Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Terminarz - sezon 2007/2008 ::



Kolejka 1 - 25/26 sierpnia

KS Dębina 2-1 Tęcza Kra¶nik
Potok Wielki 4-4 Stok Zakrzówek
Wisła Annopol 1-2 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 1-1 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 3-1 Perła Borzechów
Sportico Szastarka 0-2 Sygnał Chodel

Kolejka 2 - 1/2 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 1-0 Sygnał Chodel
Perła Borzechów 2-3 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 1-6 Iskra Krzemień
LKS Stróża 4-0 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 1-2 Wisła Annopol
KS Dębina 1-4 Potok Wielki

Kolejka 3 - 8/9 wrze¶nia

Potok Wielki 3-1 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 3-0 KS Dębina
Unia Wilkołaz 2-1 Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień 0-3 LKS Stróża
Sportico Szastarka 2-2 Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel 10-2 Perła Borzechów

Kolejka 4 - 15/16 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 3-0 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 1-0 Sygnał Chodel
LKS Stróża 2-2 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 3-2 Iskra Krzemień
KS Dębina 2-2 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 4-2 Wisła Annopol

Kolejka 5 - 22/23 wrze¶nia

Wisła Annopol 0-0 Tęcza Kra¶nik
Unia Wilkołaz 3-2 Potok Wielki
Iskra Krzemień 9-1 KS Dębina
Sportico Szastarka 2-1 Stok Zakrzówek
Sygnał Chodel 0-0 LKS Stróża
Perła Borzechów 4-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 6 - 29/30 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 1-0 Orzeł Urzędów
LKS Stróża 6-2 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 0-4 Sygnał Chodel
KS Dębina 4-3 Sportico Szastarka
Potok Wielki 0-2 Iskra Krzemień
Wisła Annopol 2-1 Unia Wilkołaz

Kolejka 7 - 6/7 paĽdziernika

Unia Wilkołaz 1-1 Tęcza Kra¶nik
Iskra Krzemień 3-0 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 3-3 Potok Wielki
Sygnał Chodel 3-0 KS Dębina
Perła Borzechów 1-4 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 0-5 LKS Stróża

Kolejka 8 - 13/14 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 0-0 LKS Stróża
Stok Zakrzówek 1-0 Orzeł Urzędów
KS Debina 5-2 Perła Borzechów
Potok Wielki 2-1 Sygnał Chodel
Wisła Annopol 2-1 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 6-0 Iskra Krzemień

Kolejka 9 - 20/21 paĽdziernika

Iskra Krzemień 1-1 Tęcza Kra¶nik
Sportico Szastarka 0-2 Unia Wilkołaz
Sygnał Chodel 0-3 Wisła Annopol
Perła Borzechów 1-3 Potok Wielki
Orzeł Urzędów 3-0 wo. KS Dębina
LKS Stróża 2-0 Stok Zakrzówek

Kolejka 10 - 27/28 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 3-3 Stok Zakrzówek
KS Dębina 2-6 LKS Stróża
Potok Wielki 7-2 Orzeł Urzędów
Wisła Annopol 6-0 Perła Borzechów
Unia Wilkołaz 2-0 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 3-1 Sportico Szastarka

Kolejka 11 - 3/4 listopada

Sportico Szastarka 2-2 Tęcza Kra¶nik
Sygnał Chodel 2-2 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 1-5 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 1-6 Wisła Annopol
LKS Stróża 2-4 Potok Wielki
Stok Zakrzówek 4-4 KS Dębina

Kolejka 12 - 5/6 kwietnia

Tęcza Kra¶nik 4-0 KS Dębina
Stok Zakrzówek 3-1 Potok Wielki
LKS Stróża 2-3 Wisła Annopol
Orzeł Urzędów 1-5 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 2-3 Iskra Krzemień
Sygnał Chodel 1-1 Sportico Szastarka


Kolejka 13 12/13 kwietnia

Sygnał Chodel 2-3 Tęcza Kra¶nik
Sportico Szastarka 0-3 wo. Perła Borzechów
Iskra Krzemień 1-0 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 1-0 LKS Stróża
Wisła Annopol 3-0 Stok Zakrzówek
Potok Wielki 7-0 KS Dębina


Kolejka 14 - 19/20 kwietnia

Tęcza Kra¶nik 5-0 Potok Wielki
KS Dębina 2-6 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 1-4 Unia Wilkołaz
LKS Stróża 3-0 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 1-3 Sportico Szastarka
Perła Borzechów 1-2 Sygnał Chodel


Kolejka 15 - 26/27 kwietnia

Perła Borzechów 2-2 Tęcza Kra¶nik
Sygnał Chodel 1-2 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 1-4 LKS Stróża
Iskra Krzemień 1-0 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 3-0 wo. KS Dębina
Wisła Annopol 3-0 Potok Wielki


Kolejka 16 - 3/4 maja

Tęcza Kra¶nik 0-1 (14 maja) Wisła Annopol
Potok Wielki 0-4 Unia Wilkołaz
KS Dębina 3-2 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 3-1 Sportico Szastarka
LKS Stróża 2-3 Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów 1-0 Perła Borzechów


Kolejka 17 - 10/11 maja

Orzeł Urzędów 1-0 Tęcza Kra¶nik
Perła Borzechów 0-2 LKS Stróża
Sygnał Chodel 0-2 Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 1-0 KS Dębina
Iskra Krzemień 1-0 Potok Wielki
Unia Wilkołaz 2-2 Wisła Annopol


Kolejka 18 - 17/18 maja

Tęcza Kra¶nik 3-4 Unia Wilkołaz
Wisła Annopol 3-1 Iskra Krzemień
Potok Wielki 3-0 Sportico Szastarka
KS Dębina 1-3 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 0-3 Perła Borzechów
LKS Stróża 2-1 Orzeł Urzędów


Kolejka 19 - 24/25 maja

LKS Stróża 0-0 Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 2-2 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 5-0 KS Dębina
Sygnał Chodel 2-3 Potok Wielki
Sportico Szastarka 2-3 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 3-2 Unia Wilkołaz


Kolejka 20 - 31 maja/1 czerwca

Tęcza Kra¶nik 2-0 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 1-1 Sportico Szastarka
Wisła Annopol 2-3 Sygnał Chodel
Potok Wielki 8-2 Perła Borzechów
KS Dębina 2-4 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 1-1 LKS Stróża


Kolejka 21 - 8 czerwca

Stok Zakrzówek 1-4 Tęcza Kra¶nik
LKS Stróża 3-0 wo. KS Dębina
Orzeł Urzędów 2-1 Potok Wielki
Perła Borzechów 3-1 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 1-2 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 2-2 Iskra Krzemień


Kolejka 22 - 15 czerwca

Tęcza Kra¶nik 4-2 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-2 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 5-0 Perła Borzechów
Wisła Annopol 2-0 Orzeł Urzędów
Potok Wielki 2-3 LKS Stróża
KS Dębina 3-3 Stok Zakrzówek



Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq