Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


ArchiwumPiłkarski weekend

Po idealnych wynikach z poprzedniego tygodnia (wszystkie nasze drużyny wygrały swoje mecze i żadna z nich nie straciła nawet jednej bramki!) wszyscy z wielką niecierpliwością czekaliśmy na kolejny weekend i następne mecze zespołów TĘCZY Kraśnik. Standardowo zaczniemy w sobotę i zakończymy w niedzielę, ale tym razem niemal wszystkie wydarzenia będziemy mogli obejrzeć na stadionie przy Oboźnej w Kraśniku!

Zacznę od końca czyli od konfrontacji która po minionej serii gier najbardziej elektryzuje TĘCZOWSKĄ publiczność. Przypomnę że w ubiegłą niedzielę podopieczni Wiesława Dydo wygrali derbowe spotkanie ze Stróżą, co spowodowało że w piłkarzach TĘCZY odżyła wiara we własna umiejętności, a w kibicach nadzieja że nie tylko ten sezon ale runda jesienna mogą skończyć się dla nas naprawdę pozytywnie!
Wszyscy - napędzeni tą potężną dawką pozytywnej energii - spotkajmy się w najbliższą niedzielę na stadionie TĘCZY Kraśnik aby wspólnie z naszymi zawodnikami powalczyć z kolejnym (przynajmniej obecnie) wyżej notowanym przeciwnikiem. To właśnie w niedzielę o godzinie 15:00 nasza drużyna w ramach 9 kolejki zmierzy się z Iskrą Krzemień i miejmy nadzieję, że fakt iż ten mecz zagramy na własnym stadionie będzie dodatkowym atutem!

Niezwykle ciekawie zapowiada się inne niedzielne spotkanie które również zostanie rozegrane na stadionie TĘCZY Kraśnik ale pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 11:30. To właśnie wtedy rozpocznie się mecz dwóch najlepszych drużyn w lubelskiej lidze juniorów młodszych gr. I ! Nasi juniorzy zmierzą się z liderem rozgrywek czyli Ruchem Popkowice. Przypomnijmy, że z Ruchem zmierzyliśmy się już w ramach 3 kolejki i wówczas to na boisku w Popkowicach podopieczni Sebastiana Kopiwody wygrali pewnie bo aż 3-1. Jeśli i tym razem powtórzymy końcowe osiągnięcie czyli pokonamy Ruch Popkowice, to na kolejkę przed końcem rundy jesiennej obejmiemy prowadzenie! Tak na marginesie dodam...tak drodzy Państwo..nie pomyliłem się. Już w przyszły weekend (21/22 października) zostaną rozegrane ostatnie mecze w ramach rundy jesiennej w lidze juniorów młodszych. Przyznacie Państwo, że zakończenie rundy jesiennej w lidze juniorów po 9 meczach to nie jest zbyt optymistyczny obrazek. Zaczęliśmy rozgrywki w ostatni weekend sierpnia kończymy około końca października....czyli niewiele ponad półtorej miesiąca grania. Jednak ten delikatnie przygnębiający obrazek w młodzieżowych rozgrywkach ligowych nie jest "jednym z grzechów LZPNu", a efekty destrukcyjnych działań niektórych klubów które najpierw zgłaszają się do rozgrywek..a za jakiś czas wycofują się. Inna sprawa że obecny wygląd lig juniorów starszych i juniorów młodszych przedstawia katastrofalny obraz jeśli chodzi o drużyny juniorskie w regionie Lublin. Przypomnijmy, że to już "ostatnia klasa nauki" przed konfrontacją w seniorach. Lubelskie ligi juniorów starszych liczą 16 drużyn (podzielone na dwie grupy),a juniorów młodszych (w której gra między innymi TĘCZA Kraśnik) 23 drużyny (podzielone na 3 grupy w tym "nasza grupa" liczy..6 zespołów i na pewno zagramy w co najmniej systemie trzyrundowym...a kto wie nawet czy nie czterorundowym?).
Pomijając już powyższe wtrącenie, w najbliższą niedzielę na Oboźną zapraszamy już od godziny 11:30 aby zobaczyć w akcji naszych juniorów walczących o lidera rozgrywek, a danie główne zaserwujemy jak w najlepszej restauracji świata o godzinie 15:00 w postaci meczu seniorów TĘCZA - Iskra Krzemień.

W sobotę natomiast, na stadionie TĘCZY Kraśnik nasi trampkarze zagrają o godzinie 11:00 z POM Iskrą Piotrowice. POM Iskra to nasz sąsiad z ligowej tabeli i jeśli uda nam się wykorzystać atut własnego stadionu i wywalczyć 3 punkty to trampkarze TĘCZY Kraśnik zaliczą kolejny awans w tabeli! Przypomnijmy, że ostatnio trampkarze TĘCZY rozgromili Wisłę Annopol aż 6-0 i po takim meczu po prostu apetyty rosną!

Niestety już w sobotę rozgrywki zakończą orlicy starsi. Jednak ostatnie wyniki osiągane przez TĘCZE Kraśnik dają jednoznaczne wnioski iż w naszym przypadku trudno mówić o orlikach....to są już prawdziwe "Orły Dawida Kuleszy"! Rozgrywki jesień 2017 są dla naszych Orłów Dawida Kuleszy szczególnie udane, bo najpierw z powodu pomyłki organizatorów rozgrywek zajęliśmy trzecie miejsce w grupie (powinniśmy zająć drugie ale uniemożliwił to błąd rachunkowy ze strony organizatorów) a teraz przed trzecim i zarazem ostatnim turniejem prowadzimy w naszej grupie! Ten trzeci i zarazem ostatni turniej zostanie rozegrany już w sobotę o godzinie 10:00 na boisku w Bochotnicy. Po dwóch rozegranych turniejach wiemy już że na 99% zajmiemy co najmniej drugie miejsce ale kibice TĘCZY Kraśnik liczą że Orły Kuleszy utrzymają pierwsze miejsce! Całkiem niedawno w jednym z news'ów poinformowałem Państwa że Orły Kuleszy mają bardzo dużą grupkę wiernych kibiców którzy jeżdżą za TĘCZĄ od turnieju do turnieju! Zapewniam wszystkich że w najbliższa sobotę w Bochotnicy na pewno nie zabraknie najwierniejszych kibiców Orłów Kuleszy czyli rodziców naszych zawodników i zawodniczki (przypomnijmy, że w naszym zespole gra Wiktoria Cielica)

Ojj.....będzie! Będzie się działo!

Dodał: Adi, dnia 12.10.2017 , 21:55
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 26 61
2. LKS Stróża 26 60
3. Stok Zakrzówek 26 50
4. Iskra Krzemień 26 49
5. Płomień Trzydnik Duży 26 46
6. Poniatowa Wieś 26 40
7. Wisła Józefów 26 39
8. Potok Wielki 26 34
9. Tęcza Kraśnik 26 34
10. Perła Borzechów 26 34
11. Sygnał Chodel 26 23
12. Ruch Popkowice-Zadworze 26 15
13. GUKS Modliborzyce 26 14
14. Stal II Kraśnik 26 22
powered by © Tabelkownik 1.5

MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq