Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
















W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

:: Terminarz - sezon 2006/2007 ::



Kolejka 1 - 26/27 sierpnia

Tęcza Kraśnik 8-3 Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów 2-2 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 5-0 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-2 Unia Wilkołaz
Perła Borzechów 1-5 LKS Gościeradów
pauzuje: Potok Wielki

Kolejka 2 - 2/3 września

LKS Gościeradów 1-5 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 1-6 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 2-1 Perła Borzechów
Sportico Szastarka 4-0 Potok Wielki
Orzeł Urzędów 6-0 Stok Zakrzówek
pauzuje: Iskra Krzemień

Kolejka 3 - 9/10 września

Tęcza Kraśnik 3-1 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 7-1 Wisła Annopol
Potok Wielki 1-3 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 4-0 Sportico Szastarka
Sygnał Chodel 3-0 wo. LKS Gościeradów
pauzuje: Perła Borzechów

Kolejka 4 - 16/17 września

Wisła Annopol 2-1 LKS Gościeradów
Unia Wilkołaz 1-4 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 0-0 Perła Borzechów
Orzeł Urzędów 3-0 (1-1) wo. Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 2-4 Potok Wielki
pauzuje:Tęcza Kraśnik

Kolejka 5 - 23/24 września

Tęcza Kraśnik 6-3 Sportico Szastarka
Potok Wielki 6-0 Wisła Annopol
Iskra Krzemień 3-2 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 0-2 Orzeł Urzędów
LKS Gościeradów 1-2 Unia Wilkołaz
pauzuje:Sygnał Chodel

Kolejka 6 - 30 września / 1 października

Orzeł Urzędów 2-1 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 0-3 wo. Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 1-3 Sygnał Chodel
Stok Zakrzówek 5-2 Perła Borzechów
Potok Wielki 1-3 Iskra Krzemień
pauzuje:LKS Gościeradów

Kolejka 7 - 7/8 października

Tęcza Kraśnik 8-0 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 1-3 Potok Wielki
Iskra Krzemień 1-2 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 1-5 Orzeł Urzędów
LKS Gościeradów 0-3 wo. Sportico Szastarka
pauzuje:Unia Wilkołaz

Kolejka 8 - 14/15 października

Potok Wielki 2-2 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 0-5 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 3-0 wo. LKS Gościeradów
Stok Zakrzówek 5-2 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 5-1 Perła Borzechów
pauzuje:Wisła Annopol

Kolejka 9 - 21/22 października

Tęcza Kraśnik 6-3 Iskra Krzemień
Perła Borzechów 1-2 Wisła Annopol
Sygnał Chodel 6-2 Potok Wielki
LKS Gościeradów 0-4 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 3-2 Orzeł Urzędów
pauzuje:Sportico Szastarka

Kolejka 10 - 28/29 października

Perła Borzechów 3-6 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 1-1 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 4-1 Unia Wilkołaz
Potok Wielki 4-1 LKS Gościeradów
Iskra Krzemień 3-0 wo. Sygnał Chodel
pauzuje:Orzeł Urzędów

Kolejka 11 - 11/12 listopada

Tęcza Kraśnik 3-0 (4.XI) Wisła Annopol
Sygnał Chodel 3-0 wo. Perła Borzechów
LKS Gościeradów 2-3 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 1-2 Potok Wielki
Sportico Szastarka 1-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Sygnał Chodel 4-2 Tęcza Kraśnik


Kolejka 13 - 22 kwietnia

Tęcza Kraśnik 3-3 LKS Gościeradów


Kolejka 14 -29 kwietnia

Unia Wilkołaz 2-3 Tęcza Kraśnik


Kolejka 16 - 6 maja

Sportico Szastarka 0-3 wo. Tęcza Kraśnik


Kolejka 17 - 12 maja

Tęcza Kraśnik 1-2 Orzeł Urzędów


Kolejka 18 - 20 maja

Stok Zakrzówek 5-4 Tęcza Kraśnik


Kolejka 19 - 27 maja

Tęcza Kraśnik 3-1 Potok Wielki


Kolejka 20 - 3 czerwca

Iskra Krzemień 1-1 Tęcza Kraśnik


Kolejka 21 - 10 czerwca

Tęcza Kraśnik 6-2 Perła Borzechów


Kolejka 22 - 17 czerwca

Wisła Annopol 5-6 Tęcza Kraśnik























wyniki na żywo Mecze na żywo



Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq