Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

Przed nami turniej orlików i mecz z Potokiem!

W zbliżający się weekend w "ligowych potyczkach" zobaczymy wszystkie nasze zespoły tj. trampkarzy, juniorów i seniorów.
Jednak w sobotę (9 września) najciekawiej zapowiada się drugi turniej orlika starszego którego gospodarzem będzie TĘCZA Kraśnik, drużyna prowadzona przez Dawida Kuleszę. Turniej zostanie rozegrany na Orliku "Białym" (osiedle "Piaski") o godzinie 10:00. Podobnie jak przed tygodniem czyli podczas pierwszego turnieju w Janowie Lubelskim w Kraśniku zagrają: Janowianka Janów Lubelski, Unia Wilkołaz (gospodarz kolejnego turnieju - 16/17 września), Akademia Kumple Janów Lubelski, Kowalin i Tęcza II Bełżyce. Wszystkich serdecznie zapraszamy!
Natomiast dzień później czyli w niedzielę podopieczni Wiesława Dydo zagrają u siebie z Potokiem Wielkim. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę (10 września) o godzinie 16:00 i dla obu zespołów będzie to czwarte spotkanie w tym sezonie. W niedzielę WSZYSCY NA OBOŹNĄ!

Przy okazji chciałbym Państwa poinformować iż dział "Zarząd" został przeze mnie uzupełniony o niezwykle ważną osobę w naszym klubie, która z TĘCZA związana jest od 1 marca 2000 roku. Chodzi oczywiście o Panią Teresę Myszak, która jak przypomnę jest księgową w naszym klubie.

Dodał: Adi, dnia 08.09.2017 , 21:23
Powered by CuteNews

wyniki na żywo Mecze na żywoCopyright & Designed by Szpiegu & mazaq