Newsy
Newsy r. 2004-2005
Newsy r. 2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Tapety
Vlepki
Galeria


O klubie
Historia
Stadion
Zarząd
Zasłużeni
Wybory 2009
Wybory 2013
45-Lecie Tęczy
II Memoriał
Galeria


O trenerze
Kadra
Transfery
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Stara galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Archiwum


Archiwum


O trenerze
Kadra
Tabela i wyniki
Archiwum


Archiwum















:: O trenerze ::


Anatolii Lavryshyn - Urodzony 23 maja 1973 roku w Iwano-Frankowsk (Ukraina)

Kariera trenerska:
2012 Trener piki nonej w LKS "Stra" Stra Kolonia(A-klasa)
2012 Trener piki nonej Juniorw Modszych "Tcza" Kranik
2011 Trener piki nonej IV-III ligowego zespou FKS "Stal" Kranik
2010 Trener piki nonej drugiej druyny FKS "Stal" Kranik
2006-2010 Drugi trener seniorw FKS "Stal" Kraik
2006-2007 Trener piki nonej Juniorw Modszych FKS "Stal" Kranik

Kariera pikarska:
2006-2010 Zawodnik piki nonej w klubie FKS "Stal" Kranik
2003-2005 Zawodnik piki nonej w klubie I/III ligi "Toki" Gorzyce
2002-2003 Zawodnik piki nonej w klubie I Ligi GKS Bechatw
1997-1998 Zawodnik piki nonej w klubie III Ligi "Bkitni" Kielce
1995-1997 Zawodnik piki nonej w klubie III Ligi "Granat" Skarysko-Kamienna
1992-1995 Zawodnik piki nonej w klubie III Ligi ukraiskiej "Naftowyk" Doyna

Osignicia:
1994 Zdobycie Pucharu Wojewdztwa Iwano-Frankowskiego na Ukrainie z zespoem "Naftowyk" Doyna
2000 Awans z zespoem "Toki" Gorzyce do I Ligi Polskiej
2002 VI miejsce w plebiscycie na najlepszego pikarza Podkarpacia
2003 Zajcie IV miejsca z druyn GKS Bechatw w I Lidze Polskiej
2005 II miejsce w plebiscycie na na najlepszego sportowca nad Wis i Sanem
2006 Jako trener. Zajcie z druyn FKS "Stal" Kranik IV miejsca w I Lidze Wojewdzkiej Juniorw Modszych
2008 Awans z zespoem FKS "Stal" Kranik do III Ligi Polskiej
2011 Jako trener. Awans z zespoem FKS "Stal" Kranik do III Ligi Polskiej


Lp. Drużyna M Pkt
1. Unia Wilkołaz 26 61
2. LKS Stróża 26 60
3. Stok Zakrzówek 26 50
4. Iskra Krzemień 26 49
5. Płomień Trzydnik Duży 26 46
6. Poniatowa Wieś 26 40
7. Wisła Józefów 26 39
8. Potok Wielki 26 34
9. Tęcza Kraśnik 26 34
10. Perła Borzechów 26 34
11. Sygnał Chodel 26 23
12. Ruch Popkowice-Zadworze 26 15
13. GUKS Modliborzyce 26 14
14. Stal II Kraśnik 26 22
powered by © Tabelkownik 1.5





















MECZE NA ŻYWO
WYNIKI NA ŻYWO
Copyright & Designed by Szpiegu & mazaq