Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Wyniki - sezon 2005/2006 ::


Lubelska klasa A grupa I


Kolejka 1 - 20/21 sierpnia

Unia Wilkołaz 0-0 Tęcza Kra¶nik
GLKS Głus (Lublin) 3-0 Krzczonovia Krzczonów
Orzeł Urzędów 3-0 Wisła Annopol
Iskra POM II Piotrowice 5-0 LKS Potok Wielki
Iskra Krzemień 3-1 Avenir Jabłonna
LKS Stróża 1-1 LKS Go¶cieradów
Stok Zakrzówek 1-1 Sportico Szastarka

Kolejka 2 - 27/28 sierpnia

Tęcza Kra¶nik 1-0 Sportico Szastarka
LKS Go¶cieradów 6-1 Stok Zakrzówek
Avenir Jabłonna 1-2 LZS Stróża
LKS Potok Wielki 0-1 Iskra Krzemień
Wisła Annopol 1-3 Iskra POM II Piotrowice
Krzczonovia Krzczonów 0-1 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 2-4 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 3 - 3/4 wrze¶nia

GLKS Głusk (Lublin) 0-3 Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 0-0 Unia Wilkołaz
Iskra POM II Piotrowice 6-0 Krzczonovia Krzczonów
Iskra Krzemień 6-0 Wisła Annopol
LZS Stróża 5-2 LKS Potok Wielki
Stok Zakrzówek 1-1 Avenir Jabłonna
Sportico Szastarka 2-0 LKS Go¶cieradów)

Kolejka 4 - 10/11 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 3-1 LKS Go¶cieradów
Avenir Jabłonna 3-1 Sportico Szastarka
LKS Potok Wielki 2-1 Stok Zakrzówek
Wisła Annopol 0-0 LZS Stróża
Krzczonovia Krzczonów 1-3 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 1-3 Iskra POM II Piotrowice
GLKS Głusk (Lublin) 5-3 Orzeł Urzędów

Kolejka 5 - 17/18 wrze¶nia

Orzeł Urzędów 1-2 Tęcza Kra¶nik
Iskra POM II Piotrowice 0-3
wo.
GLKS Głusk (Lublin)
Iskra Krzemień 3-0 Unia Wilkołaz
LZS Stróża 3-0 Krzczonovia Krzczonów
Stok Zakrzówek 1-1 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 3-1 LKS Potok Wielki
LKS Go¶cieradów 2-1 Avenir Jabłonna

Kolejka 6 - 24/25 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 1-3 Avenir Jabłonna
LKS Potok Wielki 0-4 LKS Go¶cieradów
Wisła Annopol 0-0 Sportico Szastarka
Krzczonovia Krzczonów 2-4 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 0-4 LZS Stróża
GLKS Głusk (Lublin) 1-6 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 1-0 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 7 - 1/2 paĽdziernika

Iskra POM II Piotrowice 1-4 Tęcza Kra¶nik
Iskra Krzemień 2-3 Orzeł Urzędów
LZS Stróża 3-1 GLKS Głusk (Lublin)
Stok Zakrzówek 2-0 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 3-2 Krzczonovia Krzczonów
LKS Go¶cieradów 4-1 Wisła Annopol
Avenir Jabłonna 8-1 LKS Potok Wielki

Kolejka 8 - 8/9 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 0-0 LKS Potok Wielki
Wisła Annopol 1-1 Avenir Jabłonna
Krzczonovia Krzczonów 0-3 LKS Go¶cieradów
Unia Wilkołaz 1-0 Sportico Szastarka
GLKS Głusk (Lublin) 6-3 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 1-2 LZS Stróża
Iskra POM II Piotrowice 2-2 Iskra Krzemień

Kolejka 9 - 15/16 paĽdziernika

Iskra Krzemień 2-0 Tęcza Kra¶nik
LZS Stróża 3-0 Iskra POM II Piotrowice
Stok Zakrzówek 0-2 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 1-0 GLKS Głusk (Lublin)
LKS Go¶cieradów 0-2 Unia Wilkołaz
Avenir Jabłonna 7-0 Krzczonovia Krzczonów
LKS Potok Wielki 2-1 Wisła Annopol

Kolejka 10 - 22/23 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 2-0 Wisła Annopol
Krzczonovia Krzczonów 0-1 LKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz 1-2 Avenir Jabłonna
GLKS Głusk (Lublin) 0-5 LKS Go¶cieradów
Orzeł Urzędów 0-3
wo.
Sportico Szastarka
Iskra POM II Piotrowice 1-0 Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień 0-4 LZS Stróża

Kolejka 11 - 29/30 paĽdziernika

LZS Stróża 2-0 Tęcza Kra¶nik
Stok Zakrzówek 3-1 Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 1-0 Iskra POM II Piotrowice
LKS Go¶cieradów 4-0 Orzeł Urzędów
Avenir Jabłonna 1-3 GLKS Głusk (Lublin)
LKS Potok Wielki 4-1 Unia Wilkołaz
Wisła Annopol 2-3 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 12 - 5/6 listopada

Tęcza Kra¶nik 2-1 Krzczonovia Krzczonów
Unia Wilkołaz 2-1 Wisła Annopol
GLKS Głusk (Lublin) 3-0
wo
LKS Potok Wielki
Orzeł Urzędów 2-3 Avenir Jabłonna
Iskra POM II Piotrowice 2-4 LKS Go¶cieradów
Iskra Krzemień 0-1 Sportico Szastarka
LZS Stróża 2-0 Stok Zakrzówek

Kolejka 13 - 12/13 listopada

Stok Zakrzówek 0-2 Tęcza Kra¶nik
Sportico Szastarka 1-3 LZS Stróża
LKS Go¶cieradów 4-2 Iskra Krzemień
Avenir Jabłonna 2-1 Iskra POM II Piotrowice
LKS Potok Wielki 2-3 Orzeł Urzędów
Wisła Annopol 4-4 GLKS Głusk (Lublin)
Krzczonovia Krzczonów 2-6 Unia Wilkołaz

Kolejka 14 - 25 czerwca (kolejka przełożona z 2. kwietnia)

Tęcza Kra¶nik 3-1 Unia Wilkołaz (rozegrano 21 czerwca)
Krzczonovia Krzczonów 0-2 GLKS Głusk (Lublin)
Wisła Annopol 1-0 Orzeł Urzędów
LKS Potok Wielki 4-1 Iskra POM II Piotrowice
Avenir Jabłonna 6-1 Iskra Krzemień
LKS Go¶cieradów 2-1 LZS Stróża (rozegrano 7 czerwca)
Sportico Szastarka 1-1 Stok Zakrzówek

Kolejka 15 - 8/9 kwietnia

Sportico Szastarka 0-0 Tęcza Kra¶nik
Stok Zakrzówek 1-0 LKS Go¶cieradów
LZS Stróża 6-1 Avenir Jabłonna
Iskra Krzemień 2-3 LKS Potok Wielki
Iskra POM II Piotrowice 0-1 Wisła Annopol
Orzeł Urzędów 6-0 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 4-3 Unia Wilkołaz

Kolejka 16 - 14/15 kwietnia

Tęcza Kra¶nik 5-0 GLKS Głusk (Lublin)
Unia Wilkołaz 2-1 Orzeł Urzędów
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Iskra POM II Piotrowice
Wisła Annopol 1-1 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 2-5 LZS Stróża
Avenir Jabłonna 1-3 Stok Zakrzówek
LKS Go¶cieradów 3-1 Sportico Szastarka

Kolejka 17 - 23 kwietnia

LKS Go¶cieradów 1-1 Tęcza Kra¶nik
Sportico Szastarka 0-1 Avenir Jabłonna
Stok Zakrzówek 1-0 LKS Potok Wielki
LZS Stróża 4-1 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 7-0 Krzczonovia Krzczonów
Iskra POM II Piotrowice 0-1 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 2-1 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 18 - 30 kwietnia

Tęcza Kra¶nik 0-0 Orzeł Urzędów
GLKS Głusk (Lublin) 3-1 Iskra POM II Piotrowice
Unia Wilkołaz 2-0 Iskra Krzemień
Krzczonovia Krzczonów 2-2 LZS Stróża
Wisła Annopol 1-1 Stok Zakrzówek
LKS Potok Wielki 0-4 Sportico Szastarka
Avenir Jabłonna 5-1 LKS Go¶cieradów

Kolejka 19 - 3 maja

Avenir Jabłonna 2-0 Tęcza Kra¶nik
LKS Go¶cieradów 4-1 LKS Potok Wielki
Sportico Szastarka 0-2 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 4-1 Krzczonovia Krzczonów
LZS Stróża 3-1 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 0-0 GLKS Głusk (Lublin)
Iskra POM II Piotrowice 4-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 20 - 6/7 maja

Tęcza Kra¶nik 0-2 Iskra POM II Piotrowice
Orzeł Urzędów 0-2 Iskra Krzemień
GLKS Głusk (Lublin) 0-4 LZS Stróża
Unia Wilkołaz 0-4 Stok Zakrzówek
Krzczonovia Krzczonów 3-0
wo
Sportico Szastarka
Wisła Annopol 3-0
wo
LKS Go¶cieradów
LKS Potok Wielki 0-1 Avenir Jabłonna

Kolejka 21 - 13/14 maja

LKS Potok Wielki 0-8 Tęcza Kra¶nik
Avenir Jabłonna 1-0 Wisła Annopol
LKS Go¶cieradów 5-0 Krzczonovia Krzczonów
Sportico Szastarka 1-0 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 1-0 GLKS Głusk (Lublin)
LZS Stróża 4-1 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 4-1 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 22 - 20/21 maja

Tęcza Kra¶nik 3-1 Iskra Krzemień
Iskra POM II Piotrowice 0-3 LZS Stróża
Orzeł Urzędów 1-1 Stok Zakrzówek
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 0-3 LKS Go¶cieradów
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Avenir Jabłonna
Wisła Annopol 3-0
wo
LKS Potok Wielki

Kolejka 23 - 27/28 maja

Wisła Annopol 2-1 Tęcza Kra¶nik
LKS Potok Wielki 10-2 Krzczonovia Krzczonów
Avenir Jabłonna 5-0 Unia Wilkołaz
LKS Go¶cieradów 7-1 GLKS Głusk (Lublin)
Sportico Szastarka 3-0 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 2-1 Iskra POM II Piotrowice
LZS Stróża 4-2 Iskra Krzemień

Kolejka 24 - 3/4 czerwca

Tęcza Kra¶nik 0-2 LZS Stróża
Iskra Krzemień 4-0 Stok Zakrzówek (rozegrano 21 czerwca)
Iskra POM II Piotrowice 3-1 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 1-6 LKS Go¶cieradów (rozegrano 14 czerwca)
GLKS Głusk (Lublin) 2-4 Avenir Jabłonna
Unia Wilkołaz 0-4 LKS Potok Wielki
Krzczonovia Krzczonów 4-4 Wisła Annopol

Kolejka 25 - 11 czerwca

Krzczonovia Krzczonów 0-1 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 4-0 Unia Wilkołaz
LKS Potok Wielki 3-2 GLKS Głusk (Lublin)
Avenir Jabłonna 4-1 Orzeł Urzędów
LKS Go¶cieradów 0-3
wo
Iskra POM II Piotrowice
Sportico Szastarka 0-1 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 1-2 LZS Stróża

Kolejka 26 - 18 czerwca

Tęcza Kra¶nik 2-0 Stok Zakrzówek
LZS Stróża 2-0 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-1 LKS Go¶cieradów
Iskra POM II Piotrowice 1-2 Avenir Jabłonna
Orzeł Urzędów 6-3 LKS Potok Wielki
GLKS Głusk (Lublin) 1-0 Wisła Annopol/td>
Unia Wilkołaz 3-1 Krzczonovia Krzczonów



Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq