Newsy
Newsy r.2004-2005
Newsy r.2005-2014
Redakcja


Śpiewnik
Wywiady
Konkurs
Vlepki
Tapety
Galeria


Informacje
Zasłużeni
Zarząd
Historia
45-lecie TĘCZY
WYBORY 2009
WYBORY 2013
II Memoriał
Stadion
GALERIA


O trenerze
Kadra
Transfery
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Filmy
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
STARA Galeria
Archiwum


O trenerze
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Archiwum


Archiwum


Trenerzy starszych
Kadra starszych
Wyniki i tabela starszych
Trener młodszych
Kadra młodszych
Wyniki i tabela młodszych
Archiwum


Trenerzy
Kadra
Wyniki i tabela
W związku z licznymi pytaniami przypominam.
Zgodnie z informacją z 13 lipca 2017r., na stronie teczakrasnik.pl nie będą przeprowadzane aktualizacje (wyniki, tabele, składy itp.). Natomiast do końca tego roku na stronie głównej będą ukazywały się najważniejsze informacje z klubu (poza relacjami pomeczowymi które nie będą już umieszczane). Na początku 2018 roku strona zostanie usunięta. Jeśli jednak wśród Państwa są osoby zainteresowane prowadzeniem tej strony to prosimy o kontakt na teczakrasnik1967@interia.pl

:: II Memoriał im.Tomasza Stępniewskiego i byłych zawodników Tęczy Kraśnik::


Dokładnie 25 września 2011r. na stadionie przy ulicy Oboźnej w Kraśniku odbył się II Memoriał im.Tomasza Stępniewskiego i byłych zawodników Tęczy Kraśnik. Podobnie jak i przed rokiem w turnieju wzięły udział zespoły "oldbojów" - składających się z zawodników którzy zakończyli już swoją przygodę z piłką.Piłkarze którzy wystąpili w tym memoriale jeszcze nie tak dawno reprezentowali swoje kluby i o wielu z nich było bardzo głośno. Zawodnicy ci na pewno nie są anonimowi dla kibiców piłki nożnej (a już na pewno dla tych z Kraśnika, Parczewa i ich okolic) dlatego to miłe że po kilku latach mogliśmy ponownie zobaczyć ich w akcji i przekonać się że wcale nie zapomnieli o piłkarskim rzemiośle.

Obsada turnieju była identyczna jak podczas pierwszej edycji i wzięły w niej udział następujące drużyny:Tęcza Kraśnik (gospodarz), Stal Kraśnik i Victoria Parczew.Organizatorem turnieju był klub LKS "Tęcza" Kraśnik, a współorganizatorami Starostwo Powiatu Kraśnickiego i Burmistrz Miasta Kraśnik. Samorządy te także przy okazji pierwszej edycji memoriału poparły inicjatywę naszego klubu i pomogły nam w jego organizacji.

Turniej przebiegał według ustalonego wcześniej harmonogramu.Przed rozpoczęciem rywalizacji zaproszeni goście:
- prezes Tęczy Kraśnik w latach 70-tych pan Zygmunt Kusiak
- sekretarz Powiatu Kraśnickiego pan Jerzy Podgórski
- sekretarz Lubelskiego Związku Piłki Nożnej pan Stanisław Sachajko
- zarząd i działacze Tęczy Kraśnik
- członkowie rodzin zmarłych zawodników
i wszyscy piłkarze biorący udział w turnieju, wyszli na płytę boiska, gdzie uczczono chwilą zadumy pamięć wszystkich zmarłych. Kolejnym punktem ceremoni otwarcia turnieju było przedstawienie drużyn biorących udział w turnieju.
Oto składy w jakich wystąpiły poszczególne zespoły (kliknij na nazwę drużyny aby zobaczyć jej skład)


        >>Zdjęcia z otwarcia memoriału<<

W pierwszym meczu tego turnieju zmierzyły się ze sobą dwie kraśnickie drużyny. Niestety po bramce Andrzeja Rybaka Stal Kraśnik wygrała tę konfrontację w stosunku 1-0.
        >>Zdjęcia z meczu Tęcza Kraśnik - Stal Kraśnik<<

Spotkanie pomiędzy Victorią Parczew, a Stalą Kraśnik potwierdził kto tego dnia jest najlepszy. Tym razem drużyna z Kraśnika wygrała 2-0 (bramki:Andrzej Rybak i Włodzimierz Bartoś) i z maksymalną ilością punktów wygrała ten turniej. Warto zauważyć, że Stal Kraśnik zakończyła ten turniej nie tracąc nawet jednej bramki!
        >>Zdjęcia z meczu Stal Kraśnik - Victoria Parczew<<

Ostatni pojedynek tego turnieju miał zadecydować o tym, która z drużyn zajmie tego dnia drugie miejsce. W bezpośrednim pojedynku padł remis, chociaż to piłkarze z Parczewa pierwsi strzelili bramkę. Nasi zawodnicy zrewanżowali im się z nawiązką i po pięknym trafieniu Grzegorza "Łysego" Nagajka mecz zakończył się wynikiem 1-1 . Tym samym o końcowej kolejności musiały zadecydować bramki i dzięki temu, że żółto-zieloni w konfrontacji ze Stalą Kraśnik stracili o jedną bramkę mniej niż Victoria Parczew, to oni ostatecznie uplasowali się na drugim miejscu. Gol Grzegorza Nagajka był bez wątpienia ozdobą dnia.Warto dodać, że zawodnik ten wciąż gra w Tęczy Kraśnik.
       >>Zdjęcia z meczu Tęcza Kraśnik - Victoria Parczew<<


Tabela końcowa II Memoriału im.Tomasza Stępniewskiego i byłych zawodników Tęczy Kraśnik
Drużyna Mecze Bramki Punkty
1. Stal Kraśnik 2 3-0 6
2. Tęcza Kraśnik 2 1-2 1
3. Victoria Parczew 2 1-3 1

Po zakończeniu rywalizacji członkowie zarządu Tęczy Kraśnik wręczyli uczestnikom dyplomy, nagrody i pamiątkowe medale. Warto też dodać, że królem strzelców turnieju z dwiema bramki na koncie został Andrzej Rybak (Stal Kraśnik).


(kliknij na miniaturkę zdjęcia medalu, aby je powiększyć.)

        >>Zdjęcia z ceremonii zakończenia<<


Następnie delegacje i członkowie rodzin udali się na miejscowy cmentarz, aby złożyć wiązanki kwiatów i zapalić znicze.Zawodnicy wspominali swoich kolegów i trenerów przy wspólnym grillowaniu.

Zarząd Tęczy Kraśnik składa podziękowania, wszystkim uczestkniom, współorganizatorom za pomoc w realizacji turnieju. Miejmy nadzieję, że już za rok odbędzie się III edycja tego memoriału.


wyniki na żywo Mecze na żywoCopyright & Designed by Szpiegu & mazaq