Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















Terminarz spotkań na TĘCZY

Niedawno LZPN zakończył proces rejestrowania klubów do poszczególnych rozgrywek, a w minionym tygodniu poznaliśmy terminy rozegrania wszystkich meczów jakie w tym roku zobaczymy na TĘCZY. Przypomnijmy, że TĘCZĘ Kraśnik w sezonie 2017/2018 będą reprezentowały cztery zespoły: seniorzy (trener Wiesław Dydo), juniorzy młodsi (trener Sebastian Kopiwoda), trampkarze młodsi (trener Anatolii Lavryshyn) i orlik starszy (trener Dawid Kulesza). Oto pełny terminarz meczów na TĘCZY w roku 2017 wykonaniu trzech naszych zespołów

SENIORZY (lubelska "A" klasa grupa I)
2 kolejka TĘCZA - Stal II Kraśnik 27 sierpnia (niedziela) godzina 16:00
4 kolejka TĘCZA - Potok Wielki 10 września (niedziela) godzina 16:00
7 kolejka TĘCZA - Perła Borzechów 1 października (niedziela) godzina 16:00
9 kolejka TĘCZA - Iskra Krzemień 15 października (niedziela) godzina 15:00
11 kolejka TĘCZA - Poniatowa Wieś 29 października (niedziela) godzina 14:00
13 kolejka TĘCZA - Sygnał Chodel 12 listopada (niedziela) godzina 13:00 (ostatni mecz rundy jesiennej)
W 1 kolejce TĘCZA zagra w Zakrzówku ze Stokiem a spotkanie to zostanie rozegrane 20 sierpnia (niedziela) o godzinie 12:00

W Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych grupa I po raz pierwszy będziemy mieli "kontakt" z małym eksperymentem ze strony Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Otóż nasi juniorzy zagrają w rozgrywkach, które zostaną rozegrane w systemie trzyrundowym, a to oznacza że podopieczni Sebastiana Kopiwody z każdym ze swoich przeciwników w trakcie sezonu 2017/2018 zagrają trzykrotnie. Z uwagi na to, że grupie I wystąpi 8 zespołów (w piątek "rzutem na taśmę" dołączył ostatni zespół tj. Perła Borzechów) to każda z drużyn rozegra 21 meczów, a 10 z tych spotkań zostanie rozegranych w tym roku (czyli w rundzie jesiennej)
Lubelska Liga Juniorów Młodszych grupa I
3 kolejka TĘCZA - Ruch Popkowice 9 września (sobota) godzina 13:30
5 kolejka TĘCZA - Wisła Annopol 24 września (niedziela) godzina 13:30
7 kolejka TĘCZA - Perła Rudnik 8 października (niedziela) godzina 11:00
8 kolejka TĘCZA - Iskra Krzemień 15 października (niedziela) godzina 11:30
9 kolejka TĘCZA - Perła Borzechów 22 października (niedziela) godzina 11:00
W 1 kolejce TĘCZA zagra wyjazdowy mecz z Iskrą Krzemień. Spotkanie to zostanie rozegrane 27 sierpnia (niedziela) o godzinie 17:00

Lubelska Liga Trampkarzy Młodszych grupa I
1 kolejka TĘCZA - Granit Bychawa 27 sierpnia (niedziela) godzina 12:00
3 kolejka TĘCZA - Dzierzkowice 9 września (sobota) godzina 11:00
5 kolejka TĘCZA - Avenir Jabłonna 24 września (niedziela) godzina 11:00
6 kolejka TĘCZA - Sygnał Lublin 1 października (niedziela) godzina 11:00
8 kolejka TĘCZA - POM-Iskra Piotrowice 14 października (sobota) godzina 11:00
10 kolejka TĘCZA - Stróża 29 października (niedziela) godzina 11:00

Dodał: Adi, dnia 06.08.2017 , 16:25
Powered by CuteNews

Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 26 61
2. LKS Stróża 26 60
3. Stok Zakrzówek 26 50
4. Iskra Krzemień 26 49
5. Płomień Trzydnik Duży 26 46
6. Poniatowa Wieś 26 40
7. Wisła Józefów 26 39
8. Potok Wielki 26 34
9. Tęcza Kraśnik 26 34
10. Perła Borzechów 26 34
11. Sygnał Chodel 26 23
12. Ruch Popkowice-Zadworze 26 15
13. GUKS Modliborzyce 26 14
14. Stal II Kraśnik 26 22
powered by © Tabelkownik 1.5





















MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq