Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum















:: Kadra ::


Imię i nazwisko:Mateusz Pietras
Pozycja:bramkarz
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Artur Kania
Pozycja:bramkarz
Poprzednie kluby:wychowanek, Ruch Popkowice, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Jacek Sarna
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Marcin Gawlik
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:LKS Stróża, Stal Kra¶nik, LKS Kowalin

Imię i nazwisko:Oskar Banaszek
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Łukasz Kropidłowski
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:Unia Wilkołaz

Imię i nazwisko:Kamil Jakubowski
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:Orzeł Urzędów

Imię i nazwisko:Paweł Wereski
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:Stal Kra¶nik

Imię i nazwisko:Michał Bańka
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Damian Mańka
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Grzegorz Nagajek
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Kacper Goło¶
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Ernest Laskowski
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Paweł Cholewiński
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:MUKS Kra¶nik

Imię i nazwisko:Sebastian Ciołek
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:MUKS Kra¶nik

Imię i nazwisko:Taras Novakovskiy
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:

Imię i nazwisko:Rafał Oleksy
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Roman Samagalski
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:Pogoń Lwów

Imię i nazwisko:Dawid Kulesza
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Damian Zawadzki
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Mateusz Szczerepa
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Krystian Dzikowski
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Roland Pielaszkiewicz
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:MUKS Kra¶nik, Stal II Kra¶nik, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Robert Janiszewski
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Karol Maziarz
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Adrian Zuń
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:MUKS Kra¶nik


Lp. Drużyna M Pkt
1. LZS Tęcza Bełżyce 22 56
2. GKS Płomień Trzydnik Duży 22 41
3. GKS Orzeł Urzędów 22 39
4. MGKS Wisła Annopol 22 37
5. MKS Sygnał Chodel 22 36
6. GKS Perła Borzechów 22 36
7. LKS Stok Zakrzówek 22 33
8. LKS Iskra Krzemień 22 32
9. LKS
Kowalin
22 30
10. LKS Ruch Popkowice-Zadworze 22 22
11. LZS Poniatowa Wieś 22 22
12. GLKS Potok Wielki 22 21
13. KS Wisła Józefów 22 19
14. LKS Tęcza Kraśnik 22 14
powered by © Tabelkownik 1.5























90 MINUT
WYNIKI NA ŻYWO
WYNIKI

Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq