Tabela i wyniki
Archiwum

Archiwum

Trampkarze: Wisła Annopol - Tęcza Kraśnik 0-6 (0-5)

Poniższa wiadomość będzie ostatnim bardzo miłym streszczeniem wydarzeń...a w zasadzie wydarzenia w trakcie minionego weekendu. Przypomnijmy, że sobotę rozpoczęliśmy od zwycięstwa "Orlów Dawida Kuleszy" a także od wysokiego zwycięstwa naszych juniorów. Natomiast wczoraj podopieczni Wiesława Dydo pokazali że mają charakter i w derbowym meczu pokonali Stróże.

Teraz przyszła pora na naszych trampkarzy którzy w niedzielę wręcz rozgromili w Annopolu tamtejszą Wisłę i wywalczyli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Od poprzedniej kolejki zawodnicy Anatolii Lavryshyna rozpoczęli swój marsz w górę tabeli i mamy nadzieję, że niebawem czekają nas kolejne awanse w ligowej tabeli. Jeśli wygrać pierwszy mecz to właśnie w takim stylu jak dokonali tego wczoraj nasi trampkarze którzy zdeklasowali Wisłę Annopol aż 6-0!

Nasza drużyna wynik meczu ustaliła już niemal w pierwszej połowie kiedy to strzeliliśmy pięć goli. Po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze jedno trafienie i mogliśmy cieszyć się z pierwszych trzech punktów w lidze trampkarzy! Miejmy nadzieję, że od teraz nasi trampkarze będą wygrywać coraz częściej....a najbardziej chcielibyśmy aby jedna z naszych najmłodszych drużyn wygrała wszystkie mecze przynajmniej do końca rundy jesiennej!
Wielki festiwal goli w naszym wykonaniu otworzył już w 6 minucie kapitan naszego zespołu czyli Damian Jargieła. Następnie gole w naszym zespole zdobyli: Kacper Markowicz, Aleksander Nowak, Patryk Biegaj i Bartłomiej Maj, a przy jednym golu pomogli nam zawodnicy Wisły bo jeden z nich wpakował piłkę do własnej bramki.
Wielkie brawa dla naszego zespołu który tak wysoko pokonał swojego przeciwnika i to w dodatku na jego stadionie - wielkie brawa!

Skład TĘCZY
M. Maj - B. Maj, M. Wójcik, H. Wójcik, Kopiwoda, Wieczorek, Jargieła, Szczepański, Biegaj, Ksiądz, Markowicz
ponadto zagrali: Nowak, Orzeł, Buś, Owczarz, Krawczyk, Hajdas

Dodał: Adi, dnia 09.10.2017 , 23:03