Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Klasyfikacja króla strzelców - sezon 2006/2007 ::


23 bramki

Marcin Jurak (LKS Go¶cieradów)

21 bramek

Michał Czarnota (LKS Stróża)
B.Drwal (GLKS Głusk)

14 bramek

Adam Kosiarczyk "Bakteria" (Avenir Jabłonna)

13 bramek

Kosikowski (LKS Stróża)

12 bramek

Karol Kowalski (Avenir Jabłonna)

11 bramek

Próchno (Avenir Jabłonna)

10 bramek

Łukasik (Iskra Krzemień),Mi¶ (Potok Wielki),S. Stręciwilk (LKS Potok Wielki), Norbert Rabaniuk (LKS Stróża), Furmaga (Iskra Krzemień)

9 bramek

K.. Pachuta (Iskra Krzemień)
Mariusz Gołębiowski (Orzeł Urzedów)

8 bramek

Piotr Wołoszynek (Tęcza Kra¶nik), Tracz (POM Iskra Piotrowice II), Giezek (LKS Stróża), Szyszka (Avenir Jabłonna), Roman Pi±tek (LKS Go¶cieradów)

7 bramek

Wtykło (Stok Zakrzówek), Chmiel (Iskra Krzemień), Wojtasik (Krzczonovia Krzczonoów), Stępień (LKS Go¶cieradów), Janczarek (Unia Wilkołaz), Furgał (Krzczonovia Krzczonów), Wojtek Lewek (Tęcza Kra¶nik) , R. Kosiarczyk (Avenir Jabłonna)

6 bramek

Skwarczyński (GLKS Głusk), Marzycki (Orzeł Urzędów), Rybak (LKS Go¶cieradów), Gniduła (GLKS Głusk), Majdanik (Potok Wielki), Startek (Potok Wielki)

5 bramek

Depa (POM Iskra Piotrowice II), Mirosław Furmanek (Tęcza Kra¶nik/Tur Milejów), Wereski (Orzeł Urzędów), Zbigniew Pachuta (Tęcza Kra¶nik), Sim (POM Iskra Piotrowice II), Suduł (Unia Wilkołaz), G±ska (Sportico Szastarka)

4 bramki

Piotr Kwietniewski (Wisła Annopol), Kobielarz (Avenir Jabłonna), Dawid Szczuka (LKS Stróża), Babiracki (Wisła Annopol), Bałoń (LKS Go¶cieradów), Filipczak (LKS Go¶cieradów) , Szubartowski (Stok Zakrzówek), P. Sadowski (Sportico Szastarka) , Budkowski (Sportico Szastarka), L. Pachuta (Iskra Krzemień), Szwed (Sportico Szastarka), Puacz (Orzeł Urzędów), M. Hreszczyk (LKS Stróża), Przemysław Skrzypczyński (POM Iskra Piotrowice II), Czapla (Orzeł Urzędów), Tomaszewski (Stok Zakrzówek), Szostek (Potok Wielki), Czop (Potok Wielki)

3 bramki

Krzysztof Kowalski (Tęcza Kra¶nik), Cebula (GLKS Głusk), S.Krajewski (Iskra Krzemień), Spryszak (LKS Go¶cieradów), Tyzo (LKS Go¶cieradów), Gaczewski (LKS Stróża), Lech.¦ciegienny (Unia Wilkołaz), Proc (LKS Stróża), Turek (Unia Wilkołaz), Da¶ko (Stok Zakrzówek), Kaczmarczyk (Iskra Krzemień), Oszust (Unia Wilkołaz), Kalicki (Stok Zakrzówek), Zarzeczny (Potok Wielki), Wróbel (LKS Go¶cieradów), Fusiara (Iskra Krzemień), Bodzak (POM Iskra Piotrowice II), M. Kosiarczyk (Avenir Jabłonna)

2 bramki

Kamiński (Sportico Szastarka), Zadroga (GLKS Głusk), Korba (POM Iskra Piotrowice II), Goł±b (LKS Go¶cieradów), Duda (LKS Stróża), Kaproń (Iskra Krzemień), Aleksandrowicz (Sportico Szastarka), Arasimowicz (GLKS Głusk), Ronduda (Stok Zakrzówek), Sulowski (POM Iskra Piotrowice II), Mateusz Dygu¶ (Tęcza Kra¶nik) , Nagajek (LKS Stróża), Dulęba (Sportico Szastarka), Rafał Oleksy (Tęcza Kra¶nik), Dzik (Wisła Annopol) , Maj (Wisła Annopol), P. Rzepecki (Orzeł Urzędów), Tkaczyk (Sportico Szastarka), A. Jacak (Stok Zakrzówek), Karol Wic (Tęcza Kra¶nik), Jarosław Wo¶ko (Tęcza Kra¶nik), Łukasz Gu¶ciora (Tęcza Kra¶nik), Mateusz Misztal (Tęcza Kra¶nik), Januszek (Krzczonovia Krzczonów), Wiechnik (Sportico Szastarka) , Cyran (Wisła Annopol), P. Pawlak (Krzczonovia Krzczonów), Zaręba (Wisła Annopol), Wójcicki (Wisła Annopol), Naborczyk (Wisła Annopol), Kwiatek (LKS Go¶cieradów) , Paweł Rusinek (Tęcza Kra¶nik), Piotr Furmaga (Tęcza Kra¶nik) , Rafał Suchanek (Tęcza Kra¶nik) , Pokrzywa (Wisła Annopol) , Pyc (Avenir Jabłonna)

1 bramka

M. Marcinkowski (Unia Wilkołaz), G. Marcinkowski (Unia Wilkołaz), Siniarski (Sportico Szastarka), Glegoła (POM Iskra Piotrowice II), Piwnicki (POM Iskra Piotrowice II), Piasecki (POM Iskra Piotrowice II), Zdybel (Iskra Krzemień), Dudzic (Iskra Krzemień), Widz (Iskra Krzemień), Chamot (LKS Go¶cieradów), Tulacha (Orzeł Urzędów), R. Rzepecki (Orzeł Urzędów), Popłański (Orzeł Urzędów), ¦widerski (Stok Zakrzówek), , M.Boguta (Krzczonovia Krzczonów), Sawicki (Stok Savona Zakrzówek), Pasternak (Stok Zakrzówek), Reszka (LKS Stróża), Marcel Januszek (Tęcza Kra¶nik), Skałecki (Avenir Jabłonna), Filozof (Avenir Jabłonna), Taczalski (Stok Zakrzówek), Lewek (Sportico Szastarka), Spryszak (LKS Go¶cieradów), Baloń (LKS GO¶cieradów), Partyka (Wisła Annopol), Czajkowski (LKS Potok Wielki), Zy¶ko (LKS Potok Wielki), Młynarski (Stok Zakrzówek), T. Kaproń (Iskra Krzemień), Hyjek (Orzeł Urzędów), Szyba (GLKS Głusk), Sadło (Krzczonovia Krzczonów), , Konikuła (GLKS Głusk), Zaręba (Krzczonovia Krzczonów), Kopidłowski (Unia Wilkołaz), Skwira (Unia Wilkołaz), Monasterski (LKS Stróża), Przywara (Wisła Annopol), K. Rzepecki (Orzeł Urzędów), Skórski (GLKS Głusk), Mrarzec (Unia Wilkołaz), Ordzewiały (Unia Wilkołaz), NiedĽwiedĽ (POM Iskra Piotrowice II), Gilas (Iskra Krzemień), Jaskowski (LKS Go¶cieradów), Rafał Lodowski (Sportico Szastarka), Sobański (Orzeł Urzędów), Gorajek (GLKS Głusk), Wilkołaski (POM Iskra Piotrowice II), Bere¶ (LKS Go¶cieradów), Gnat (Stok Zakrzówek), Mróz (LKS Stróża), E. Drwal (GLKS Głusk), Monastyrski (LKS Stróża), Sołtys (Potok Wielki), Stańczyk (Avenir Jabłonna), Jaworski (Krzczonovia Krzczonów), Jargieło (Wisła Annopol), Jabłoński (Wisła Annopol), Dzierżak (Wisła Annopol), M. Stępień (Wisła Annopol) , Lembowicz (GLKS Głusk), Klimek (Avenir Jabłonna), Wałachowski (Stok Zakrzówek), Szczepański (GLKS Głusk), Waryszak (Unia Wilkołaz), Pizoń (Orzeł Urzędów), K. Gałkowski (Orzeł Urzędów), Michał Niezabitowski (Tęcza Kra¶nik), Kosik (GLKS Głusk), Zarzeczny (Iskra Krzemień), Szałder (Avenir Jabłonna)




Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq