Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum"Trzynastka" strony teczakrasnik.pl!

Mamy 30 grudnia i dobre ponad dwie godziny po dwudziestej, a to oznacza że jak co roku o tej porze z wielką przyjemnością informuję Państwa o kolejnych urodzinach oficjalnej strony internetowej Tęczy Kraśnik. Ci z Państwa którzy śledzą nas od kilku lat, wiedzą że ostatni dzień roku nie jest jedynym ważnym wydarzeniem dla środowiska Tęczy Kraśnik. Na 24 godziny przed rozpoczęciem Nocy Sylwestrowej, przeżywamy inną uroczystą chwilę, bo właśnie nocą 30 grudnia 2004 roku pojawiła się strona internetowa Tęczy Kraśnik (wtedy była to strona nieoficjalna, dziś już od kilku lat teczakrasnik.pl jest oficjalną wizytówką klubu w sieci WWW). Warto jednak zaznaczyć, że na początku funkcjonowaliśmy pod adresem www.tecza.krasnik.glt.pl ale kilka lat później adres stał się łatwiejszy do zapamiętania i taki jest do dzisiaj.

W naszej kulturze cyfra "13" kojarzy się negatywnie, a warto zauważyć że dziś mija dokładne 13 lat od startu strony internetowej Tęczy Kraśnik. Na szczęście jednak w naszym przypadku nie wydarzyło się nic złego, a strona teczakrasnik.pl wciąż jest (i miejmy nadzieję, że jeszcze przez lata będzie) dostępna dla Państwa.

Warto jednak dodać, że ostatnie wydarzenia na stronie teczakrasnik.pl sprawiły, że tym razem urodziny będą wyjątkowe. W skrócie w szeregach naszej redakcji następuje przysłowiowa "zmiany warty" i tak jak 30 grudnia 2004 napisałem dla Państwa pierwszą wiadomość, tak w dniu dzisiejszym robię to po raz ostatni. Od ponad miesiąca nie jestem już administratorem strony teczakrasnik.pl, a od lipca tego roku wprowadziłem na teczakrasnik.pl okres przejściowy charakteryzujący się sporym wyciszeniem. Przez ostatnie kilka miesięcy na naszej stronie nie były aktualizowane wyniki, tabele i przestałem pisać pomeczowe relacje. Jednak w połowie listopada ten "wyciszający okres" minął i dzięki nowemu administratorowi, który zdążył się już przed Państwem ładnie przedstawić, strona znów zaczyna być aktualizowana i na pewno z biegiem czasu tych nowo-zaktualizowanych informacji będzie przybywać. Karol, czyli nowy administrator teczakrasnik.pl zgodził się przejąć po mnie prowadzenie tej strony, za co bardzo mu dziękuje. Jego pomoc jest tutaj bardzo istotna, bo gdyby nie on to prawdopodobnie jeszcze w przyszłym miesiącu (styczeń) strona zniknęła by z sieci. Dziś jednak do tego nie wracamy, dlatego jeszcze raz - dziękuje Karol i życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu strony. Trzymam za Ciebie kciuki

Natomiast Państwu dziękuje za te trzynaście wspólnych lat. Mam nadzieję, że przez ten okres strona teczakrasnik.pl była dla Państwa najlepszym i najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o klubie Tęczy Kraśnik...bo właśnie taki był mój zamiar kiedy 13 lat temu zacząłem tworzyć tę stronę.

W związku z powyższym chciałbym na koniec Państwa uspokoić - strona Tęczy Kraśnik wciąż istnieje i w tej materii myślę że w najbliższym czasie nic się nie zmienia. Czternaste urodziny które będziemy świętować 30 grudnia 2018 roku są niezagrożone

Wszystkim z Państwa życzę udanego "Sylwestra" i samych sukcesów w nadchodzącym 2018 roku.

Na koniec chciałby podziękować firmie Instalnet prowadzonej przez Krzysztofa Szabata i Jacka Rydzewskiego, bo między innymi właśnie dzięki nim strona od kilku lat wciąż istnieje. Jeśli mówimy o istnieniu teczakrasnik.pl to wielkie słowa podziękowania chciałbym przekazać oczywiście do klubu Tęczy Kraśnik.

Dodał: Adi, dnia 30.12.2017 , 22:32
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Tęcza Bełżyce 9 23
2. Orzeł Urzędów 9 20
3. Stok Zakrzówek 9 18
4. Płomień Trzydnik 9 18
5. Sygnał Chodel 9 17
6. Wisła Annopol 9 17
7. Iskra Krzemień 9 13
8. Perła Borzechów 9 13
9. LKS Kowalin 9 12
10. Ruch Popkowice 9 12
11. Potok Wielki 9 6
12. Tęcza Kraśnik 9 6
13. Wisła Józefów 9 5
14. Poniatowa Wieś 9 1
powered by © Tabelkownik 1.5


MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq