Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
















W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

:: Wyniki - sezon 2004/2005 ::


Lubelska liga okręgowa


Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 Polesie Kock
BKS Unia Bełżyce 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Hetman Gołąb 1-2 Stal Poniatowa
Tęcza Kraśnik 0-1 POM Iskra Piotrowice
Sygnał Lublin 3-2 Legion Tomaszowice
Orzeł Urzędów 1-1 Piaskovia Piaski
Opolanin Opole Lubelskie 4-2 Orion Niedrzwica Duża
Granit Bychawa 3-1 Cisy Nałęczów

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Polesie Kock 1-1 Cisy Nałęczów
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Granit Bychawa
Piaskovia Piaski 2-4 Opolanin Opole Lubelskie
Legion Tomaszowice 3-3 Orzeł Urzędów
POM Iskra Piotrowice 1-0 Sygnał Lublin
Stal Poniatowa 2-0 Tęcza Kraśnik
Orły Kazimierz Dolny 5-0 Hetman Gołąb
Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

BKS Unia Bełżyce 2-2 Polesie Kock
Hetman Gołąb 0-3 Tajfun Ostrów Lubelski
Tęcza Kraśnik 0-0 Orły Kazimierz Dolny
Sygnał Lublin 0-2 Stal Poniatowa
Orzeł Urzędów> 1-4 POM Iskra Piotrowice
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Legion Tomaszowice
Granit Bychawa 3-0 Piaskovia Piaski
Cisy Nałęczów 2-0 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 4 - 4-5 września

Polesie Kock 1-2 Orion Niedrzwica Duża
Piaskovia Piaski 3-7 Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice 4-2 Granit Bychawa
POM Iskra Piotrowice 3-0 Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa 2-0 Orzeł Urzędów
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Sygnał Lublin
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Tęcza Kraśnik
BKS Unia Bełżyce 3-0 Hetman Gołąb

Kolejka 5 - 8 września

Hetman Gołąb 2-4 Polesie Kock
Tęcza Kraśnik 0-4 BKS Unia Bełżyce
Sygnał Lublin 0-0 Tajfun Ostrów Lubelski
Orzeł Urzędów 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Stal Poniatowa
Granit Bychawa 1-1 POM Iskra Piotrowice
Cisy Nałęczów 3-0 Legion Tomaszowice
Orion Niedrzwica Duża 2-3 Piaskovia Piaski

Kolejka 6 - 11-12 września

Polesie Kock 0-1 Piaskovia Piaski
Legion Tomaszowice 5-3 Orion Niedrzwica Duża
POM Iskra Piotrowice 1-1 Cisy Nałęczów
Stal Poniatowa 0-1 Granit Bychawa
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Opolanin Opole Lubelski
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Orzeł Urzędów
BKS Unia Bełżyce 0-1 Sygnał Lublin
Hetman Gołąb 2-2 Tęcza Kraśnik

Kolejka 7 - 18 września-19 sierpnia

Tęcza Kraśnik 5-0 Polesie Kock
Sygnał Lublin 3-1 Hetman Gołąb
Orzeł Urzędów 0-1 BKS Unia Bełżyce
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski
Granit Bychawa 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Cisy Nałęczów 0-1 Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica Duża 1-2 POM Iskra Piotrowice
Piaskovia Piaski 2-0 Legion Tomaszowice

Kolejka 8 - 25-26 września

Polesie Kock 0-4 Legion Tomaszowice
POM Iskra Piotrowice 3-0 Piaskovia Piaski
Stal Poniatowa 2-0 Orion Niedrzwica Duża
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Cisy Nałęczów
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Granit Bychawa
BKS Unia Bełżyce 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Hetman Gołąb 2-1 Orzeł Urzędów
Tęcza Kraśnik 0-1 Sygnał Lublin

Kolejka 9 - 2-3 października

Sygnał Lublin 4-2 Polesie Kock
Orzeł Urzędów 2-1 Tęcza Kraśnik
Opolanin Opole Lubelskie 6-3 Hetman Gołąb
Granit Bychawa 1-0 BKS Unia Bełżyce
Cisy Nałęczów 0-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 4-0 Orły Kazimierz Dolny
Piaskovia Piaski 2-2 Stal Poniatowa
Legion Tomaszowice 4-1 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 10 - 9-10 października

Polesie Kock 1-1 POM Iskra Piotrowice
Stal Poniatowa 3-1 Legion Tomaszowice
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Piaskovia Piaski
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia Bełżyce 5-2 Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb /td> 1-3 Granit Bychawa
Tęcza Kraśnik 0-6 Opolanin Opole Lubelskie
Sygnał Lublin 2-0 Orzeł Urzędów

Kolejka 11 - 16-17 października

Orzeł Urzędów 1-2 Polesie Kock
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Sygnał Lublin
Granit Bychawa 3-0 Tęcza Kraśnik
Cisy Nałęczów 5-0 Hetman Gołąb
Orion Niedrzwica Duża 0-1 BKS Unia Bełżyce
Piaskovia Piaski 0-3 Tajfun Ostrów Lubelski
Legion Tomaszowice 2-1 Orły Kazimierz Dolny
POM Iskra Piotrowice 1-1 Stal Poniatowa

Kolejka 12 - 23-24 października

Polesie Kock 1-0 Stal Poniatowa
Orły Kazimierz Dolny 0-4 POM Iskra Piotrowice
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 Legion Tomaszowice
BKS Unia Bełżyce 3-0 Piaskovia Piaski
Hetman Gołąb 1-3 Orion Niedrzwica Duża
Tęcza Kraśnik 0-2 Cisy Nałęczów
Sygnał Lublin 0-0 Granit Bychawa
Orzeł Urzędów 0-4 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 13 - 30-31 października

Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Polesie Kock
Granit Bychawa 2-2 Orzeł Urzędów
Cisy Nałęczów 0-0 Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Tęcza Kraśnik
Piaskovia Piaski 1-3 Hetman Gołąb
Legion Tomaszowice 0-1 BKS Unia Bełżyce
POM Iskra Piotrowice 2-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Stal Poniatowa 2-2 Orły Kazimierz Dolny

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Polesie Kock 1-0 Orły Kazimierz Dolny
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Stal Poniatowa
BKS Unia Bełżyce 0-2 POM Iskra Piotrowice
Hetman Gołąb 3-6 Legion Tomaszowice
Tęcza Kraśnik 0-0 Piaskovia Piaski
Sygnał Lublin 4-0 Orion Niedrzwica Duża
Orzeł Urzędów 1-4 Cisy Nałęczów
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Granit Bychawa

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Granit Bychawa 6-0 Polesie Kock
Cisy Nałęczów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Orzeł Urzędów
Piaskovia Piaski 2-3 Sygnał Lublin
Legion Tomaszowice 1-1 Tęcza Kraśnik
POM Iskra Piotrowice 3-1 Hetman Gołąb
Stal Poniatowa 0-3 BKS Unia Bełżyce
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 16 - 2 kwietnia

Polesie Kock 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Orły Kazimierz Dolny 0-0 BKS Unia Bełżyce
Stal Poniatowa 2-0 Hetman Gołąb
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tęcza Kraśnik
Legion Tomaszowice 0-1 Sygnał Lublin
Piaskovia Piaski 7-1 Orzeł Urzędów
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Cisy Nałęczów 3-3 Granit Bychawa

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Cisy Nałęczów 1-2 Polesie Kock
Granit Bychawa 2-0 Orion Niedrzwica Duża
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Piaskovia Piaski
Orzeł Urzędów 0-1 Legion Tomaszowice
Sygnał Lublin 0-0 POM Iskra Piotrowice
Tęcza Kraśnik 0-1 Stal Poniatowa
Hetman Gołąb 0-4 Orły Kazimierz Dolny
BKS Unia Bełżyce 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Polesie Kock 0-0 BKS Unia Bełżyce
Tajfun Ostrów Lubelski 0-1 Hetman Gołąb
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Tęcza Kraśnik
Stal Poniatowa 3-1 Sygnał Lublin
POM Iskra Piotrowice 9-0 Orzeł Urzędów
Legion Tomaszowice 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Piaskovia Piaski 0-0 Granit Bychawa
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Cisy Nałęczów

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Orion Niedrzwica Duża 1-1 Polesie Kock
Cisy Nałęczów 1-1 Piaskovia Piaski
Granit Bychawa 0-1 Legion Tomaszowice
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 POM Iskra Piotrowice
Orzeł Urzędów 2-7 Stal Poniatowa
Sygnał Lublin 0-1 Orły Kazimierz Dolny
Tęcza Kraśnik 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Hetman Gołąb 0-4 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 20 - 30 kwietnia

Polesie Kock 3-2 Hetman Gołąb
BKS Unia Bełżyce 4-1 Tęcza Kraśnik
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Sygnał Lublin
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Orzeł Urzędów
Stal Poniatowa 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice 4-1 Granit Bychawa
Legion Tomaszowice 2-2 Cisy Nałęczów
Piaskovia Piaski 1-0 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 21 - 3 maja

Piaskovia Piaski 0-0 Polesie Kock
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Legion Tomaszowice
Cisy Nałęczów 0-1 POM Iskra Piotrowice
Granit Bychawa 1-1 Stal Poniatowa
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Orły Kazimierz Dolny
Orzeł Urzędów 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Sygnał Lublin 2-3 BKS Unia Bełżyce
Tęcza Kraśnik 0-0 Hetman Gołąb

Kolejka 22 - 7-8 maja

Polesie Kock 2-1 Tęcza Kraśnik
Hetman Gołąb 2-0 Sygnał Lublin
BKS Unia Bełżyce 10-2 Orzeł Urzędów
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Opolanin Opole Lubelskie
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Granit Bychawa
Stal Poniatowa 2-0 Cisy Nałęczów
POM Iskra Piotrowice 6-1 Orion Niedrzwica Duża
Legion Tomaszowice 1-1 Piaskovia Piaski

Kolejka 23 - 14-15 maja

Legion Tomaszowice 0-2 Polesie Kock
Piaskovia Piaski 1-0 POM Iskra Piotrowice
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Stal Poniatowa
Cisy Nałęczów 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Granit Bychawa 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 BKS Unia Bełżyce
Orzeł Urzędów 0-3 Hetman Gołąb
Sygnał Lublin 4-0 Tęcza Kraśnik

Kolejka 24 - 21-22 maja

Polesie Kock 1-2 Sygnał Lublin
Tęcza Kraśnik 3-0 Orzeł Urzędów
Hetman Gołąb 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
BKS Unia Bełżyce 6-1 Granit Bychawa
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 5-1 Piaskovia Piaski
POM Iskra Piotrowice 1-1 Legion Tomaszowice

Kolejka 25 - 25 maja

POM Iskra Piotrowice 2-0 Polesie Kock
Legion Tomaszowice 0-6 Stal Poniatowa
Piaskovia Piaski 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Cisy Nałęczów 0-2 BKS Unia Bełżyce
Granit Bychawa 2-1 Hetman Gołąb
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów 0-5 Sygnał Lublin

Kolejka 26 - 28-29 maja

Polesie Kock 3-0 Orzeł Urzędów
Sygnał Lublin 3-2 Opolanin Opole Lubelskie
Tęcza Kraśnik 2-1 Granit Bychawa
Hetman Gołąb 3-2 Cisy Nałęczów
BKS Unia Bełżyce 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Tajfun Ostrów Lubelski 1-2 Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz Dolny 6-1 Legion Tomaszowice
Stal Poniatowa 4-1 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 27

Stal Poniatowa 6-1 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Legion Tomaszowice 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Piaskovia Piaski 2-3 BKS Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża 5-2 Hetman Gołąb
Cisy Nałęczów 4-3 Tęcza Kraśnik
Granit Bychawa 0-0 Sygnał Lublin
Opolanin Opole Lubelskie 12-0 Orzeł Urzędów

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Polesie Kock 1-3 Opolanin Opole Lubelskie
Orzeł Urzędów 0-3 Granit Bychawa
Sygnał Lublin 2-2 Cisy Nałęczów
Tęcza Kraśnik 2-2 Orion Niedrzwica Duża
Hetman Gołąb 4-0 Piaskovia Piaski
BKS Unia Bełżyce 3-0 Legion Tomaszowice
Tajfun Ostrów Lubelski 3-0 POM Iskra Piotrowice
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Stal Poniatowa

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Orły Kazimierz Dolny 3-1 Polesie Kock
Stal Poniatowa 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski
POM Iskra Piotrowice 0-1 BKS Unia Bełżyce
Legion Tomaszowice 1-1 Hetman Gołąb
Piaskovia Piaski 2-0 Tęcza Kraśnik
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Sygnał Lublin
Cisy Nałęczów 3-0 Orzeł Urzędów
Granit Bychawa 4-1 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 30 - 26 czerwca

Polesie Kock 1-2 Granit Bychawa
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Cisy Nałęczów
Orzeł Urzędów 1-3 Orion Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin 1-0 Piaskovia Piaski
Tęcza Kraśnik 4-2 Legion Tomaszowice
Hetman Gołąb 3-1 POM Iskra Piotrowice
BKS Unia Bełżyce 1-2 Stal Poniatowa
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Orły Kazimierz Dolny






















wyniki na żywo Mecze na żywo



Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq