Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Terminarz - sezon 2009/2010 ::



Kolejka 1 - 22/23 sierpnia

Iskra Krzemie 4-0 Tcza Kranik
Roztocze Batorz 4-0 Sygna Chodel
Potok Wielki 0-1 Orze Urzdw
LKS Kowalin 1-3 Wisa Annopol
Pomie Trzydnik 2-2 LKS Stra
Wodniak aziska 4-2 Stok Zakrzwek
Sportico Szastarka 4-2 Pera Borzechw

Kolejka 2 - 29/30 sierpnia

Tcza Kranik 0-2 Sportico Szastarka
Sygna Chodel 1-6 Pera Borzechw
Stok Zakrzwek 1-2 Iskra Krzemie
LKS Stra 1-0 Wodniak aziska
Wisa Annopol 4-0 Pomie Trzydnik
Orze Urzdw 1-2 LKS Kowalin
Roztocze Batorz 1-6 Potok Wielki

Kolejka 3 - 5/6 wrzenia

Pera Borzechw 0-1 Tcza Kranik
Potok Wielki 4-0 Sygna Chodel
LKS Kowalin 4-0 Roztocze Batorz
Pomie Trzydnik 3-3 Orze Urzdw
Wodniak aziska 0-5 Wisa Annopol
Iskra Krzemie 2-1 LKS Stra
Sportico Szastarka 1-6 Stok Zakrzwek

Kolejka 4 - 12/13 wrzenia

Sygna Chodel 0-3 Tcza Kranik
Stok Zakrzwek 2-0 Pera Borzechw
LKS Stra 1-1 Sportico Szastarka
Wisa Annopol 4-0 Iskra Krzemie
Orze Urzdw 1-1 Wodniak aziska
Roztocze Batorz 2-7 Pomie Trzydnik
Potok Wielki 0-4 LKS Kowalin

Kolejka 5 - 19/20 wrzenia

Tcza Kranik 0-1 Stok Zakrzwek
LKS Kowalin 1-0 Sygna Chodel
Pomie Trzydnik 0-3 Potok Wielki
Wodniak aziska 2-3 Roztocze Batorz
Iskra Krzemie 0-1 Orze Urzdw
Sportico Szastarka 1-1 Wisa Annopol
Pera Borzechw 4-3 LKS Stra

Kolejka 6 - 26/27 wrzenia

LKS Stra 2-3 Tcza Kranik
Sygna Chodel 3-0 Stok Zakrzwek
Wisa Annopol 4-0 Pera Borzechw
Orze Urzdw 1-0 Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 3-1 Iskra Krzemie
Potok Wielki 6-1 Wodniak aziska
LKS Kowalin 4-2 Pomie Trzydnik

Kolejka 7 - 3/4 padziernika

Tcza Kranik 2-1 Wisa Annopol
Pomie Trzydnik 0-0 Sygna Chodel
Iskra Krzemie 1-2 Potok Wielki
Sportico Szastarka 4-4 Roztocze Batorz
Pera Borzechw 3-1 Orze Urzdw
Stok Zakrzwek 0-3 LKS Stra
Wodniak aziska 2-6 LKS Kowalin

Kolejka 8 - 10/11 padziernika

Orze Urzdw 2-1 Tcza Kranik
Sygna Chodel 2-3 LKS Stra
Wisa Annopol 1-2 Stok Zakrzwek
Roztocze Batorz 1-4 Pera Borzechw
Potok Wielki 1-2 Sportico Szastarka
LKS Kowalin 3-2 Iskra Krzemie
Pomie Trzydnik 4-0 Wodniak aziska

Kolejka 9 - 11 listopada *

Tcza Kranik 2-1 Roztocze Batorz
Wodniak aziska 1-5 Sygna Chodel
Iskra Krzemie 1-2 Pomie Trzydnik
Sportico Szastarka 5-1 (22.XI) LKS Kowalin
Pera Borzechw 0-2 Potok Wielki
Stok Zakrzwek 2-2 Orze Urzdw
LKS Stra 0-4 Wisa Annopol

Kolejka 10 - 24/25 padziernika

Tcza Kranik 2-0 Potok Wielki
Sygna Chodel 1-3 Wisa Annopol
Orze Urzdw 3-1 LKS Stra
Roztocze Batorz 2-1 Stok Zakrzwek
LKS Kowalin 2-3 Pera Borzechw
Pomie Trzydnik 2-2 Sportico Szastarka
Wodniak aziska 0-2 Iskra Krzemie

Kolejka 11 - 28 - 31 padziernika

Tcza Kranik 0-3 LKS Kowalin
Iskra Krzemie 2-1 Sygna Chodel
Sportico Szastarka 7-2 Wodniak aziska
Pera Borzechw 2-1 Pomie Trzydnik
Stok Zakrzwek 1-2 Potok Wielki
LKS Stra 3-0 wo. Roztocze Batorz
Wisa Annopol 3-0 Orze Urzdw

Kolejka 12 - 7/8 listopada

Pomie Trzydnik 3-3 Tcza Kranik
Sygna Chodel 1-1 Orze Urzdw
Roztocze Batorz 2-5 Wisa Annopol
Potok Wielki 5-3 LKS Stra
LKS Kowalin 1-3 Stok Zakrzwek
Wodniak aziska 1-7 Pera Borzechw
Iskra Krzemie 1-0 Sportico Szastarka

Kolejka 13 - 11 i 14/15 listopada

Tcza Kranik 3-0 wo. Wodniak aziska
Sportico Szastarka 2-1 Sygna Chodel
Pera Borzechw 1-5 (28.IV) Iskra Krzemie
Stok Zakrzwek 2-1 Pomie Trzydnik
LKS Stra 2-1 LKS Kowalin
Wisa Annopol 2-1 Potok Wielki
Orze Urzdw 2-2 Roztocze Batorz

Kolejka 14 - 27/28 marca

Tcza Kranik 3-1 Iskra Krzemie
Pera Borzechw 2-1 Sportico Szastarka
Sygna Chodel 1-2 Roztocze Batorz
Stok Zakrzwek 4-0 Wodniak aziska
LKS Stra 1-1 (28.IV) Pomie Trzydnik
Wisa Annopol 2-2 LKS Kowalin
Orze Urzdw 2-0 Potok Wielki

**Kolejka 15 - 21 kwietnia

Sportico Szastarka 3-1 Tcza Kranik
Pera Borzechw 1-1 Sygna Chodel
Potok Wielki 1-5 Roztocze Batorz
LKS Kowalin 3-1 Orze Urzdw
Pomie Trzydnik 3-1 Wisa Annopol
Wodniak aziska 1-4 LKS Stra
Iskra Krzemie 1-2 Stok Zakrzwek

***Kolejka 16 - 19 maja

Tcza Kranik 1-3 Pera Borzechw
Sygna Chodel 3-0 Potok Wielki
Stok Zakrzwek 1-0 Sportico Szastarka
LKS Stra 3-1 (26.V) Iskra Krzemie
Wisa Annopol 3-0 wo. (2.VI) Wodniak aziska
Orze Urzdw 1-1 Pomie Trzydnik
Roztocze Batorz 1-5 (26.V) LKS Kowalin

Kolejka 17 - 24/25 kwietnia

Tcza Kranik 1-2 Sygna Chodel
Pera Borzechw 1-3 Stok Zakrzwek
LKS Kowalin 1-2 Potok Wielki
Pomie Trzydnik 1-2 Roztocze Batorz
Wodniak aziska 3-1 Orze Urzdw
Iskra Krzemie 1-3 Wisa Annopol
Sportico Szastarka 3-2 LKS Stra

Kolejka 18 - 1/2 maja

Stok Zakrzwek 0-1 Tcza Kranik
Sygna Chodel 2-2 LKS Kowalin
LKS Stra 1-2 Pera Borzechw
Wisa Annopol 5-2 Sportico Szastarka
Orze Urzdw 1-2 Iskra Krzemie
Roztocze Batorz 3-1 Wodniak aziska
Potok Wielki 2-1 Pomie Trzydnik

Kolejka 19 - 8/9 maja

Tcza Kranik 1-3 LKS Stra
Stok Zakrzwek 3-1 Sygna Chodel
Pomie Trzydnik 3-0 wo. LKS Kowalin
Wodniak aziska 3-2 Potok Wielki
Iskra Krzemie 2-1 Roztocze Batorz
Sportico Szastarka 2-2 Orze Urzdw
Pera Borzechw 2-3 Wisa Annopol

Kolejka 20 - 15/16 maja

Wisa Annopol 4-1 Tcza Kranik
Sygna Chodel 0-0 Pomie Trzydnik
Orze Urzdw 3-3 Pera Borzechw
Roztocze Batorz 2-4 Sportico Szastarka
Potok Wielki 3-1 (3.VI) Iskra Krzemie
LKS Kowalin 0-3 wo. Wodniak aziska
LKS Stra 3-0 Stok Zakrzwek

Kolejka 21 - 22/23 maja

Tcza Kranik 1-0 Orze Urzdw
Wodniak aziska 23.V Pomie Trzydnik
Iskra Krzemie 3-2 LKS Kowalin
Sportico Szastarka 2-2 Potok Wielki
Pera Borzechw 1-2 Roztocze Batorz
Stok Zakrzwek 0-0 Wisa Annopol
LKS Stra 3-0 Sygna Chodel

Kolejka 22 - 29/30 maja

Roztocze Batorz 0-5 Tcza Kranik
Sygna Chodel 2-1 Wodniak aziska
Wisa Annopol 3-1 LKS Stra
Potok Wielki 1-3 Pera Borzechw
LKS Kowalin 2-4 Sportico Szastarka
Pomie Trzydnik 2-1 Iskra Krzemie
Orze Urzdw 1-2 Stok Zakrzwek

Kolejka 23 - 5/6 czerwca

Potok Wielki 0-3 wo. Tcza Kranik
Wisa Annopol 2-1 Sygna Chodel
Iskra Krzemie 3-0 wo. Wodniak aziska
Sportico Szastarka 4-1 Pomie Trzydnik
Pera Borzechw 3-2 LKS Kowalin
Stok Zakrzwek 7-1 Roztocze Batorz
LKS Stra 2-0 Orze Urzdw

Kolejka 24 - 12/13 czerwca

LKS Kowalin 2-1 Tcza Kranik
Sygna Chodel 1-3 Iskra Krzemie
Orze Urzdw 1-2 Wisa Annopol
Roztocze Batorz 3-4 LKS Stra
Pomie Trzydnik 0-1 Pera Borzechw
Wodniak aziska 0-3 wo. Sportico Szastarka
Potok Wielki 2-1 Stok Zakrzwek

Kolejka 25 - 20 czerwca

Tcza Kranik 3-2 Pomie Trzydnik
Orze Urzdw 0-3 wo. Sygna Chodel
Sportico Szastarka 2-3 Iskra Krzemie
Pera Borzechw 3-0 wo. Wodniak aziska
Stok Zakrzwek 3-2 LKS Kowalin
LKS Stra 7-3 Potok Wielki
Wisa Annopol 4-1 Roztocze Batorz

Kolejka 26 - 27 czerwca

Wodniak aziska 0-3 wo. Tcza Kranik
Sygna Chodel 1-1 Sportico Szastarka
Roztocze Batorz 4-0 Orze Urzdw
Potok Wielki 1-3 Wisa Annopol
LKS Kowalin 0-3 wo. LKS Stra
Pomie Trzydnik 3-1 Stok Zakrzwek
Iskra Krzemie 3-3 Pera Borzechw

*Kolejka 9 w pierwotnym terminie (17/18 padziernika) zostaa odwoana ze wzgldu na ze warunki atmosferyczne

** Kolejka 15 w pierwotnym terminie (10/11 kwietnia) zostaa odwoana z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleskiem

** Kolejka 16 w pierwotnym terminie (17/18 kwietnia) zostaa odwoana z powodu aoby narodowej


Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq