21:17 +4 2 0 3:8
10. stay   small_perla1718.jpg Perła Borzechów 24 28 9-1-14 49:61 -12 12 13 4-1-7 27:29 -2 12 15 5-0-7 22:32 -10
11. stay   small_stal1718.gif Stal II Kraśnik 26 22 6-4-16 34:60 -26 13 15 4-3-6 25:28 -3 13 7 2-1-10 9:32 -23
12. stay   small_sygnal1718.png Sygnał Chodel 23 17 5-2-16 45:63 -18 11 10 3-1-7 24:27 -3 12 7 2-1-9 21:36 -15
13. stay   small_modliborzyce1718.png GUKS Modliborzyce 24 14 4-2-18 31:109 -78 12 13 4-1-7 21:40 -19 12 1 0-1-11 10:69 -59
14. stay   small_ruch1718.jpg Ruch Popkowice-Zadworze 24 12 2-6-16 42:81 -39 13 9 2-3-8 24:34 -10 11 3 0-3-8 18:47 -29
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela krzyżowa
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1. Unia Wilkołaz X 1:2 -:- 2:1 3:2 3:0 1:0 5:2 0:0 4:0 4:0 4:1 5:0 8:1
2. LKS Stróża -:- X 1:2 2:3 2:0 0:1 4:2 1:1 0:1 4:1 2:1 3:1 3:0 4:2
3. Iskra Krzemień 0:1 2:4 X 1:4 2:2 2:3 3:0 0:0 3:1 2:0 3:0 6:3 -:- 3:0
4. Stok Zakrzówek 4:2 1:3 2:1 X 1:2 5:1 -:- 5:1 0:2 2:1 0:0 2:1 7:0 -:-
5. Płomień Trzydnik Duży 4:1 2:2 3:4 4:0 X 3:2 -:- 1:1 0:2 -:- 3:2 3:3 8:0 3:1
6. Poniatowa Wieś 0:3 -:- 2:2 1:0 4:4 X 6:1 1:5 0:2 4:2 3:0 4:1 6:1 7:1
7. Wisła Józefów 0:4 1:1 5:0 5:1 1:5 2:3 X 0:3 3:1 1:2 3:0 -:- 6:1 7:2
8. Potok Wielki 0:2 1:3 2:3 -:- 1:1 2:2 0:3 X 6:3 7:1 2:5 4:2 8:0 1:1
9. Tęcza Kraśnik 0:2 0:5 1:1 1:0 -:- 3:2 1:1 0:2 X 1:3 0:1 2:4 4:1 4:2
10. Perła Borzechów 1:2 0:2 3:4 1:2 2:2 -:- 3:6 2:3 0:2 X 3:0 2:1 5:2 5:3
11. Stal II Kraśnik 0:3 0:3 2:0 0:3 0:3 2:2 3:3 0:3 0:3 2:0 X 4:2 10:1 2:2
12. Sygnał Chodel 1:5 3:5 1:5 0:1 0:1 5:0 2:3 -:- -:- 1:2 3:0 X 5:2 3:3
13. GUKS Modliborzyce 2:10 1:4 0:3 4:4 0:4 1:3 1:3 2:1 3:2 2:6 3:0 2:0 X -:-
14. Ruch Popkowice-Zadworze 0:1 1:3 1:2 1:5 6:1 2:5 0:3 4:4 2:2 2:4 3:0 0:2 2:2 X
powered by © Tabelkownik 1.5
Tabela serii
  Kolejka
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
1. Unia Wilkołaz W W P W P W W W W R W P W W W W W W W W W W W W    
2. LKS Stróża R W W W W R R P W W P W P W W P W W W W W W W W    
3. Iskra Krzemień R R W P P W W W R W W W P P W W P W W R P W W P    
4. Stok Zakrzówek P W P W W P P W W R W W P P W W W P W P W R W      
5. Płomień Trzydnik Duży R R W R W R W W P R W P R P P P W W W W W W R      
6. Poniatowa Wieś R P W R P W R W R W P W W W P W P W P W W P W P    
7. Wisła Józefów R W W W W W R P P P P W W W W P W R P P W P P      
8. Potok Wielki R P P W W R P P R R W P P R W W W W P R P W R     W
9. Tęcza Kraśnik W P R P P P P W R R W W P W W W P R W W P P P W    
10. Perła Borzechów W P P W P P W W P P P P R W P W W P W P W P P P    
11. Stal II Kraśnik R W W P W P R P W R W R W P P P P P P P P P P P P P
12. Sygnał Chodel P P P P W R W P P R P P W P P P P P P P P W W      
13. GUKS Modliborzyce P W P P P W P P P P P P R P P P P P P W P R P W    
14. Ruch Popkowice-Zadworze R P R P P P P P W R P R R R P P P P P P P P P   W  
powered by © Tabelkownik 1.5