Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


ArchiwumTĘCZA wygrywa turniej orlików!


Drugi turniej październikowej fazy rozgrywek i drugi fantastyczny występ TĘCZY! Zresztą napisać o ich występie jako "fantastyczny" to jakby nie napisać nic! W dniu dzisiejszym podopieczni Dawida Kuleszy zagrali najlepszy turniej w całej historii swoich występów w rozgrywkach i zasłużenie objęli prowadzenie w grupie 4!

W dniu dzisiejszym podobnie jak tydzień temu zagraliśmy na Orliku w Lublinie, ale tym razem przy ulicy Kunickiego a gospodarzem był Sygnał Lublin. W pięciu meczach odnieśliśmy pięć zwycięstw i nie straciliśmy nawet jednej bramki! W pierwszym meczu pokonaliśmy lidera grupy 1-0 czyli zespół AP Champions Lublin. Następnie osiągaliśmy następujące rezultaty: 2-0 z Sygnałem Lublin (gospodarz turnieju), 2-0 z Orłem Kazimierz (gospodarz najbliższego turnieju) oraz 3-0 zarówno z Krężnicą Jarą jak i Avenir Jabłonną. Gole dla TĘCZY strzelali: Natan Mazurek, Oliwier Cielica, Oliwier Bieniek, Kornel Markowicz oraz Karol Markowski (Karol jest synem Pawła Markowskiego, naszego wychowanka i obrońcy TĘCZY Kraśnik który przez wiele długich lat grał w naszym klubie). W dniu dzisiejszym na szczególne uznanie zasługuje postawa naszego bramkarza Patryka Kapusty.

Tak jak pisałem na początku po dzisiejszym turnieju objęliśmy prowadzenie w tabeli i o 2 punkty wyprzedzamy Champions Lublin i aż o 16 punktów Orły Kazimierz Dolny ).

Za tydzień orlicy zakończą tegoroczne rozgrywki, a "nasza grupa" zagra w Kazimierzu Dolnym

To jednak nie koniec bardzo dobrych informacji z dzisiejszego dnia!
Podopieczni Sebastiana Kopiwody wygrali u siebie 6-0 z Perłą Rudnik i w przyszłą niedzielę w przedostatnim meczu rundy jesiennej jako wicelider podejmiemy u siebie lidera rozgrywek z Popkowic! Zwycięzca tego meczu na kolejkę przed końcem rundy jesiennej obejmie prowadzenie w rozgrywkach juniorów młodszych. Dziś po jednym golu strzeliło aż sześciu zawodników: Hubert Łach, Antek Wanatowicz, Marcel Kulesza, Rafał Kania, Dawid Łach, Marcin Wójcik. Szczególnie fantastyczne zawody rozegrał ten ostatni czyli Marcin Wójcik bo poza golem zaliczył także 3 asysty,a pozostałe 3 asysty zdobył Kamil Czerebak. Oczywiście poza Marcinem Wójcikiem tak naprawdę na wielkie słowa uznania zasłużył cały zespół TĘCZY który dziś zagrał w następującym składzie
J. Nowicki - P.Nowicki, Drzewiej, Szabat, Józefczak, Ochal, Czerebak, D. Łach, H. Łach, Kulesza, Wójcik
Rezerwowi: Kania,Wanatowicz, Zięba, Darski, Orzeł, Gajewski

Dodał: Adi, dnia 07.10.2017 , 20:14
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 26 61
2. LKS Stróża 26 60
3. Stok Zakrzówek 26 50
4. Iskra Krzemień 26 49
5. Płomień Trzydnik Duży 26 46
6. Poniatowa Wieś 26 40
7. Wisła Józefów 26 39
8. Potok Wielki 26 34
9. Tęcza Kraśnik 26 34
10. Perła Borzechów 26 34
11. Sygnał Chodel 26 23
12. Ruch Popkowice-Zadworze 26 15
13. GUKS Modliborzyce 26 14
14. Stal II Kraśnik 26 22
powered by © Tabelkownik 1.5

MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq