Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


Informacje
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















„Kibic i jego ważny głos! (cz.2)”.

Jak zapewne większość z kibiców klubu „Tęcza Kraśnik” wie, że sezon ligowy w A klasie jest na półmetku, ale czy wszyscy wiedzą kto ile po tych 13 kolejkach goli zdobył dla drużyny „LKS” Tęcza Kraśnik?

Jeśli tego nie wiecie, to oto przedstawiam Wam poniżej listę naszych strzelców, która wygląda tak po rozegranych 13 kolejkach:

Najlepsi Strzelcy - „Tęcza Kraśnik”

1. Marcin Chrzanowski - 5 bramek
2. Mateusz Dyguś - 3 bramki
3. Robert Janiszewski - 2 bramki
4. Ernest Laskowski - 2 bramki
5. Bartłomiej Piasecki - 1 bramka
6. Maciej Suszek - 1 bramka
7. Marcin Tęcza - 1 bramka
8. Bartosz Żdanowicz - 1 bramka

Wszystkie materiały związane z tą listą zostały zebrane z serwisu „Łączy Nas Piłka”.

Owszem zapewne jakby każdy chciał wejść w tą witrynę PZPN, to by wszyscy wiedzieli jak sytuacja w drużynie „LKS” Tęcza Kraśnik wygląda, ale tak chciałem Wam, to napisać byście nie musieli zbyt długo tych danych szukać.

Także nie zapomniałem o pozostałej liście strzelców jak to się ma przy wszystkich drużynach, ale te dane opublikuje już na stronie, by każdy kibic mógł już w pełni upewnić się jak nasi strzelcy plasują się na tle innych zawodników z pozostałych drużyn rozgrywek A klasy Lubelskiej Ligi Piłki Nożnej.

Te przedstawione wyżej informacje kończą mój jakże skromny news.

Dzięki za uwagę i życzę dobrego wieczoru.

Z piłkarskim pozdrowieniem, Karol Wiśniewski (Giggsy).

Dodał: Giggsy, dnia 20.11.2017 , 20:00
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. LKS Stróża 12 24
3. Wisła Józefów 13 23
4. Poniatowa Wieś 13 22
5. Stok Zakrzówek 13 22
6. Płomień Trzydnik Duży 13 21
7. Iskra Krzemień 12 21
8. Stal II Kraśnik 12 19
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Perła Borzechów 13 13
11. Sygnał Chodel 12 11
12. Potok Wielki 12 10
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 12 7
powered by © Tabelkownik 1.5

























MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq