Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
















W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

:: Terminarz - sezon 2007/2008 ::



Kolejka 1 - 25/26 sierpnia

KS Dębina 2-1 Tęcza Kraśnik
Potok Wielki 4-4 Stok Zakrzówek
Wisła Annopol 1-2 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 1-1 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 3-1 Perła Borzechów
Sportico Szastarka 0-2 Sygnał Chodel

Kolejka 2 - 1/2 września

Tęcza Kraśnik 1-0 Sygnał Chodel
Perła Borzechów 2-3 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 1-6 Iskra Krzemień
LKS Stróża 4-0 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 1-2 Wisła Annopol
KS Dębina 1-4 Potok Wielki

Kolejka 3 - 8/9 września

Potok Wielki 3-1 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 3-0 KS Dębina
Unia Wilkołaz 2-1 Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień 0-3 LKS Stróża
Sportico Szastarka 2-2 Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel 10-2 Perła Borzechów

Kolejka 4 - 15/16 września

Tęcza Kraśnik 3-0 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 1-0 Sygnał Chodel
LKS Stróża 2-2 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 3-2 Iskra Krzemień
KS Dębina 2-2 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 4-2 Wisła Annopol

Kolejka 5 - 22/23 września

Wisła Annopol 0-0 Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz 3-2 Potok Wielki
Iskra Krzemień 9-1 KS Dębina
Sportico Szastarka 2-1 Stok Zakrzówek
Sygnał Chodel 0-0 LKS Stróża
Perła Borzechów 4-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 6 - 29/30 września

Tęcza Kraśnik 1-0 Orzeł Urzędów
LKS Stróża 6-2 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 0-4 Sygnał Chodel
KS Dębina 4-3 Sportico Szastarka
Potok Wielki 0-2 Iskra Krzemień
Wisła Annopol 2-1 Unia Wilkołaz

Kolejka 7 - 6/7 października

Unia Wilkołaz 1-1 Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień 3-0 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 3-3 Potok Wielki
Sygnał Chodel 3-0 KS Dębina
Perła Borzechów 1-4 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 0-5 LKS Stróża

Kolejka 8 - 13/14 października

Tęcza Kraśnik 0-0 LKS Stróża
Stok Zakrzówek 1-0 Orzeł Urzędów
KS Debina 5-2 Perła Borzechów
Potok Wielki 2-1 Sygnał Chodel
Wisła Annopol 2-1 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 6-0 Iskra Krzemień

Kolejka 9 - 20/21 października

Iskra Krzemień 1-1 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 0-2 Unia Wilkołaz
Sygnał Chodel 0-3 Wisła Annopol
Perła Borzechów 1-3 Potok Wielki
Orzeł Urzędów 3-0 wo. KS Dębina
LKS Stróża 2-0 Stok Zakrzówek

Kolejka 10 - 27/28 października

Tęcza Kraśnik 3-3 Stok Zakrzówek
KS Dębina 2-6 LKS Stróża
Potok Wielki 7-2 Orzeł Urzędów
Wisła Annopol 6-0 Perła Borzechów
Unia Wilkołaz 2-0 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 3-1 Sportico Szastarka

Kolejka 11 - 3/4 listopada

Sportico Szastarka 2-2 Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel 2-2 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 1-5 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 1-6 Wisła Annopol
LKS Stróża 2-4 Potok Wielki
Stok Zakrzówek 4-4 KS Dębina

Kolejka 12 - 5/6 kwietnia

Tęcza Kraśnik 4-0 KS Dębina
Stok Zakrzówek 3-1 Potok Wielki
LKS Stróża 2-3 Wisła Annopol
Orzeł Urzędów 1-5 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 2-3 Iskra Krzemień
Sygnał Chodel 1-1 Sportico Szastarka


Kolejka 13 12/13 kwietnia

Sygnał Chodel 2-3 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 0-3 wo. Perła Borzechów
Iskra Krzemień 1-0 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 1-0 LKS Stróża
Wisła Annopol 3-0 Stok Zakrzówek
Potok Wielki 7-0 KS Dębina


Kolejka 14 - 19/20 kwietnia

Tęcza Kraśnik 5-0 Potok Wielki
KS Dębina 2-6 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 1-4 Unia Wilkołaz
LKS Stróża 3-0 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 1-3 Sportico Szastarka
Perła Borzechów 1-2 Sygnał Chodel


Kolejka 15 - 26/27 kwietnia

Perła Borzechów 2-2 Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel 1-2 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 1-4 LKS Stróża
Iskra Krzemień 1-0 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 3-0 wo. KS Dębina
Wisła Annopol 3-0 Potok Wielki


Kolejka 16 - 3/4 maja

Tęcza Kraśnik 0-1 (14 maja) Wisła Annopol
Potok Wielki 0-4 Unia Wilkołaz
KS Dębina 3-2 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 3-1 Sportico Szastarka
LKS Stróża 2-3 Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów 1-0 Perła Borzechów


Kolejka 17 - 10/11 maja

Orzeł Urzędów 1-0 Tęcza Kraśnik
Perła Borzechów 0-2 LKS Stróża
Sygnał Chodel 0-2 Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 1-0 KS Dębina
Iskra Krzemień 1-0 Potok Wielki
Unia Wilkołaz 2-2 Wisła Annopol


Kolejka 18 - 17/18 maja

Tęcza Kraśnik 3-4 Unia Wilkołaz
Wisła Annopol 3-1 Iskra Krzemień
Potok Wielki 3-0 Sportico Szastarka
KS Dębina 1-3 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 0-3 Perła Borzechów
LKS Stróża 2-1 Orzeł Urzędów


Kolejka 19 - 24/25 maja

LKS Stróża 0-0 Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów 2-2 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 5-0 KS Dębina
Sygnał Chodel 2-3 Potok Wielki
Sportico Szastarka 2-3 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 3-2 Unia Wilkołaz


Kolejka 20 - 31 maja/1 czerwca

Tęcza Kraśnik 2-0 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 1-1 Sportico Szastarka
Wisła Annopol 2-3 Sygnał Chodel
Potok Wielki 8-2 Perła Borzechów
KS Dębina 2-4 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 1-1 LKS Stróża


Kolejka 21 - 8 czerwca

Stok Zakrzówek 1-4 Tęcza Kraśnik
LKS Stróża 3-0 wo. KS Dębina
Orzeł Urzędów 2-1 Potok Wielki
Perła Borzechów 3-1 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 1-2 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 2-2 Iskra Krzemień


Kolejka 22 - 15 czerwca

Tęcza Kraśnik 4-2 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-2 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 5-0 Perła Borzechów
Wisła Annopol 2-0 Orzeł Urzędów
Potok Wielki 2-3 LKS Stróża
KS Dębina 3-3 Stok Zakrzówek























wyniki na żywo Mecze na żywo



Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq