Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum„Coś się zaczyna i coś się kończy”.

Tak, to właśnie nadszedł ten dzień, w którym musimy kogoś pożegnać.

A o kim chce napisać?

Pisząc ten pierwszy jakże skromny swój news chce oznajmić, że dotychczasowy prowadzący i główny założyciel witryny „teczakrasnik.pl” oraz strony facebook odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Oczywiście nie odchodzi w sensie „z klubowej szatni”, ale z pewnością raczej nie będziemy mogli już ujrzeć jego realizowanych materiałów w postaci newsów na stronie.

Czym spowodowane jest to odejście z funkcji administratorsko-redaktorskiej?

Szczerze pojęcia nie mam, ale na pewno inne plany wchodzą tutaj w grę.

Z pewnością nikt z kibiców nie zapomni jego artykułów, które zapierały dech w piersiach, ale co było już nie powróci.

Co do funkcji jaką pełni Adrian można dodać tyle, że:

Dokładnie jego historia z prowadzeniem rozpoczęła się od roku 2004, a właściwie od początku 2005 roku, a zakończył to wszystko w tym roku, czyli w 2017. Z pewnością te prawie 12 lat pracy nad portalem nie poszły na marne, czyli w tzw. "las" za co pewnie każdy z Was chciałby mu podziękować.

Będzie to można uczynić pisząc komentarz tutaj na stronie pod tym newsem czy też na stronie facebook w komentarzach, ale to już według waszego uznania.

Napisać też mogę, że styczność moja osobiście z serwisem „teczakrasnik.pl” rozpoczyna się właśnie teraz, bo przejmuje stery po jakże zagorzałym kibicu klubu „Tęcza Kraśnik”.

Ogląd na sprawy serwisowe miałem już znacznie wcześniej, bo przyglądałem się sytuacji portalu już od początku, ale teraz przychodzę tak oficjalnie przejąć zarządzanie witryną od głównego zarządcy strony, którym był Adrian Jakubczyk.

Mógłbym wiele dobrych słów o naszym administratorze napisać, ale niestety nie starczyłoby kartek, by zawrzeć te wszystkie słowa, tak więc na tym może zakończę swą treść pisaną o naszym administratorze.

Także jeszcze raz dziękujemy Ci Adrianie za wieloletni trud jaki wkładałeś w tą stronę i cóż... życzymy Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze, którą sobie obierzesz albo jeśli już to zrobiłeś, to będziemy trzymać kciuki by na tej nowej ścieżce kariery także Ci się wiodło.

Informacja smutna, ale z pewnością ona nie zakończy dalszej działalności tego przedsięwzięcia związanego z prowadzeniem strony „teczakrasnik.pl”.

Jak już wspomniałem teraz pałeczkę po Adrianie przejmuje moja skromna osoba i nie będę obiecywał złotych gór, ale jeśli będę wstanie tak dobrze zarządzać jak były administrator przy Waszym wsparciu, to możecie być pewni, że portal będzie istniał tak długo jak to tylko będzie możliwe, ale to też wszystko głównie zależy od Was, czyli przeglądających osób czy to stronę czy to facebook klubu „Tęcza Kraśnik”.

Kto ma tworzyć społeczność klubową jak nie kibice, prawda?

Wszystko jest w naszych rękach i liczę, że waszego wsparcia nie zabraknie przy tworzeniu dalszej historii witryny klubu Tęcza Kraśnik.

No i na dziś to by było wszystko drodzy kibice co miałem dla Was na dzień dzisiejszy do przekazania.

Wiem, że materiał opublikowany o dość późnej porze, ale lepiej coś napisać niż żeby potem o tej jakże istotnej informacji nie wspomnieć.

Tak, więc teraz za uwagę dziękuję i życzę dobrej nocy.

Z piłkarskim pozdrowieniem, Karol Wiśniewski (Nowy główny zarządca strony teczakrasnik.pl).

PS. Błędów stylistycznych i językowych w tym wpisie jest pewnie mnóstwo, ale liczę, że mi to wybaczycie. Z mojej strony jednak mogę obiecać, że będę się starał by każdy artykuł (news) czytało się dobrze dla oka czytelnika.

Dodał: Giggsy, dnia 15.11.2017 , 1:00
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Tęcza Bełżyce 6 16
2. Stok Zakrzówek 6 15
3. Iskra Krzemień 5 13
4. Orzeł Urzędów 6 13
5. Sygnał Chodel 6 12
6. Wisła Annopol 6 11
7. Płomień Trzydnik 6 9
8. Ruch Popkowice 6 9
9. Perła Borzechów 6 9
10. Potok Wielki 6 6
11. LKS Kowalin 6 3
12. Tęcza Kraśnik 6 3
13. Wisła Józefów 6 1
14. Poniatowa Wieś 6 1
powered by © Tabelkownik 1.5


MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq