Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

TĘCZA wygrywa turniej orlików!


Drugi turniej październikowej fazy rozgrywek i drugi fantastyczny występ TĘCZY! Zresztą napisać o ich występie jako "fantastyczny" to jakby nie napisać nic! W dniu dzisiejszym podopieczni Dawida Kuleszy zagrali najlepszy turniej w całej historii swoich występów w rozgrywkach i zasłużenie objęli prowadzenie w grupie 4!

W dniu dzisiejszym podobnie jak tydzień temu zagraliśmy na Orliku w Lublinie, ale tym razem przy ulicy Kunickiego a gospodarzem był Sygnał Lublin. W pięciu meczach odnieśliśmy pięć zwycięstw i nie straciliśmy nawet jednej bramki! W pierwszym meczu pokonaliśmy lidera grupy 1-0 czyli zespół AP Champions Lublin. Następnie osiągaliśmy następujące rezultaty: 2-0 z Sygnałem Lublin (gospodarz turnieju), 2-0 z Orłem Kazimierz (gospodarz najbliższego turnieju) oraz 3-0 zarówno z Krężnicą Jarą jak i Avenir Jabłonną. Gole dla TĘCZY strzelali: Natan Mazurek, Oliwier Cielica, Oliwier Bieniek, Kornel Markowicz oraz Karol Markowski (Karol jest synem Pawła Markowskiego, naszego wychowanka i obrońcy TĘCZY Kraśnik który przez wiele długich lat grał w naszym klubie). W dniu dzisiejszym na szczególne uznanie zasługuje postawa naszego bramkarza Patryka Kapusty.

Tak jak pisałem na początku po dzisiejszym turnieju objęliśmy prowadzenie w tabeli i o 2 punkty wyprzedzamy Champions Lublin i aż o 16 punktów Orły Kazimierz Dolny ).

Za tydzień orlicy zakończą tegoroczne rozgrywki, a "nasza grupa" zagra w Kazimierzu Dolnym

To jednak nie koniec bardzo dobrych informacji z dzisiejszego dnia!
Podopieczni Sebastiana Kopiwody wygrali u siebie 6-0 z Perłą Rudnik i w przyszłą niedzielę w przedostatnim meczu rundy jesiennej jako wicelider podejmiemy u siebie lidera rozgrywek z Popkowic! Zwycięzca tego meczu na kolejkę przed końcem rundy jesiennej obejmie prowadzenie w rozgrywkach juniorów młodszych. Dziś po jednym golu strzeliło aż sześciu zawodników: Hubert Łach, Antek Wanatowicz, Marcel Kulesza, Rafał Kania, Dawid Łach, Marcin Wójcik. Szczególnie fantastyczne zawody rozegrał ten ostatni czyli Marcin Wójcik bo poza golem zaliczył także 3 asysty,a pozostałe 3 asysty zdobył Kamil Czerebak. Oczywiście poza Marcinem Wójcikiem tak naprawdę na wielkie słowa uznania zasłużył cały zespół TĘCZY który dziś zagrał w następującym składzie
J. Nowicki - P.Nowicki, Drzewiej, Szabat, Józefczak, Ochal, Czerebak, D. Łach, H. Łach, Kulesza, Wójcik
Rezerwowi: Kania,Wanatowicz, Zięba, Darski, Orzeł, Gajewski

Dodał: Adi, dnia 07.10.2017 , 20:14
Powered by CuteNews

wyniki na żywo Mecze na żywoCopyright & Designed by Szpiegu & mazaq