Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Terminarz - sezon 2006/2007 ::



Kolejka 1 - 26/27 sierpnia

Tęcza Kra¶nik 2-0 Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów 3-3 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 1-0 Sportico Szastarka
Potok Wielki 3-3 Stal Poniatowa II
Iskra Krzemień 0-1 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 0-8 LKS Go¶cieradów

Kolejka 2 - 2/3 wrze¶nia

LKS Go¶cieradów 4-0 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 1-2 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 1-1 Perła Borzechów
Stal Poniatowa II 1-0 Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 3-2 Potok Wielki
Orzeł Urzędów 1-3 Stok Zakrzówek

Kolejka 3 - 9/10 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 0-1 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 2-1 Wisła Annopol
Potok Wielki 1-2 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 6-1 Sportico Szastarka
Perła Borzechów 2-2 Stal Poniatowa II
Sygnał Chodel 0-1 LKS Go¶cieradów

Kolejka 4 - 16/17 wrze¶nia

Stal Poniatowa II 2-0 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 2-4 LKS Go¶cieradów
Unia Wilkołaz 0-1 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 2-1 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 2-1 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 1-1 Potok Wielki

Kolejka 5 - 23/24 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 1-1 Sportico Szastarka
Potok Wielki 1-1 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 2-1 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 2-1 Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel 1-0 Stal Poniatowa II
LKS Go¶cieradów 2-0 Unia Wilkołaz

Kolejka 6 - 30 wrze¶nia / 1 paĽdziernika

Orzeł Urzędów 1-1 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 0-0 Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa II 3-1 LKS Go¶cieradów
Sportico Szastarka 2-1 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 3-0 Perła Borzechów
Potok Wielki 3-1 Iskra Krzemień

Kolejka 7 - 7/8 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 1-0 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 2-5 Potok Wielki
Iskra Krzemień 2-4 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 3-3 Orzeł Urzędów
LKS Go¶cieradów 0-0 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 2-1 Stal Poniatowa II

Kolejka 8 - 14/15 paĽdziernika

Potok Wielki 3-1 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 6-0 Stal Poniatowa II
Sportico Szastarka 3-0 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 0-3 LKS Go¶cieradów
Stok Zakrzówek 0-0 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 4-1 Perła Borzechów

Kolejka 9 - 21/22 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 0-4 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 1-6 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 2-6 Potok Wielki
LKS Go¶cieradów 7-2 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 0-0 Orzeł Urzędów
Stal Poniatowa II 5-3 Sportico Szastarka

Kolejka 10 - 28/29 paĽdziernika

Perła Borzechów 0-7 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 3-0 (0-0) wo. Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 3-2 Stal Poniatowa II
Stok Zakrzówek 4-1 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 2-3 LKS Go¶cieradów
Iskra Krzemień 1-2 Sygnał Chodel

Kolejka 11 - 11/12 listopada

Tęcza Kra¶nik 1-2 (4.XI) Wisła Annopol
Sygnał Chodel 3-0 wo. Perła Borzechów
LKS Go¶cieradów 6-1 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 2-2 Potok Wielki
Stal Poniatowa II 2-2 Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 1-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 12 - 14/15 kwietnia

Sygnał Chodel 4-1 Tęcza Kra¶nik
LKS Go¶cieradów 3-2 Perła Borzechów
Unia Wilkołaz 0-3 Iskra Krzemień
Stal Poniatowa II 0-1 Potok Wielki
Sportico Szastarka 1-4 Stok Zakrzówek
Wisła Annopol 1-0 Orzeł Urzędów


Kolejka 13 - 21/22 kwietnia

Tęcza Kra¶nik 2-3 LKS Go¶cieradów
Perła Borzechów 3-2 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 5-2 Stal Poniatowa II
Potok Wielki 2-0 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 3-0 Stok Zakrzówek
Sygnał Chodel 0-0 Wisła Annopol


Kolejka 14 - 28/29 kwietnia

Unia Wilkołaz 2-1 Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 0-1 Potok Wielki
Sportico Szastarka 2-0 Iskra Krzemień
Stal Poniatowa II 3-1 Perła Borzechów
LKS Go¶cieradów 6-1 Sygnał Chodel
Wisła Annopol 2-0 Stok Zakrzówek


Kolejka 15 - 3 maja

Tęcza Kra¶nik 1-2 Stal Poniatowa II
LKS Go¶cieradów 6-0 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 1-0 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 5-0 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-1 Orzeł Urzędów
Potok Wielki 1-2 Stok Zakrzówek


Kolejka 16 - 5-6 maja

Sportico Szastarka 1-2 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 3-1 Potok Wielki
Stok Zakrzówek 8-2 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 3-1 Perła Borzechów
Stal Poniatowa II 4-0 Sygnał Chodel
Potok Wielki 1-2 Stok Zakrzówek


Kolejka 17 - 12/13 maja

Tęcza Kra¶nik 1-0 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 3-0 Wisła Annopol
LKS Go¶cieradów 0-1 Stal Poniatowa II
Sygnał Chodel 2-2 Sportico Szastarka
Perła Borzechów 2-2 Stok Zakrzówek
Iskra Krzmień 4-3 Potok Wielki


Kolejka 18 - 19/20 maja

Stok Zakrzówek 2-1 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 4-1 Iskra Krzemień
Potok Wielki 1-3 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 1-0 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 2-1 LKS Go¶cieradów
Stal Poniatowa II 1-1 Unia Wilkołaz


Kolejka 19 - 26/27 maja

Tęcza Kra¶nik 0-1 Potok Wielki
Stal Poniatowa II 3-1 Wisła Annopol
Unia Wilkołaz 6-0 Sportico Szastarka
LKS Go¶cieradów 4-0 Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel 1-1 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 2-3 Iskra Krzemień


Kolejka 20 - 2/3 czerwca

Iskra Krzemień 2-2 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 0-4 Perła Borzechów
Potok Wielki 3-1 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 1-2 LKS Go¶cieradów
Orzeł Urzędów 0-4 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 1-0 Stal Poniatowa II


Kolejka 21 - 9/10 czerwca

Tęcza Kra¶nik 2-2 Perła Borzechów
Sportico Szastarka 3-1 Wisła Annopol
Stal Poniatowa II 5-0 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 4-2 Stok Zakrzówek
LKS Go¶cieradów 2-4 Potok Wielki
Sygnał Chodel 0-4 Iskra Krzemień


Kolejka 22 - 17 czerwca

Wisła Annopol 2-1 Tęcza Kra¶nik
Perła Borzechów 4-2 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 1-3 LKS Go¶cieradów
Potok Wielki 0-3 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 1-2 Stal Poniatowa II
Orzeł Urzędów 1-2 Sportico Szastarka



Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq