Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum















:: Terminarz - sezon 2009/2010 ::



Kolejka 1 - 22/23 sierpnia

Iskra Krzemie 0-0 Tcza Kranik
Roztocze Batorz 1-10 KS Dbina
Potok Wielki 4-0 Unia Wilkoaz
LKS Kowalin 1-3 Wisa Annopol
GKS Gocieradw 2-2 GLKS Modliborzyce
Sportico Szastarka 2-2 Wisa Jzefw
pauza: Pomie Trzydnik

Kolejka 2 - 29/30 sierpnia

Tcza Kranik 2-1 Sportico Szastarka
KS Dbina 3-0 wo. Wisa Jzefw
Unia Wilkoaz 5-1 LKS Kowalin
GLKS Modliborzyce 2-5 Iskra Krzemie
Wisa Annopol 5-1 Pomie Trzydnik
Roztocze Batorz 0-3 Potok Wielki
pauza: GKS Gocieradw

Kolejka 3 - 5/6 wrzenia

Wisa Jzefw 2-6 Tcza Kranik
Potok Wielki 3-0 wo. KS Dbina
LKS Kowalin 3-0 Roztocze Batorz
Pomie Trzydnik 5-2 Unia Wilkoaz
GKS Gocieradw 3-1 Wisa Annopol
Sportico Szastarka 4-3 GLKS Modliborzyce
pauza: Iskra Krzemie

Kolejka 4 - 12/13 wrzenia

KS Dbina 3-5 Tcza Kranik
GLKS Modliborzyce 2-1 Wisa Jzefw
Wisa Annopol 0-2 Iskra Krzemie
Unia Wilkoaz 2-2 GKS Gocieradw
Roztocze Batorz 1-2 Pomie Trzydnik
Potok Wielki 4-0 LKS Kowalin
pauza: Sportico Szastarka

Kolejka 5 - 19/20 wrzenia

Tcza Kranik 10-0 GLKS Modliborzyce
LKS Kowalin 3-0 wo. KS Dbina
Pomie Trzydnik 1-3 Potok Wielki
GKS Gocieradw 6-0 Roztocze Batorz
Iskra Krzemie 8-1 Unia Wilkoaz
Sportico Szastarka 2-1 Wisa Annopol
pauza: Wisa Jzefw

Kolejka 6 - 26/27 wrzenia

KS Dbina 5-1 GLKS Modliborzyce
Wisa Annopol 3-1 Wisa Jzefw
Unia Wilkoaz 2-3 Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 1-3 Iskra Krzemie
Potok Wielki 5-0 GKS Gocieradw
LKS Kowalin 2-1 Pomie Trzydnik
pauza: Tcza Kranik

Kolejka 7 - 3/4 padziernika

Tcza Kranik 1-2 Wisa Annopol
Pomie Trzydnik 1-3 KS Dbina
Iskra Krzemie 0-1 Potok Wielki
Sportico Szastarka 7-0 Roztocze Batorz
Wisa Jzefw 7-1 Unia Wilkoaz
GKS Gocieradw 0-3 wo. LKS Kowalin
pauza: GLKS Modliborzyce

Kolejka 8 - 10/11 padziernika

Unia Wilkoaz 1-3 Tcza Kranik
Wisa Annopol 0-2 GLKS Modliborzyce
Roztocze Batorz 2-3 Wisa Jzefw
Potok Wielki 7-1 Sportico Szastarka
LKS Kowalin 2-4 Iskra Krzemie
Pomie Trzydnik 2-2 GKS Gocieradw
pauza: KS Dbina

* Kolejka 9 - 11 listopada

Tcza Kranik 10-0 Roztocze Batorz
GKS Gocieradw 3-0 wo. (22.XI) KS Dbina
Iskra Krzemie 1-1 Pomie Trzydnik
Sportico Szastarka 5-3 (22.XI) LKS Kowalin
Wisa Jzefw 4-1 Potok Wielki
GLKS Modliborzyce 3-5 Unia Wilkoaz
pauza: Wisa Annopol

Kolejka 10 - 24/25 padziernika

Tcza Kranik 2-0 Potok Wielki
KS Dbina 2-5 Wisa Annopol
Roztocze Batorz 2-4 GLKS Modliborzyce
LKS Kowalin 1-9 Wisa Jzefw
Pomie Trzydnik 0-10 Sportico Szastarka
GKS Gocieradw 3-1 Iskra Krzemie
pauza: Unia Wilkoaz

Kolejka 11 - 28 - 31 padziernika

Tcza Kranik 6-0 LKS Kowalin
Iskra Krzemie 3-0 wo. KS Dbina
Sportico Szastarka 3-3 GKS Gocieradw
Wisa Jzefw 9-1 Pomie Trzydnik
GLKS Modliborzyce 4-1 Potok Wielki
Wisa Annopol 3-2 Unia Wilkoaz
pauza: Roztocze Batorz

Kolejka 12 - 7/8 listopada

Pomie Trzydnik 0-2 Tcza Kranik
KS Dbina 7-1 Unia Wilkoaz
Roztocze Batorz 1-3 Wisa Annopol
LKS Kowalin 0-5 GLKS Modliborzyce
GKS Gocieradw 3-1 Wisa Jzefw
Iskra Krzemie 0-1 Sportico Szastarka
pauza: Potok Wielki

Kolejka 13 - 11 i 14/15 listopada

Tcza Kranik 1-0 GKS Gocieradw
Sportico Szastarka 1-3 KS Dbina
Wisa Jzefw 1-2 Iskra Krzemie
GLKS Modliborzyce 2-5 Pomie Trzydnik
Wisa Annopol 1-1 Potok Wielki
Unia Wilkoaz 1-3 (22.XI) Roztocze Batorz
pauza: LKS Kowalin

** Kolejka 14 - 27/28 marca

Tcza Kranik 2-1 Iskra Krzemie
Wisa Jzefw 3-0 Sportico Szastarka
GLKS Modliborzyce 2-6 GKS Gocieradw
KS Dbina 4-2 Roztocze Batorz
Wodniak aziska 4-6 Pomie Trzydnik
Wisa Annopol 3-0 LKS Kowalin
Unia Wilkoaz 1-6 Potok Wielki

*** Kolejka 15 - 21 kwietnia

Sportico Szastarka 0-1 Tcza Kranik
Wisa Jzefw 3-0 wo. KS Dbina
Potok Wielki 9-1 Roztocze Batorz
LKS Kowalin 1-0 Unia Wilkoaz
Pomie Trzydnik 3-0 Wisa Annopol
GKS Gocieradw 6-1 Wodniak aziska
Iskra Krzemie 3-2 GKS Modliborzyce

**** Kolejka 16 - 19 maja

Tcza Kranik 1-2 Wisa Jzefw
KS Dbina 4-3 Potok Wielki
GKS Modliborzyce 4-4 (2.VI) Sportico Szastarka
Wodniak aziska 0-3 wo. Iskra Krzemie
Wisa Annopol 2-4 (9.VI) GKS Gocieradw
Unia Wilkoaz 1-1 Pomie Trzydnik
Roztocze Batorz 1-6 (26.V) LKS Kowalin

Kolejka 17 - 24/25 kwietnia

Tcza Kranik 0-4 KS Dbina
Wisa Jzefw 4-1 GKS Modliborzyce
LKS Kowalin 0-1 Potok Wielki
Pomie Trzydnik 2-0 Roztocze Batorz
GKS Gocieradw 1-2 Unia Wilkoaz
Iskra Krzemie 3-0 Wisa Annopol
Sportico Szastarka 3-0 wo. Wodniak aziska

Kolejka 18 - 1/2 maja

GKS Modliborzyce 2-1 Tcza Kranik
KS Dbina 2-1 LKS Kowalin
Wodniak aziska 1-3 Wisa Jzefw
Wisa Annopol 5-2 Sportico Szastarka
Unia Wilkoaz 1-2 Iskra Krzemie
Roztocze Batorz 1-4 GKS Gocieradw
Potok Wielki 1-6 Pomie Trzydnik

Kolejka 19 - 8/9 maja

Tcza Kranik 5-2 Wodniak aziska
GKS Modliborzyce 4-2 KS Dbina
Pomie Trzydnik 0-0 LKS Kowalin
GKS Gocieradw 1-1 Potok Wielki
Iskra Krzemie 2-0 Roztocze Batorz
Sportico Szastarka 5-0 Unia Wilkoaz
Wisa Jzefw 6-1 Wisa Annopol

Kolejka 20 - 15/16 maja

Wisa Annopol 0-3 wo. (2.VI) Tcza Kranik
KS Dbina 7-5 Pomie Trzydnik
Unia Wilkoaz 0-3 Wisa Jzefw
Roztocze Batorz 2-7 Sportico Szastarka
Potok Wielki 3-2 (3.VI) Iskra Krzemie
LKs Kowalin 0-2 GKS Gocieradw
Wodniak aziska 3-1 GKS Modliborzyce

Kolejka 21 - 22/23 maja

Tcza Kranik 3-1 Unia Wilkoaz
GKS Gocieradw 3-0 wo. Pomie Trzydnik
Iskra Krzemie 1-2 LKS Kowalin
Sportico Szastarka 2-0 Potok Wielki
Wisa Jzefw 3-0 wo. (9.VI) Roztocze Batorz
GKS Modliborzyce 3-2 Wisa Annopol
Wodniak aziska 0-6 KS Dbina

Kolejka 22 - 29/30 maja

Roztocze Batorz 0-3 wo. Tcza Kranik
KS Dbina 4-2 GKS Gocieradw
Wisa Annopol 6-1 Wodniak aziska
Potok Wielki 1-0 Wisa Jzefw
LKS Kowalin 1-1 Sportico Szastarka
Pomie Trzydnik 2-1 Iskra Krzemie
Unia Wilkoaz 4-1 GKS Modliborzyce

Kolejka 23 - 5/6 czerwca

Potok Wielki 3-0 wo. Tcza Kranik
Wisa Annopol 3-0 KS Dbina
Iskra Krzemie 0-3 GKS Gocieradw
Sportico Szastarka 3-1 Pomie Trzydnik
Wisa Jzefw 5-0 LKS Kowalin
GKS Modliborzyce 5-5 Roztocze Batorz
Wodniak aziska 3-1 Unia Wilkoaz

Kolejka 24 - 12/13 czerwca

LKS Kowalin 1-0 Tcza Kranik
KS Dbina 2-0 Iskra Krzemie
Unia Wilkoaz 2-3 Wisa Annopol
Roztocze Batorz 2-1 Wodniak aziska
Pomie Trzydnik 0-4 Wisa Jzefw
GKS Gocieradw 1-0 Sportico Szastarka
Potok Wielki 2-1 GKS Modliborzyce

Kolejka 25 - 19/20 czerwca

Tcza Kranik 2-2 Pomie Trzydnik
Unia Wilkoaz 3-8 KS Dbina
Sportico Szastarka 2-2 Iskra Krzemie
Wisa Jzefw 2-3 GKS Gocieradw
GKS Modliborzyce 2-2 LKS Kowalin
Wodniak aziska 3-1 Potok Wielki
Wisa Annopol 3-0 Roztocze Batorz

Kolejka 26 - 27 czerwca

GKS Gocieradw 3-0 Tcza Kranik
KS Dbina 3-0 wo. Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 6-2 Unia Wilkoaz
Potok Wielki 3-0 Wisa Annopol
LKS Kowalin 2-2 Wodniak aziska
Pomie Trzydnik 5-1 GKS Modliborzyce
Iskra Krzemie 0-0 Wisa Jzefw

*Kolejka 9 w pierwotnym terminie (17/18 padziernika) zostaa odwoana ze wzgldu na ze warunki atmosferyczne

** Od 14 kolejki do rozgrywek wczono Wodniak aziska - Piotrawin

*** Kolejka 15 w pierwotnym terminie (10/11 kwietnia) zostaa odwoana z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleskiem

**** Kolejka 16 w pierwotnym terminie (17/18 kwietnia) zostaa odwoana z powodu aoby narodowej


Lp. Drużyna M Pkt
1. Tęcza Kraśnik 0 0
2. GKLS Polichna 0 0
3. Perła Rudnik 0 0
4. Pogoń Trzebiesza 0 0
5. Roztoczanie Chrzanów 0 0
6. Roztocze Batorz 0 0
7. Sprint Wierzchowiska 0 0
8. Czarni Puszno 0 0
9. ULKS Dzierzkowice 0 0
10. Wisła Józefów 0 0
11. GKS Gościeradów 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5























90 MINUT
WYNIKI NA ŻYWO
WYNIKI

Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq