Kadra
Tabela
Archiwum

Zwycięstwo i porażka na zakończenie

Kończący się tydzień, który jednocześnie zakończył rundę jesienną w naszym klubie zaczął się dla nas bardzo szczęśliwie w środę, a zakończył bardzo słabo w sobotę. W środę nasi trampkarze wygrali w zaległym meczu ze Stróżą aż 9-0 a do przerwy prowadzili już 3-0. Zdobywanie goli w tym meczu było fantastycznym popisem Damiana Jargieły i Kacpra Markowicza! Damian zdobył trzy gole, a Kacper cztery i przyznają Państwo że są to wyniki które robią wrażenie! Poza nimi po jednym golu zdobyli Hubert Wójcik i Aleksander Nowak. Naszym trampkarzom gratulujemy tak wysokiego zwycięstwa! Oto w jakim składzie zagrała kraśnicka TĘCZA
M. Maj - B.Maj, H.Wójcik, M. Wójcik, Jargiela, Szczepaniak, Wieczorek, Nowak, Biegaj, Owczarz, Markowicz
ponadto zagrali: Kopiwoda, Hajdas, Szczepański, Orzel, Buś, Krawczyk

Po znakomitych wynikach osiąganych przez seniorów w ostatnim czasie byliśmy pewni, że wczoraj nasza drużyna swoją ostatnio dobrą dyspozycję przypieczętuje zwycięstwem z niżej notowanym Sygnałem Chodel. Mimo, że zaczęło się dobrze bo od prowadzenia w 10 minucie po golu Marcina Surdackiego to później prowadzenie objęli goście i nie oddali go do końca. Już w pierwszej połowie po golach w 18 i 30 minucie Sygnał prowadził 2-1. W 64 minucie Sygnał podwyższył prowadzenie na 3-1, a trzy minuty później Marcin Chrzanowski strzelił gola kontaktowego na 3-2. Niestety w ostatniej akcji meczu zawodnik Sygnału ustalił wynik na 2-4. Warto dodać, że w 80 minucie czerwoną kartkę zobaczył Ernest Laskowski który w ocenie sędziego faulował zawodnika wychodzącego na idealną pozycję. Warto dodać, że wbrew wcześniejszej zapowiedzi Wojciech Myć (który między innymi prowadził mecze ekstraklasy i 1/2 Pucharu Polski) nie był sędzią meczu TĘCZA - Sygnał Chodel (choć taka była informacja w obsadzie sędziowskiej) i ostatecznie spotkanie poprowadził Adrian Chmielik. Wynik sobotniego meczu powoduje że tę rundę kończymy na 9 miejscu. Sobotni mecz z Chodlem zagraliśmy w następującym składzie
Andruszak - Piasecki, Guściora (46' Nowicki), Laskowski, Jacak, Tęcza, Dyguś, Surdacki (72' Dzikowski), Żdanowicz, Chrzanowski, Janiszewski (86' Suszek)

Dodał: Adi, dnia 12.11.2017 , 18:50