Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum















:: Terminarz - sezon 2006/2007 ::



Kolejka 1 - 26/27 sierpnia

Tęcza Kra¶nik 8-3 Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów 2-2 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 5-0 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-2 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 1-5 LKS Go¶cieradów
pauzuje: Potok Wielki

Kolejka 2 - 2/3 wrze¶nia

LKS Go¶cieradów 1-5 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 1-6 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 2-1 Perła Borzechów
Sportico Szastarka 4-0 Potok Wielki
Orzeł Urzędów 6-0 Stok Zakrzówek
pauzuje: Iskra Krzemień

Kolejka 3 - 9/10 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 3-1 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 7-1 Wisła Annopol
Potok Wielki 1-3 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 4-0 Sportico Szastarka
Sygnał Chodel 3-0 wo. LKS Go¶cieradów
pauzuje: Perła Borzechów

Kolejka 4 - 16/17 wrze¶nia

Wisła Annopol 2-1 LKS Go¶cieradów
Unia Wilkołaz 1-4 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 0-0 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 3-0 (1-1) wo. Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 2-4 Potok Wielki
pauzuje:Tęcza Kra¶nik

Kolejka 5 - 23/24 wrze¶nia

Tęcza Kra¶nik 6-3 Sportico Szastarka
Potok Wielki 6-0 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 3-2 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 0-2 Orzeł Urzędów
LKS Go¶cieradów 1-2 Unia Wilkołaz
pauzuje:Sygnał Chodel

Kolejka 6 - 30 wrze¶nia / 1 paĽdziernika

Orzeł Urzędów 2-1 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 0-3 wo. Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 1-3 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 5-2 Perła Borzechów
Potok Wielki 1-3 Iskra Krzemień
pauzuje:LKS Go¶cieradów

Kolejka 7 - 7/8 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 8-0 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 1-3 Potok Wielki
Iskra Krzemień 1-2 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 1-5 Orzeł Urzędów
LKS Go¶cieradów 0-3 wo. Sportico Szastarka
pauzuje:Unia Wilkołaz

Kolejka 8 - 14/15 paĽdziernika

Potok Wielki 2-2 Tęcza Kra¶nik
Sportico Szastarka 0-5 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 3-0 wo. LKS Go¶cieradów
Stok Zakrzówek 5-2 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 5-1 Perła Borzechów
pauzuje:Wisła Annopol

Kolejka 9 - 21/22 paĽdziernika

Tęcza Kra¶nik 6-3 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 1-2 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 6-2 Potok Wielki
LKS Go¶cieradów 0-4 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 3-2 Orzeł Urzędów
pauzuje:Sportico Szastarka

Kolejka 10 - 28/29 paĽdziernika

Perła Borzechów 3-6 Tęcza Kra¶nik
Wisła Annopol 1-1 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 4-1 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 4-1 LKS Go¶cieradów
Iskra Krzemień 3-0 wo. Sygnał Chodel
pauzuje:Orzeł Urzędów

Kolejka 11 - 11/12 listopada

Tęcza Kra¶nik 3-0 (4.XI) Wisła Annopol
Sygnał Chodel 3-0 wo. Perła Borzechów
LKS Go¶cieradów 2-3 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 1-2 Potok Wielki
Sportico Szastarka 1-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Sygnał Chodel 4-2 Tęcza Kra¶nik


Kolejka 13 - 22 kwietnia

Tęcza Kra¶nik 3-3 LKS Go¶cieradów


Kolejka 14 -29 kwietnia

Unia Wilkołaz 2-3 Tęcza Kra¶nik


Kolejka 16 - 6 maja

Sportico Szastarka 0-3 wo. Tęcza Kra¶nik


Kolejka 17 - 12 maja

Tęcza Kra¶nik 1-2 Orzeł Urzędów


Kolejka 18 - 20 maja

Stok Zakrzówek 5-4 Tęcza Kra¶nik


Kolejka 19 - 27 maja

Tęcza Kra¶nik 3-1 Potok Wielki


Kolejka 20 - 3 czerwca

Iskra Krzemień 1-1 Tęcza Kra¶nik


Kolejka 21 - 10 czerwca

Tęcza Kra¶nik 6-2 Perła Borzechów


Kolejka 22 - 17 czerwca

Wisła Annopol 5-6 Tęcza Kra¶nik



Lp. Drużyna M Pkt
1. Tęcza Kraśnik 0 0
2. GKLS Polichna 0 0
3. Perła Rudnik 0 0
4. Pogoń Trzebiesza 0 0
5. Roztoczanie Chrzanów 0 0
6. Roztocze Batorz 0 0
7. Sprint Wierzchowiska 0 0
8. Czarni Puszno 0 0
9. ULKS Dzierzkowice 0 0
10. Wisła Józefów 0 0
11. GKS Gościeradów 0 0
powered by © Tabelkownik 1.5























90 MINUT
WYNIKI NA ŻYWO
WYNIKI

Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq