Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum















:: Powiatowa liga w piłkę halow± - 2005/2006 ::


Końcowa kolejno¶ć turnieju (3 najlepsze zespoły):

1. ULKS Dzierzkowice
2. Orzeł Urzędów
3. Tęcza Kra¶nik

Kolejka 1 - 20 listopada

ULKS Dzierzkowice 14-2 Unia Wilkołaz
LKS Płomień Trzydnik 4-6 Orzeł Urzędów
Iskra Boby 1-2 Ruch Popkowice
Pauzuje: Tęcza Kra¶nik

Kolejka 2 - 27 listopada

ULKS Dzierzkowice 4-4 Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 13-2 Unia Wilkołaz
LKS Płomień Trzydnik 4-1 Iskra Boby
Pauzuje:Ruch Popkowice

Kolejka 3 - 4 grudnia

Tęcza Kra¶nik 3-5 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 12-0 Iskra Boby
ULKS Dzierzkowice 7-1 Ruch Popkowice
Pauzuje: LKS Płomień Trzydnik

Kolejka 4 - 11 grudnia

Tęcza Kra¶nik 10-0 Ruch Popkowice
Iskra Boby 0-10 Unia Wilkołaz
ULKS Dzierzkowice 7-1 LKS Płomień Trzydnik
Pauzuje: Orzeł Urzędów

Kolejka 5 - 18 grudnia

Tęcza Kra¶nik 5-4 Płomień Trzydnik
Ruch Popkowice 1-4 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzedów 3-2 ULKS Dzierzkowice
Pauzuje: Iskra Boby

Kolejka 6 - 8 stycznia 2006 r.

Tęcza Kra¶nik 5-3 Orzeł Urzędów
Ruch Popkowice 3-5 Płomień Trzydnik
Iskra Boby 0-10 ULKS Dzierzkowice
Pauzuje: Unia Wilkołaz

Kolejka 7 - 15 stycznia

Iskra Boby 8-10 Tęcza Kra¶nik
LKS Płomień Trzydnik 4-5 Unia Wilkołaz
Ruch Popkowice 5-13 Orzeł Urzędów
Pauzuje: ULKS Dzierzkowice

Kolejka 8 - 19 lutego

Tęcza Kra¶nik - Iskra Boby
Orzeł Urzędów - Ruch Popkowice
Unia Wilkołaz - LKS Płomień Trzydnik
Pauzuje: ULKS Dzierzkowice

Kolejka 9 - 26 lutego

Orzeł Urzędów 5-5 Tęcza Kra¶nik
LKS Płomień Trzydnik 5-5 Ruch Popkowice
ULKS Dzierzkowice - Iskra Boby
Pauzuje: Unia Wilkołaz

Kolejka 10 - 5 marca

LKS Płomień Trzydnik - Tęcza Kra¶nik
Unia Wilkołaz - Ruch Popkowice
ULKS Dzierzkowice - Orzeł Urzędów
Pauzuje: Iskra Boby

Kolejka 11 - 12 marca

Ruch Popkowice - Tęcza Kra¶nik
Unia Wilkołaz - Iskra Boby
LKS Płomień Trzydnik - ULKS Dzierzkowice
Pauzuje: Orzeł Urzędów

Kolejka 12 - 19 marca

Unia Wilkołaz - Tęcza Kra¶nik
Iskra Boby - Orzeł Urzędów
Euch Popkowice - ULKS Dzierzkowice
Pauzuje: LKS Płomień Trzydnik

Kolejka 13 - 26 marca

Tęcza Kra¶nik - ULKS Dzierzkowice
Unia Wilkołaz - Orzeł Urzędów
Iskra Boby - LKS Płomień Trzydnik
Pauzuje: Ruch Popkowice

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Unia Wilkołaz - ULKS Dzierzkowice
Orzeł Urzędów - LKS Płomień Trzydnik
Ruch Popkowice - Iskra Boby
Pauzuje: Tęcza Kra¶nik


Lp. Drużyna M Pkt
1. LZS Tęcza Bełżyce 22 56
2. GKS Płomień Trzydnik Duży 22 41
3. GKS Orzeł Urzędów 22 39
4. MGKS Wisła Annopol 22 37
5. MKS Sygnał Chodel 22 36
6. GKS Perła Borzechów 22 36
7. LKS Stok Zakrzówek 22 33
8. LKS Iskra Krzemień 22 32
9. LKS
Kowalin
22 30
10. LKS Ruch Popkowice-Zadworze 22 22
11. LZS Poniatowa Wieś 22 22
12. GLKS Potok Wielki 22 21
13. KS Wisła Józefów 22 19
14. LKS Tęcza Kraśnik 22 14
powered by © Tabelkownik 1.5























90 MINUT
WYNIKI NA ŻYWO
WYNIKI

Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq