Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: Kadra ::




Imię i nazwisko:Piotr Saluter
Pozycja:bramkarz
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Cezary Andruszak
Pozycja:bramkarz
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Mateusz Pietras
Pozycja:bramkarz
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Paweł Wołoszynek
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Michał Bańka
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Paweł Odorowski
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Grzegorz Studziński
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Damian Mańka
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Sebastian Zielonka
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Mateusz Depa
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Grzegorz Nagajek
Pozycja:obrońca
Poprzednie kluby:wychowanek, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Kacper Goło¶
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Łukasz Gu¶ciora
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek, Stal Kra¶nik

Imię i nazwisko:Dawid Kulesza
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Patryk Ufniarz
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Mateusz Dygu¶
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Damian Zawadzki
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Mateusz Szczerepa
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Michał Niezabitowski
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:Stal Kra¶nik (juniorzy), Tęcza Kra¶nik, LKS Stróża

Imię i nazwisko:Mateusz Misztal
Pozycja:obrońca/pomocnik
Poprzednie kluby:Sportico Szastarka

Imię i nazwisko:Kamil Jastrzębski
Pozycja:pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Piotr Nowicki
Pozycja:obrońca/pomocnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Bartosz Żdanowicz
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Marcin Tęcza
Pozycja:pomocnik/napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek, Górnik Łęczna

Imię i nazwisko:Marcin Chrzanowski
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Robert Stepniak
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:Stal Kra¶nik (juniorzy)

Imię i nazwisko:Robert Janiszewski
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek

Imię i nazwisko:Jacek Sarna
Pozycja:napastnik
Poprzednie kluby:wychowanek


Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 26 61
2. LKS Stróża 26 60
3. Stok Zakrzówek 26 50
4. Iskra Krzemień 26 49
5. Płomień Trzydnik Duży 26 46
6. Poniatowa Wieś 26 40
7. Wisła Józefów 26 39
8. Potok Wielki 26 34
9. Tęcza Kraśnik 26 34
10. Perła Borzechów 26 34
11. Sygnał Chodel 26 23
12. Ruch Popkowice-Zadworze 26 15
13. GUKS Modliborzyce 26 14
14. Stal II Kraśnik 26 22
powered by © Tabelkownik 1.5





















MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq