Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

:: Zarzšd 2005-2009 ::


O działalności LKS "Tęcza" w latach 2005-2009

Zarząd klubu wybrany w dniu 17.03.05r. na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym
1. Grzegorz Przywara - Prezes
2. Jacek Dubiel - V-ce Prezes
3. Sławomir Chabuda - V-ce Prezes
4. Jerzy Maśloch - Skarbnik
5. Piotr Goleń - członek zarządu
6. Kazimierz Stadnik - członek zarządu
7. Aleksander Kuś - członek zarządu
8. Dariusz Gromek - członek zarządu
9. Wojciech Bańka - członek zarządu
10. śp. Tadeusz Stępniewski - Urzędujący Sekretarz klubu
Na posiedzeniu Zarządu 4.09.08r. podjęto decyzję o powołaniu na stanowisko sekretarza klubu Grażynę Sarne po zgonie Tadeusza Stępniewskiego.

Komisja Rewizyjna:
1. Henryk Adamek - Przewodniczący
1. Leszek Pasieczny - V-ce Przewodniczący
1. Jerzy Madej - członek
1. Sebastian Kopwioda - członek
Kadra szkoleniowa:
Dariusz Matysiak
Paweł Oszust
Michał Zimowski
Elżbiera Krzyżówka
Ryszard Brzychcy
Sponsorzy
Zakład Energetyczny "Lubzel"
KPEC Kraśnik
EKOLAND - Marian Januszek
ZISCO - Dariusz Gromek
ZDP
WODMED - Robert Szabat
Jacek Sarna i Łukasz Dąbrowski
Klub prowadzi działalność w sekcjach piłki nożnej i tenisa stołowego. Zespół do awansu V ligi wprowadził Ryszard Brzychcy. Seniorzy i juniorzy uczestniczyli w rozgrywkach ligi okręgowej. Juniorzy uplasowali się na 10 miejscu, natomiast seniorzy na 15 (przed ostatnia pozycja). Po rundzie jesiennej trener Ryszard Brzychcy złożył rezygnację z dalszej pracy trenerskiej. Pracę podjął trener Dariusz Matysiak, niestety pomimo wzmocnień po rundzie wiosennej zespół uległ degradacji i ponownie do chwili obecnej uczestniczy w lubelskiej klasie "A" gr. I
Dariusz Matysiak porzucił pracę trenerską. Następnie szkoleniem drużyny seniorów zajął się Paweł Oszust.
Drużyna grała bardzo słabo groził nam spadek do "B" klasy. Od początku sezonu 2007/2008 drużynę przejął Ryszard Brzychcy - wzmocnił zespół zawodnikami dojeżdząjcymi z Lublina, którzy stanowią trzon zespołu. Uzupełnieniem drużyny są zawodnicy LKS "Tęcza" grający od lat, a także juniorzy których wyszkolił Michał Zimowski.
Obecnie drużynę seniorów prowadzi Ryszard Brzychcy natomiast juniorów Michał Zimowski. Po rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 drużyna seniorów zajmuje 6 miejsce (na 12 zespołów) z dorobkiem 15 punktów przy stosonku bramek 21-17.Juniorzy zajmują 1 miejsce (na 10 zespołów) z ilością 25 punktów z 36 bramkami strzelonymi i tylko 4 straconymi. W grupie juniorów szkoli się około 20 zawodników, natomiast u seniorów 18. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu.
Klub ma do dyspozycji obiekt sportowy do gier zespołowych, na którym odbywają się treningi i mecze piłki nożnej. Nadmienić należy, że z obiektu sportowego korzystają drużyny MUKS-u i klubu sportwego "Za bramą".
Staramy się w miarę możliwości utrzymać obiekt w należytym stanie: ścinanie trawy, koszenie i wałowanie płyty boiska, ścinanie żywopłotów, zwalczanie chwastów, naprawy ogrodzenia. Dokonano wycinki starych drzew (topoli, które były zagrożeniem dla przechodniów i kibiców).
W siedzibie klubu posiadamy zaplecze sanitarne: łazienke z dostępem do prysznicy z ciepłą wodą. Lokale: biuro klubu, szatnie dla zawodników i gości, pokój dla sędziów, magazynek. Należy odmienić, że jesienią 2008r. zostały wyremontowane i wyposażone w ławo-skrzynię, wieszaki, biurko-skrzynię z pojemnikiem na piłki i sprzęt. Ponadto w tym samym czasie szatnie zostały pomalowane.
Pieniądze na ten cel przekazał Urząd Miejski. Klub także ze środków własnych dokonał zakupu wykładzin podłogowych na kwotę 1300zł. Firma EKOLAND i ZISCO także przyczyniły się do remontu zakupując artykuły do wyposażenia łazienki i WC.
Zawodnicy mają zabezpieczoną opiekę medyczną w czasie zawodów, do dyspozycji w dostatecznej ilości czysty sprzęt, obuwie, transport na zawody, ubezpieczenie, na wyjazdach wypłacanie ustalonych diet.
Wiadomo że zawodnicy narażeni są na ryzyko kontuzji, w takich przypadkach klub nie pozostawia zawodników bez opierki. Stara się w ramach pomocy zabezpieczyć koszty leczenia (leki, specjalistyczne badania, sprzęt ortopedyczny itp.)
Sekcję tenisa stołowego prowadzi Elżbieta Krzyżówka z siedzibą w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Kraśniku, gdzie korzysta nieodpłatnie ze szkolnego sprzętu i obiektu.
Ze względu na brak środków finansowych sekcja te nie uczestniczy w rozgrywkach ligowych, ale bierze udział w turniejach, oraz organizuje zawody na miejscu z udziałem innych zespołów. W sekcji tej trenuje około 26 osób.
Na obiekcie sportowym przeprowadzone zostały następujące imprezy sportowe i rekreacyjno-sportowe:
Mecze Oldbojów z zaprzyjaźnionymi klubami
Mecze o Puchar BUrmistrza Miasta Kraśnik
Memoriał im. Jerzego Kuleszy
Sekcja tenisa stołowego w PG nr 2 w Kraśniku:
Powiatowy turniej z okazji Dnia Dziecka
Powiatowy turniej o Puchar Prezesa LKS "Tęcza" Kraśnik
Powiatowy turniej Mikołajkowy
Na rok 2009 zaplanowano następujące imprezy: a)piłka nożna
Piknik rodzinny - zespół juniorów (czerwiec 2009r.)
Memoriał im. Jerzego Kuleszy (sierpień 2009r. , Stadion Tęczy Kraśnik)
Memoriał im. Tadeusza Stępniewskiego - seniorzy (wrzesień 2009r. , Stadion Tęczy Kraśnik)
b)tenis stołowy
Turniej z okazji Dnia Dziecka (czerwiec 2009r. , PG nr 2 w Kraśniku)
Pożegnanie lata (wrzesień 2009r. , PG nr 2 w Kraśniku)
Turniej Mikołajkowy (wrzesień 2009r. , PG nr 2 w Kraśnik)
Zaplanowane obchody 40 lecia klubu przpadające w 2007 roku nie odbyły się z powodu braków finansowych. Należy wyremontować trybuny, ławki dla zawodników rezerwowych, dach i schody do siedziby klubu. Ponadto raz do roku przywieziony jest żużel w celu wyrównania terenu na miejscach gdzie odbywa się handel, a pieniądze z tego przeznaczone są na potrzeby klubu. Poszczególne zadania ustalone są na posiedzeniach Zarządu klubu.
Jak wszystkim wiadomo w sierpniu 2008r. zmarł długoletni zasłużony dla klubu Sekretarz Tadeusz Stępniewski, dlatego też na ręce rodziny, Zarząd "LKS" Tęcza Kraśnik składa podziękowania za wieloletnią pracę i poświęcenie.


wyniki na żywo Mecze na żywoCopyright & Designed by Szpiegu & mazaq