Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


ArchiwumTĘCZA wygrywa turniej orlików!


Drugi turniej październikowej fazy rozgrywek i drugi fantastyczny występ TĘCZY! Zresztą napisać o ich występie jako "fantastyczny" to jakby nie napisać nic! W dniu dzisiejszym podopieczni Dawida Kuleszy zagrali najlepszy turniej w całej historii swoich występów w rozgrywkach i zasłużenie objęli prowadzenie w grupie 4!

W dniu dzisiejszym podobnie jak tydzień temu zagraliśmy na Orliku w Lublinie, ale tym razem przy ulicy Kunickiego a gospodarzem był Sygnał Lublin. W pięciu meczach odnieśliśmy pięć zwycięstw i nie straciliśmy nawet jednej bramki! W pierwszym meczu pokonaliśmy lidera grupy 1-0 czyli zespół AP Champions Lublin. Następnie osiągaliśmy następujące rezultaty: 2-0 z Sygnałem Lublin (gospodarz turnieju), 2-0 z Orłem Kazimierz (gospodarz najbliższego turnieju) oraz 3-0 zarówno z Krężnicą Jarą jak i Avenir Jabłonną. Gole dla TĘCZY strzelali: Natan Mazurek, Oliwier Cielica, Oliwier Bieniek, Kornel Markowicz oraz Karol Markowski (Karol jest synem Pawła Markowskiego, naszego wychowanka i obrońcy TĘCZY Kraśnik który przez wiele długich lat grał w naszym klubie). W dniu dzisiejszym na szczególne uznanie zasługuje postawa naszego bramkarza Patryka Kapusty.

Tak jak pisałem na początku po dzisiejszym turnieju objęliśmy prowadzenie w tabeli i o 2 punkty wyprzedzamy Champions Lublin i aż o 16 punktów Orły Kazimierz Dolny ).

Za tydzień orlicy zakończą tegoroczne rozgrywki, a "nasza grupa" zagra w Kazimierzu Dolnym

To jednak nie koniec bardzo dobrych informacji z dzisiejszego dnia!
Podopieczni Sebastiana Kopiwody wygrali u siebie 6-0 z Perłą Rudnik i w przyszłą niedzielę w przedostatnim meczu rundy jesiennej jako wicelider podejmiemy u siebie lidera rozgrywek z Popkowic! Zwycięzca tego meczu na kolejkę przed końcem rundy jesiennej obejmie prowadzenie w rozgrywkach juniorów młodszych. Dziś po jednym golu strzeliło aż sześciu zawodników: Hubert Łach, Antek Wanatowicz, Marcel Kulesza, Rafał Kania, Dawid Łach, Marcin Wójcik. Szczególnie fantastyczne zawody rozegrał ten ostatni czyli Marcin Wójcik bo poza golem zaliczył także 3 asysty,a pozostałe 3 asysty zdobył Kamil Czerebak. Oczywiście poza Marcinem Wójcikiem tak naprawdę na wielkie słowa uznania zasłużył cały zespół TĘCZY który dziś zagrał w następującym składzie
J. Nowicki - P.Nowicki, Drzewiej, Szabat, Józefczak, Ochal, Czerebak, D. Łach, H. Łach, Kulesza, Wójcik
Rezerwowi: Kania,Wanatowicz, Zięba, Darski, Orzeł, Gajewski

Dodał: Adi, dnia 07.10.2017 , 20:14
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 13 28
2. Iskra Krzemień 13 24
3. LKS Stróża 13 24
4. Wisła Józefów 13 23
5. Poniatowa Wieś 13 22
6. Stal II Kraśnik 13 22
7. Stok Zakrzówek 13 22
8. Płomień Trzydnik Duży 13 21
9. Tęcza Kraśnik 13 15
10. Potok Wielki 13 13
11. Perła Borzechów 13 13
12. Sygnał Chodel 13 11
13. Ruch Popkowice-Zadworze 13 8
14. GUKS Modliborzyce 13 7
powered by © Tabelkownik 1.5

MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq