Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
















W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

:: Terminarz - sezon 2009/2010 ::



Kolejka 1 - 22/23 sierpnia

Iskra Krzemień 0-0 Tęcza Kraśnik
Roztocze Batorz 1-10 KS Dębina
Potok Wielki 4-0 Unia Wilkołaz
LKS Kowalin 1-3 Wisła Annopol
GKS Gościeradów 2-2 GLKS Modliborzyce
Sportico Szastarka 2-2 Wisła Józefów
pauza: Płomień Trzydnik

Kolejka 2 - 29/30 sierpnia

Tęcza Kraśnik 2-1 Sportico Szastarka
KS Dębina 3-0 wo. Wisła Józefów
Unia Wilkołaz 5-1 LKS Kowalin
GLKS Modliborzyce 2-5 Iskra Krzemień
Wisła Annopol 5-1 Płomień Trzydnik
Roztocze Batorz 0-3 Potok Wielki
pauza: GKS Gościeradów

Kolejka 3 - 5/6 września

Wisła Józefów 2-6 Tęcza Kraśnik
Potok Wielki 3-0 wo. KS Dębina
LKS Kowalin 3-0 Roztocze Batorz
Płomień Trzydnik 5-2 Unia Wilkołaz
GKS Gościeradów 3-1 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 4-3 GLKS Modliborzyce
pauza: Iskra Krzemień

Kolejka 4 - 12/13 września

KS Dębina 3-5 Tęcza Kraśnik
GLKS Modliborzyce 2-1 Wisła Józefów
Wisła Annopol 0-2 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 2-2 GKS Gościeradów
Roztocze Batorz 1-2 Płomień Trzydnik
Potok Wielki 4-0 LKS Kowalin
pauza: Sportico Szastarka

Kolejka 5 - 19/20 września

Tęcza Kraśnik 10-0 GLKS Modliborzyce
LKS Kowalin 3-0 wo. KS Dębina
Płomień Trzydnik 1-3 Potok Wielki
GKS Gościeradów 6-0 Roztocze Batorz
Iskra Krzemień 8-1 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 2-1 Wisła Annopol
pauza: Wisła Józefów

Kolejka 6 - 26/27 września

KS Dębina 5-1 GLKS Modliborzyce
Wisła Annopol 3-1 Wisła Józefów
Unia Wilkołaz 2-3 Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 1-3 Iskra Krzemień
Potok Wielki 5-0 GKS Gościeradów
LKS Kowalin 2-1 Płomień Trzydnik
pauza: Tęcza Kraśnik

Kolejka 7 - 3/4 października

Tęcza Kraśnik 1-2 Wisła Annopol
Płomień Trzydnik 1-3 KS Dębina
Iskra Krzemień 0-1 Potok Wielki
Sportico Szastarka 7-0 Roztocze Batorz
Wisła Józefów 7-1 Unia Wilkołaz
GKS Gościeradów 0-3 wo. LKS Kowalin
pauza: GLKS Modliborzyce

Kolejka 8 - 10/11 października

Unia Wilkołaz 1-3 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 0-2 GLKS Modliborzyce
Roztocze Batorz 2-3 Wisła Józefów
Potok Wielki 7-1 Sportico Szastarka
LKS Kowalin 2-4 Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik 2-2 GKS Gościeradów
pauza: KS Dębina

* Kolejka 9 - 11 listopada

Tęcza Kraśnik 10-0 Roztocze Batorz
GKS Gościeradów 3-0 wo. (22.XI) KS Dębina
Iskra Krzemień 1-1 Płomień Trzydnik
Sportico Szastarka 5-3 (22.XI) LKS Kowalin
Wisła Józefów 4-1 Potok Wielki
GLKS Modliborzyce 3-5 Unia Wilkołaz
pauza: Wisła Annopol

Kolejka 10 - 24/25 października

Tęcza Kraśnik 2-0 Potok Wielki
KS Dębina 2-5 Wisła Annopol
Roztocze Batorz 2-4 GLKS Modliborzyce
LKS Kowalin 1-9 Wisła Józefów
Płomień Trzydnik 0-10 Sportico Szastarka
GKS Gościeradów 3-1 Iskra Krzemień
pauza: Unia Wilkołaz

Kolejka 11 - 28 - 31 października

Tęcza Kraśnik 6-0 LKS Kowalin
Iskra Krzemień 3-0 wo. KS Dębina
Sportico Szastarka 3-3 GKS Gościeradów
Wisła Józefów 9-1 Płomień Trzydnik
GLKS Modliborzyce 4-1 Potok Wielki
Wisła Annopol 3-2 Unia Wilkołaz
pauza: Roztocze Batorz

Kolejka 12 - 7/8 listopada

Płomień Trzydnik 0-2 Tęcza Kraśnik
KS Dębina 7-1 Unia Wilkołaz
Roztocze Batorz 1-3 Wisła Annopol
LKS Kowalin 0-5 GLKS Modliborzyce
GKS Gościeradów 3-1 Wisła Józefów
Iskra Krzemień 0-1 Sportico Szastarka
pauza: Potok Wielki

Kolejka 13 - 11 i 14/15 listopada

Tęcza Kraśnik 1-0 GKS Gościeradów
Sportico Szastarka 1-3 KS Dębina
Wisła Józefów 1-2 Iskra Krzemień
GLKS Modliborzyce 2-5 Płomień Trzydnik
Wisła Annopol 1-1 Potok Wielki
Unia Wilkołaz 1-3 (22.XI) Roztocze Batorz
pauza: LKS Kowalin

** Kolejka 14 - 27/28 marca

Tęcza Kraśnik 2-1 Iskra Krzemień
Wisła Józefów 3-0 Sportico Szastarka
GLKS Modliborzyce 2-6 GKS Gościeradów
KS Dębina 4-2 Roztocze Batorz
Wodniak Łaziska 4-6 Płomień Trzydnik
Wisła Annopol 3-0 LKS Kowalin
Unia Wilkołaz 1-6 Potok Wielki

*** Kolejka 15 - 21 kwietnia

Sportico Szastarka 0-1 Tęcza Kraśnik
Wisła Józefów 3-0 wo. KS Dębina
Potok Wielki 9-1 Roztocze Batorz
LKS Kowalin 1-0 Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik 3-0 Wisła Annopol
GKS Gościeradów 6-1 Wodniak Łaziska
Iskra Krzemień 3-2 GKS Modliborzyce

**** Kolejka 16 - 19 maja

Tęcza Kraśnik 1-2 Wisła Józefów
KS Dębina 4-3 Potok Wielki
GKS Modliborzyce 4-4 (2.VI) Sportico Szastarka
Wodniak Łaziska 0-3 wo. Iskra Krzemień
Wisła Annopol 2-4 (9.VI) GKS Gościeradów
Unia Wilkołaz 1-1 Płomień Trzydnik
Roztocze Batorz 1-6 (26.V) LKS Kowalin

Kolejka 17 - 24/25 kwietnia

Tęcza Kraśnik 0-4 KS Dębina
Wisła Józefów 4-1 GKS Modliborzyce
LKS Kowalin 0-1 Potok Wielki
Płomień Trzydnik 2-0 Roztocze Batorz
GKS Gościeradów 1-2 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 3-0 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 3-0 wo. Wodniak Łaziska

Kolejka 18 - 1/2 maja

GKS Modliborzyce 2-1 Tęcza Kraśnik
KS Dębina 2-1 LKS Kowalin
Wodniak Łaziska 1-3 Wisła Józefów
Wisła Annopol 5-2 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 1-2 Iskra Krzemień
Roztocze Batorz 1-4 GKS Gościeradów
Potok Wielki 1-6 Płomień Trzydnik

Kolejka 19 - 8/9 maja

Tęcza Kraśnik 5-2 Wodniak Łaziska
GKS Modliborzyce 4-2 KS Dębina
Płomień Trzydnik 0-0 LKS Kowalin
GKS Gościeradów 1-1 Potok Wielki
Iskra Krzemień 2-0 Roztocze Batorz
Sportico Szastarka 5-0 Unia Wilkołaz
Wisła Józefów 6-1 Wisła Annopol

Kolejka 20 - 15/16 maja

Wisła Annopol 0-3 wo. (2.VI) Tęcza Kraśnik
KS Dębina 7-5 Płomień Trzydnik
Unia Wilkołaz 0-3 Wisła Józefów
Roztocze Batorz 2-7 Sportico Szastarka
Potok Wielki 3-2 (3.VI) Iskra Krzemień
LKs Kowalin 0-2 GKS Gościeradów
Wodniak Łaziska 3-1 GKS Modliborzyce

Kolejka 21 - 22/23 maja

Tęcza Kraśnik 3-1 Unia Wilkołaz
GKS Gościeradów 3-0 wo. Płomień Trzydnik
Iskra Krzemień 1-2 LKS Kowalin
Sportico Szastarka 2-0 Potok Wielki
Wisła Józefów 3-0 wo. (9.VI) Roztocze Batorz
GKS Modliborzyce 3-2 Wisła Annopol
Wodniak Łaziska 0-6 KS Dębina

Kolejka 22 - 29/30 maja

Roztocze Batorz 0-3 wo. Tęcza Kraśnik
KS Dębina 4-2 GKS Gościeradów
Wisła Annopol 6-1 Wodniak Łaziska
Potok Wielki 1-0 Wisła Józefów
LKS Kowalin 1-1 Sportico Szastarka
Płomień Trzydnik 2-1 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 4-1 GKS Modliborzyce

Kolejka 23 - 5/6 czerwca

Potok Wielki 3-0 wo. Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 3-0 KS Dębina
Iskra Krzemień 0-3 GKS Gościeradów
Sportico Szastarka 3-1 Płomień Trzydnik
Wisła Józefów 5-0 LKS Kowalin
GKS Modliborzyce 5-5 Roztocze Batorz
Wodniak Łaziska 3-1 Unia Wilkołaz

Kolejka 24 - 12/13 czerwca

LKS Kowalin 1-0 Tęcza Kraśnik
KS Dębina 2-0 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 2-3 Wisła Annopol
Roztocze Batorz 2-1 Wodniak Łaziska
Płomień Trzydnik 0-4 Wisła Józefów
GKS Gościeradów 1-0 Sportico Szastarka
Potok Wielki 2-1 GKS Modliborzyce

Kolejka 25 - 19/20 czerwca

Tęcza Kraśnik 2-2 Płomień Trzydnik
Unia Wilkołaz 3-8 KS Dębina
Sportico Szastarka 2-2 Iskra Krzemień
Wisła Józefów 2-3 GKS Gościeradów
GKS Modliborzyce 2-2 LKS Kowalin
Wodniak Łaziska 3-1 Potok Wielki
Wisła Annopol 3-0 Roztocze Batorz

Kolejka 26 - 27 czerwca

GKS Gościeradów 3-0 Tęcza Kraśnik
KS Dębina 3-0 wo. Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 6-2 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 3-0 Wisła Annopol
LKS Kowalin 2-2 Wodniak Łaziska
Płomień Trzydnik 5-1 GKS Modliborzyce
Iskra Krzemień 0-0 Wisła Józefów

*Kolejka 9 w pierwotnym terminie (17/18 października) została odwołana ze względu na złe warunki atmosferyczne

** Od 14 kolejki do rozgrywek włączono Wodniak Łaziska - Piotrawin

*** Kolejka 15 w pierwotnym terminie (10/11 kwietnia) została odwołana z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

**** Kolejka 16 w pierwotnym terminie (17/18 kwietnia) została odwołana z powodu żałoby narodowej






















wyniki na żywo Mecze na żywo



Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq