Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum















:: Terminarz - sezon 2008/2009 ::



Kolejka 1 - 23/24 sierpnia

Potok Wielki 1-2 Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 1-3 Perła Borzechów
Iskra Krzemień 8-0 Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz 3-2 Sportico Szastarka
pauzuj±: Stok Zakrzówek
LKS Stróża

Kolejka 2 - 30/31 sierpnia

Tęcza Kra¶nik 1-1 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 3-0 wo. Stok Zakrzówek
Sportico Szastarka 8-2 LKS Stróża
Płomień Trzydnik Duży 0-1 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 1-4 Potok Wielki
pauzuj±: -

Kolejka 3 - 6/7 wrze¶nia

Unia Wilkołaz 2-4 Tęcza Kra¶nik
Potok Wielki 9-1 Perła Borzechów
Iskra Krzemień 9-2 Orzeł Urzędów
LKS Stróża 6-1 Płomień Trzydnik Duży
pauzuj±: Sportico Szastarka Stok Zakrzówek

Kolejka 4 - 13/14 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 1-0 LKS Stróża
Sportico Szastarka 10-0 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 1-2 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 4-2 Iskra Krzemień
pauzuj±: Płomień Trzydnik Perła Borzechów

Kolejka 5 - 20/21 wrze¶nia

Iskra Krzemień 3-0 wo. Perła Borzechów
Unia Wilkołaz 0-3 wo. Potok Wielki
LKS Stróża 8-1 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 0-5 Płomień Trzydnik Duży
pauzuj±: Tęcza Kra¶nik Sportico Szastarka

Kolejka 6 - 27/28 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 5-0 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 4-3 Sportico Szastarka
Potok Wielki 7-0 LKS Stróża
Iskra Krzemień 1-1 Unia Wilkołaz
pauzuj±: Orzeł Urzędów Płomień Trzydnik

Kolejka 7 - 4/5 paĽdziernika

Unia Wilkołaz 1-0 Perła Borzechów
LKS Stróża 4-5 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 0-3 wo. Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 12-0 Płomień Trzydnik Duży
pauzuj±: Potok Wielki
Tęcza Kra¶nik

Kolejka 8 - 11/12 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 3-0 wo. Sportico Szastarka
Perła Borzechów 6-3 Płomień Trzydnik Duży
Potok Wielki 3-0 wo. Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 2-0 LKS Stróża
pauzuj±: Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów

Kolejka 9 - 18/19 paĽdziernika

Płomień Trzydnik Duży 0-14 Tęcza Kra¶nik
LKS Stróża 7-1 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 0-3 wo. Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 4-3 Orzeł Urzędów
pauzuj±: Potok Wielki
Unia Wilkołaz

Kolejka 10 - 25/26 paĽdziernika

Perła Borzechów 0-3 wo. Tęcza Kra¶nik
Orzeł Urzędów 2-0 Płomień Trzydnik Duży
Potok Wielki 3-1 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 3-0 wo. Stok Zakrzówek
pauzuj±: LKS Stróża
Iskra Krzemień

Kolejka 11 - 8/9 listopada

Tęcza Kra¶nik 3-0 wo. Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 0-3 wo. LKS Stróża
Sportico Szastarka 2-4 Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży 0-2 Potok Wielki
pauzuj±: Perła Borzechów
Unia Wilkołaz

Kolejka 12

Tęcza Kra¶nik 1-3 Potok Wielki
Perła Borzechów 0-3 wo. Orzeł Urzędów
Płomień Trzydnik Duży 2-10 Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 0-3 wo. Unia Wilkołaz
pauzuj±: Stok Zakrzówek
LKS Stróża


Kolejka 13

Iskra Krzemień 2-1 Tęcza Kra¶nik
Stok Zakrzówek 0-3 wo. Perła Borzechów
LKS Stróża 1-4 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 3-0 Płomień Trzydnik Duży
Potok Wielki 4-1 Orzeł Urzędów
pauzuj±: -


Kolejka 14

Tęcza Kra¶nik 5-0 Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży 3-0 wo. LKS Stróża
Perła Borzechów 0-3 wo. Potok Wielki
Orzeł Urzędów 2-4 Iskra Krzemień
pauzuj±: Sportico Szastarka Stok Zakrzówek


Kolejka 15

LKS Stróża 0-3 wo. Tęcza Kra¶nik
Stok Zakrzówek 1-4 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 3-2 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 1-2 Potok Wielki
pauzuj±: Płomień Trzydnik Perła Borzechów


Kolejka 16

Perła Borzechów 0-3 wo. Iskra Krzemień
Potok Wielki 3-0 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 3-0 wo. LKS Stróża
Płomień Trzydnik Duży 0-3 wo. Stok Zakrzówek
pauzuj±: Tęcza Kra¶nik Sportico Szastarka


Kolejka 17

Stok Zakrzówek 2-2 Tęcza Kra¶nik
Sportico Szastarka 3-0 wo. Perła Borzechów
LKS Stróża 0-3 Potok Wielki
Unia Wilkołaz 1-1 Iskra Krzemień
pauzuj±: Orzeł Urzędów Płomień Trzydnik


Kolejka 18

Perła Borzechów 1-4 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 6-0 LKS Stróża
Orzeł Urzędów 7-0 Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży 1-5 Sportico Szastarka
pauzuj±: Potok Wielki
Tęcza Kra¶nik


Kolejka 19

Sportico Szastarka 4-2 Tęcza Kra¶nik
Płomień Trzydnik Duży 3-2 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 0-3 wo. Potok Wielki
LKS Stróża 4-2 Unia Wilkołaz
pauzuj±: Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów


Kolejka 20

Tęcza Kra¶nik 5-1 Płomień Trzydnik Duży
Perła Borzechów 1-7 LKS Stróża
Iskra Krzemień 3-0 wo. Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 3-0 wo. Sportico Szastarka
pauzuj±: Unia Wilkołaz
Potok Wielki


Kolejka 21

Tęcza Kra¶nik 3-0 wo. Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży 4-2 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 0-3 wo. Potok Wielki
Stok Zakrzówek 0-1 Unia Wilkołaz
pauzuj±: LKS Stróża
Iskra Krzemień


Kolejka 22

Orzeł Urzędów 0-3 Tęcza Kra¶nik
LKS Stróża 3-0 wo, Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień 4-3 Sportico Szastarka
Potok Wielki 10-0 Płomień Trzydnik Duży
pauzuj±: Perła Borzechów
Unia Wilkołaz



Lp. Drużyna M Pkt
1. Tęcza Kraśnik 0 0
2. GKLS Polichna 0 0
3. Perła Rudnik 0 0
4. Pogoń Trzebiesza 0 0
5. Roztoczanie Chrzanów 0 0
6. Roztocze Batorz 0 0
7. Sprint Wierzchowiska 0 0
8. Czarni Puszno 0 0
9. ULKS Dzierzkowice 0 0
10. Wisła Józefów 0 0
11. GKS Gościeradów 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5























90 MINUT
WYNIKI NA ŻYWO
WYNIKI

Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq