Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Wyniki - sezon 2004/2005 ::


Lubelska liga okręgowa


Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 Polesie Kock
BKS Unia Bełżyce 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Hetman Goł±b 1-2 Stal Poniatowa
Tęcza Kra¶nik 0-1 POM Iskra Piotrowice
Sygnał Lublin 3-2 Legion Tomaszowice
Orzeł Urzędów 1-1 Piaskovia Piaski
Opolanin Opole Lubelskie 4-2 Orion Niedrzwica Duża
Granit Bychawa 3-1 Cisy Nałęczów

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Polesie Kock 1-1 Cisy Nałęczów
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Granit Bychawa
Piaskovia Piaski 2-4 Opolanin Opole Lubelskie
Legion Tomaszowice 3-3 Orzeł Urzędów
POM Iskra Piotrowice 1-0 Sygnał Lublin
Stal Poniatowa 2-0 Tęcza Kra¶nik
Orły Kazimierz Dolny 5-0 Hetman Goł±b
Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

BKS Unia Bełżyce 2-2 Polesie Kock
Hetman Goł±b 0-3 Tajfun Ostrów Lubelski
Tęcza Kra¶nik 0-0 Orły Kazimierz Dolny
Sygnał Lublin 0-2 Stal Poniatowa
Orzeł Urzędów> 1-4 POM Iskra Piotrowice
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Legion Tomaszowice
Granit Bychawa 3-0 Piaskovia Piaski
Cisy Nałęczów 2-0 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 4 - 4-5 wrze¶nia

Polesie Kock 1-2 Orion Niedrzwica Duża
Piaskovia Piaski 3-7 Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice 4-2 Granit Bychawa
POM Iskra Piotrowice 3-0 Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa 2-0 Orzeł Urzędów
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Sygnał Lublin
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Tęcza Kra¶nik
BKS Unia Bełżyce 3-0 Hetman Goł±b

Kolejka 5 - 8 wrze¶nia

Hetman Goł±b 2-4 Polesie Kock
Tęcza Kra¶nik 0-4 BKS Unia Bełżyce
Sygnał Lublin 0-0 Tajfun Ostrów Lubelski
Orzeł Urzędów 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Stal Poniatowa
Granit Bychawa 1-1 POM Iskra Piotrowice
Cisy Nałęczów 3-0 Legion Tomaszowice
Orion Niedrzwica Duża 2-3 Piaskovia Piaski

Kolejka 6 - 11-12 wrze¶nia

Polesie Kock 0-1 Piaskovia Piaski
Legion Tomaszowice 5-3 Orion Niedrzwica Duża
POM Iskra Piotrowice 1-1 Cisy Nałęczów
Stal Poniatowa 0-1 Granit Bychawa
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Opolanin Opole Lubelski
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Orzeł Urzędów
BKS Unia Bełżyce 0-1 Sygnał Lublin
Hetman Goł±b 2-2 Tęcza Kra¶nik

Kolejka 7 - 18 wrze¶nia-19 sierpnia

Tęcza Kra¶nik 5-0 Polesie Kock
Sygnał Lublin 3-1 Hetman Goł±b
Orzeł Urzędów 0-1 BKS Unia Bełżyce
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski
Granit Bychawa 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Cisy Nałęczów 0-1 Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica Duża 1-2 POM Iskra Piotrowice
Piaskovia Piaski 2-0 Legion Tomaszowice

Kolejka 8 - 25-26 wrze¶nia

Polesie Kock 0-4 Legion Tomaszowice
POM Iskra Piotrowice 3-0 Piaskovia Piaski
Stal Poniatowa 2-0 Orion Niedrzwica Duża
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Cisy Nałęczów
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Granit Bychawa
BKS Unia Bełżyce 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Hetman Goł±b 2-1 Orzeł Urzędów
Tęcza Kra¶nik 0-1 Sygnał Lublin

Kolejka 9 - 2-3 paĽdziernika

Sygnał Lublin 4-2 Polesie Kock
Orzeł Urzędów 2-1 Tęcza Kra¶nik
Opolanin Opole Lubelskie 6-3 Hetman Goł±b
Granit Bychawa 1-0 BKS Unia Bełżyce
Cisy Nałęczów 0-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 4-0 Orły Kazimierz Dolny
Piaskovia Piaski 2-2 Stal Poniatowa
Legion Tomaszowice 4-1 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 10 - 9-10 paĽdziernika

Polesie Kock 1-1 POM Iskra Piotrowice
Stal Poniatowa 3-1 Legion Tomaszowice
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Piaskovia Piaski
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 Orion Niedrzwica Duża
BKS Unia Bełżyce 5-2 Cisy Nałęczów
Hetman Goł±b /td> 1-3 Granit Bychawa
Tęcza Kra¶nik 0-6 Opolanin Opole Lubelskie
Sygnał Lublin 2-0 Orzeł Urzędów

Kolejka 11 - 16-17 paĽdziernika

Orzeł Urzędów 1-2 Polesie Kock
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Sygnał Lublin
Granit Bychawa 3-0 Tęcza Kra¶nik
Cisy Nałęczów 5-0 Hetman Goł±b
Orion Niedrzwica Duża 0-1 BKS Unia Bełżyce
Piaskovia Piaski 0-3 Tajfun Ostrów Lubelski
Legion Tomaszowice 2-1 Orły Kazimierz Dolny
POM Iskra Piotrowice 1-1 Stal Poniatowa

Kolejka 12 - 23-24 paĽdziernika

Polesie Kock 1-0 Stal Poniatowa
Orły Kazimierz Dolny 0-4 POM Iskra Piotrowice
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 Legion Tomaszowice
BKS Unia Bełżyce 3-0 Piaskovia Piaski
Hetman Goł±b 1-3 Orion Niedrzwica Duża
Tęcza Kra¶nik 0-2 Cisy Nałęczów
Sygnał Lublin 0-0 Granit Bychawa
Orzeł Urzędów 0-4 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 13 - 30-31 paĽdziernika

Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Polesie Kock
Granit Bychawa 2-2 Orzeł Urzędów
Cisy Nałęczów 0-0 Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Tęcza Kra¶nik
Piaskovia Piaski 1-3 Hetman Goł±b
Legion Tomaszowice 0-1 BKS Unia Bełżyce
POM Iskra Piotrowice 2-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Stal Poniatowa 2-2 Orły Kazimierz Dolny

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Polesie Kock 1-0 Orły Kazimierz Dolny
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Stal Poniatowa
BKS Unia Bełżyce 0-2 POM Iskra Piotrowice
Hetman Goł±b 3-6 Legion Tomaszowice
Tęcza Kra¶nik 0-0 Piaskovia Piaski
Sygnał Lublin 4-0 Orion Niedrzwica Duża
Orzeł Urzędów 1-4 Cisy Nałęczów
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Granit Bychawa

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Granit Bychawa 6-0 Polesie Kock
Cisy Nałęczów 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Orzeł Urzędów
Piaskovia Piaski 2-3 Sygnał Lublin
Legion Tomaszowice 1-1 Tęcza Kra¶nik
POM Iskra Piotrowice 3-1 Hetman Goł±b
Stal Poniatowa 0-3 BKS Unia Bełżyce
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 16 - 2 kwietnia

Polesie Kock 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Orły Kazimierz Dolny 0-0 BKS Unia Bełżyce
Stal Poniatowa 2-0 Hetman Goł±b
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tęcza Kra¶nik
Legion Tomaszowice 0-1 Sygnał Lublin
Piaskovia Piaski 7-1 Orzeł Urzędów
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Cisy Nałęczów 3-3 Granit Bychawa

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Cisy Nałęczów 1-2 Polesie Kock
Granit Bychawa 2-0 Orion Niedrzwica Duża
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Piaskovia Piaski
Orzeł Urzędów 0-1 Legion Tomaszowice
Sygnał Lublin 0-0 POM Iskra Piotrowice
Tęcza Kra¶nik 0-1 Stal Poniatowa
Hetman Goł±b 0-4 Orły Kazimierz Dolny
BKS Unia Bełżyce 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Polesie Kock 0-0 BKS Unia Bełżyce
Tajfun Ostrów Lubelski 0-1 Hetman Goł±b
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Tęcza Kra¶nik
Stal Poniatowa 3-1 Sygnał Lublin
POM Iskra Piotrowice 9-0 Orzeł Urzędów
Legion Tomaszowice 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Piaskovia Piaski 0-0 Granit Bychawa
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Cisy Nałęczów

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Orion Niedrzwica Duża 1-1 Polesie Kock
Cisy Nałęczów 1-1 Piaskovia Piaski
Granit Bychawa 0-1 Legion Tomaszowice
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 POM Iskra Piotrowice
Orzeł Urzędów 2-7 Stal Poniatowa
Sygnał Lublin 0-1 Orły Kazimierz Dolny
Tęcza Kra¶nik 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Hetman Goł±b 0-4 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 20 - 30 kwietnia

Polesie Kock 3-2 Hetman Goł±b
BKS Unia Bełżyce 4-1 Tęcza Kra¶nik
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Sygnał Lublin
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Orzeł Urzędów
Stal Poniatowa 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice 4-1 Granit Bychawa
Legion Tomaszowice 2-2 Cisy Nałęczów
Piaskovia Piaski 1-0 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 21 - 3 maja

Piaskovia Piaski 0-0 Polesie Kock
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Legion Tomaszowice
Cisy Nałęczów 0-1 POM Iskra Piotrowice
Granit Bychawa 1-1 Stal Poniatowa
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Orły Kazimierz Dolny
Orzeł Urzędów 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Sygnał Lublin 2-3 BKS Unia Bełżyce
Tęcza Kra¶nik 0-0 Hetman Goł±b

Kolejka 22 - 7-8 maja

Polesie Kock 2-1 Tęcza Kra¶nik
Hetman Goł±b 2-0 Sygnał Lublin
BKS Unia Bełżyce 10-2 Orzeł Urzędów
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Opolanin Opole Lubelskie
Orły Kazimierz Dolny 2-0 Granit Bychawa
Stal Poniatowa 2-0 Cisy Nałęczów
POM Iskra Piotrowice 6-1 Orion Niedrzwica Duża
Legion Tomaszowice 1-1 Piaskovia Piaski

Kolejka 23 - 14-15 maja

Legion Tomaszowice 0-2 Polesie Kock
Piaskovia Piaski 1-0 POM Iskra Piotrowice
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Stal Poniatowa
Cisy Nałęczów 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Granit Bychawa 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 BKS Unia Bełżyce
Orzeł Urzędów 0-3 Hetman Goł±b
Sygnał Lublin 4-0 Tęcza Kra¶nik

Kolejka 24 - 21-22 maja

Polesie Kock 1-2 Sygnał Lublin
Tęcza Kra¶nik 3-0 Orzeł Urzędów
Hetman Goł±b 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
BKS Unia Bełżyce 6-1 Granit Bychawa
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 5-1 Piaskovia Piaski
POM Iskra Piotrowice 1-1 Legion Tomaszowice

Kolejka 25 - 25 maja

POM Iskra Piotrowice 2-0 Polesie Kock
Legion Tomaszowice 0-6 Stal Poniatowa
Piaskovia Piaski 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Cisy Nałęczów 0-2 BKS Unia Bełżyce
Granit Bychawa 2-1 Hetman Goł±b
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 0-5 Sygnał Lublin

Kolejka 26 - 28-29 maja

Polesie Kock 3-0 Orzeł Urzędów
Sygnał Lublin 3-2 Opolanin Opole Lubelskie
Tęcza Kra¶nik 2-1 Granit Bychawa
Hetman Goł±b 3-2 Cisy Nałęczów
BKS Unia Bełżyce 0-0 Orion Niedrzwica Duża
Tajfun Ostrów Lubelski 1-2 Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz Dolny 6-1 Legion Tomaszowice
Stal Poniatowa 4-1 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 27

Stal Poniatowa 6-1 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 1-1 Orły Kazimierz Dolny
Legion Tomaszowice 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Piaskovia Piaski 2-3 BKS Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża 5-2 Hetman Goł±b
Cisy Nałęczów 4-3 Tęcza Kra¶nik
Granit Bychawa 0-0 Sygnał Lublin
Opolanin Opole Lubelskie 12-0 Orzeł Urzędów

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Polesie Kock 1-3 Opolanin Opole Lubelskie
Orzeł Urzędów 0-3 Granit Bychawa
Sygnał Lublin 2-2 Cisy Nałęczów
Tęcza Kra¶nik 2-2 Orion Niedrzwica Duża
Hetman Goł±b 4-0 Piaskovia Piaski
BKS Unia Bełżyce 3-0 Legion Tomaszowice
Tajfun Ostrów Lubelski 3-0 POM Iskra Piotrowice
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Stal Poniatowa

Kolejka 29 - 18-19 czerwca

Orły Kazimierz Dolny 3-1 Polesie Kock
Stal Poniatowa 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski
POM Iskra Piotrowice 0-1 BKS Unia Bełżyce
Legion Tomaszowice 1-1 Hetman Goł±b
Piaskovia Piaski 2-0 Tęcza Kra¶nik
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Sygnał Lublin
Cisy Nałęczów 3-0 Orzeł Urzędów
Granit Bychawa 4-1 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 30 - 26 czerwca

Polesie Kock 1-2 Granit Bychawa
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Cisy Nałęczów
Orzeł Urzędów 1-3 Orion Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin 1-0 Piaskovia Piaski
Tęcza Kra¶nik 4-2 Legion Tomaszowice
Hetman Goł±b 3-1 POM Iskra Piotrowice
BKS Unia Bełżyce 1-2 Stal Poniatowa
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Orły Kazimierz Dolny


Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq